Skocz do zawartości

SŁAWA - lustracja kampingu


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za!!!!! Zwłaszcza że tacy przyjaciele jak Jacek i inni którzy mają za daleko aby ciągnąc swoja ,,cycepę,, mogą przyjechać autem i spokojnie uczestniczyć w zlocie . Domki wyglądają przyzwoicie i zastanawiam sie czy nie zabrać z sobą , rozrywkową przyjaciółkę mojej żony . Teraz tylko wola ogółu i kolegów moderatorów czy zaklepią to miejsce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdaniewicz, z mysla o tych kolagach jak Jacek1 dokonalismy rozoeznania terenu pod kątem wynajmu pokoi lub całych domków.... jeśli bedzie wola ogólu by tam się spotkać i ktos zdecyduje się jechac bez cycepy bedzie musial stosunkowo wczesniej zarezerwowac sobie pokoj lub domek na czas zlotu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niech Jacek się zdecyduje!

No to łaciną polecę. Jacej vox populi vox dei. Skoro taka wola forumowiczów, to z cycepką, czy bez masz zajechać, a i Rysio w którymś poście obiecywał sesje fotograficzną psu legendzie. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nie chcę być złośliwy, ale ankieta dotycząca wyboru - centrum / poza centrum zdecydowała o zupełnie innej lokalizacji.

No i co z tym teraz robić jak nagle wszyscy zapalili się do zlotu w Sławie.

Yabulonku ciupnik ankietkę do wszystkich ! Czy zgadzasz się na zlot w Sławie .

Ankietkę można zrobić, tylko krzyk zaraz będzie, że większość chce centrum, a tu nagle Sława. No nie wiem co robić. Niech się wielcy tego forum wypowiedzą. Ja to w zasadzie jestem za Sławą, no ale.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk : to Twoje słowa :

 

Sława zaczyna mi się podobać. Koledzy ze "ściany wschodniej" mogą posłużyć się autostradą już od okolic Strykowa-Emilii i jechać aż do Nowego Tomyśla. Stąd zostaje bardzo niewiele na dół (60-70 km).

 

Pozdrawiam

zdaniewicz : moje słowa : w ankiecie ja także głosowałem za centrum gdyż dla mnie to bliżej ,. Zauważ że część ludzi z tych co głosowali na centrum jest za przyjazdem do Sławy . Jeżeli ktoś z Białegostoku i z Rzeszowa takie deklaracje składa to chyba ta ankietka ma rozdwojenie jaźni ? . Jeżeli będziemy tak dalej gdybać to nic z tego nie będzie !!! Krótka piłka ! Ankieta czy przyjeżdżasz do Sławy na III ZLOT. Jak się nie zgłosi minimum 30 załóg to trzeba uważać za sprawę nadal otwartą . Jestem niedawno w tym szanownym gremium ale lubię szybkie , twarde decyzje . Reszta należy do opinii ogółu i moderatorów :ok:

 

pozdrowionka serdeczne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta czy przyjeżdżasz do Sławy na III ZLOT
Jak chcecie to mogę zrobić ankietkę, chociaż tak prawdę mówiąc każdy może to zrobić.
w ankiecie ja także głosowałem za centrum

Powiem szczerze, że ja też, ale na chwilę obecną jestem za Sławą, jak już napisałem w poprzednim poście.

Jak się nie zgłosi minimum 30 załóg to trzeba uważać za sprawę nadal otwartą .
No to już temat na listę chętnych, ale najpierw musi zapaść jednoznaczna decyzja co do miejsca zlotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk : to Twoje słowa :

 

Sława zaczyna mi się podobać. Koledzy ze "ściany wschodniej" mogą posłużyć się autostradą już od okolic Strykowa-Emilii i jechać aż do Nowego Tomyśla. Stąd zostaje bardzo niewiele na dół (60-70 km).

 

Pozdrawiam

zdaniewicz : moje słowa : w ankiecie ja także głosowałem za centrum gdyż dla mnie to bliżej ,. Zauważ że część ludzi z tych co głosowali na centrum jest za przyjazdem do Sławy . Jeżeli ktoś z Białegostoku i z Rzeszowa takie deklaracje składa to chyba ta ankietka ma rozdwojenie jaźni ? . Jeżeli będziemy tak dalej gdybać to nic z tego nie będzie !!! Krótka piłka ! Ankieta czy przyjeżdżasz do Sławy na III ZLOT. Jak się nie zgłosi minimum 30 załóg to trzeba uważać za sprawę nadal otwartą . Jestem niedawno w tym szanownym gremium ale lubię szybkie , twarde decyzje . Reszta należy do opinii ogółu i moderatorów :ok:

 

pozdrowionka serdeczne !

 

PS Można już zrobić listę III Zlot / bez podawania miejsca /

Piotrze ! proszę mnie wpisać jako Rysio + Barbarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Koledzy, hola, hola ! Wszystko się zgadza, Rysiu jak najbardziej byłem za Sławą, a nawet więcej - głosowałem za Zlotem - poza centrum, ale chciałbym uszanować zdania osób, które wzięły udział w ankiecie. Wyraźnie wygrało - centrum. Nie wiemy jakie osoby głosowały na - poza centrum, w związku z czym nie możemy przypuszczać, że się im spodobała Sława.

Moje zdanie jest takie, z całym szacunkiem dla już wniesionych prac przygotowawczych trzeba rozpatrzyć inną lokalizację, która uwzględni wynik ankiety. Chyba że zrobimy ankietę do ankiety - Czy potwierdzasz swój głoś w poprzedniej ankiecie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym uszanować zdania osób, które wzięły udział w ankiecie. Wyraźnie wygrało - centrum.
W związku z tym że Sława została już przedstawiona i zlustrowana zdanie tych osób mogło ulec zmianie a zatem proponuję ankietę Sława lub inne miejsce :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ja namieszłem robiąc ankietą "centrum czy poza centrum i uwzględniając wypowiedź kol.Mrsulki, i zdaniewicz, Zrobię ankietkę "Sława, czy inne miejsce". Niech ewentualny gniew ogółu spadnie na moje wątłe barki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.