Jump to content
Kaczy

Mitsubishi L300-kamper - części/serwis

Recommended Posts

Kaczy

Witajcie Koledzy,
Nie znalazłem innego tematu związanego z częściami oraz serwisem do Mitsubishi L300 więc poprawcie mnie jeśli się pomyliłem, a jak nie to piszcie tu czego poszukujecie, a czym ewentualnie dysponujecie.
Ja do swojego Miśka obecnie poszukuje orurowania na front z mocowaniem na koło zapasowe. Ponadto poszukuje oryginalnych, bądź zastępczych foteli...wszystkich trzech.
A już niebawem wrzucę zdjęcia z trwającej już modernizacji mojego Kaczowozu, zarówno tej mechanicznej jak i wizualnej.
Jeśli chodzi o punkty serwisowe do Miśków w Warszawie to również zdążyłem już pozyskać kilka cennych znajomości w tej kwestii i chętnie się Nimi podzielę jeśli komuś przydarzy się takie zapotrzebowanie.

Pozdrawiam serdecznie!

qbek

cześć! Tutaj to raczej pozyskasz wiedzę na temat przyczep kempingowych a nie kamperów. Proponowałbym ci wizytę na camperteam,pl - tam będziesz mógł wymieniać się informacjami i wiedzą z innymi kamperowcami

Socale

Witajcie Koledzy,

...

Witaj.

Oczywiście uzupełniając kolegę wyżej, nie oznacza to że Cię tam odsyłamy.

Obydwa fora są kopalnią wiedzy, kontaktów i przyjaznych pomocnych ludzi.

pinkfloyd

Witajcie Koledzy,

Nie znalazłem innego tematu związanego z częściami oraz serwisem do Mitsubishi L300 więc poprawcie mnie jeśli się pomyliłem, a jak nie to piszcie tu czego poszukujecie, a czym ewentualnie dysponujecie.

Ja do swojego Miśka obecnie poszukuje orurowania na front z mocowaniem na koło zapasowe. Ponadto poszukuje oryginalnych, bądź zastępczych foteli...wszystkich trzech.

A już niebawem wrzucę zdjęcia z trwającej już modernizacji mojego Kaczowozu, zarówno tej mechanicznej jak i wizualnej.

Jeśli chodzi o punkty serwisowe do Miśków w Warszawie to również zdążyłem już pozyskać kilka cennych znajomości w tej kwestii i chętnie się Nimi podzielę jeśli komuś przydarzy się takie zapotrzebowanie.

Pozdrawiam serdecznie!

Cześć-wprawdzie nie szukam części do Mitsubishi, ale zależy mi na kilku danych eksploatacyjnych. Właśnie kupiłem campera i mało wiem.

Gdzie jest fiitr powietrza ? Jakie ciśnienie w oponach ?

Ile oleju silnikowego ?

Pozdrawiam,

Jacek.

qbek

kolega górnik widzę, temat, sprzed 2 lat wykopał :ee:

Cezarr

Cześć-wprawdzie nie szukam części do Mitsubishi, ale zależy mi na kilku danych eksploatacyjnych. Właśnie kupiłem campera i mało wiem.

Gdzie jest fiitr powietrza ? Jakie ciśnienie w oponach ?

Ile oleju silnikowego ?

Pozdrawiam,

Jacek.

Może trzeba podjechać do mechanika :hmm:

oSa

Filtr powietrza pod siedzeniem kierowcy, ciśnienie w kołach ja mam 2,7 P/T a co do oleju to nie wiem jaki masz silnik ?

Kogi

Filtr powietrza pod siedzeniem kierowcy, ciśnienie w kołach ja mam 2,7 P/T a co do oleju to nie wiem jaki masz silnik ?

Hejka oSa widzę że masz wiedzę na temat L300. Czy do benzyny trzeba dodawać jakiś dodatek ołowiowy? czy też można lać benzynę bezołowiową? Silnik 1,6 z 1986 roku. Jaki olej silnikowy i w jakiej ilości jest w tym silniku.

Edited by Kogi (see edit history)

janko100

posiadam kamper l300 z silnikiem 2,3 d czy ktos moze sie podzielic opiniami