Skocz do zawartości

Mitsubishi L300-kamper - części/serwis


Kaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy,
Nie znalazłem innego tematu związanego z częściami oraz serwisem do Mitsubishi L300 więc poprawcie mnie jeśli się pomyliłem, a jak nie to piszcie tu czego poszukujecie, a czym ewentualnie dysponujecie.
Ja do swojego Miśka obecnie poszukuje orurowania na front z mocowaniem na koło zapasowe. Ponadto poszukuje oryginalnych, bądź zastępczych foteli...wszystkich trzech.
A już niebawem wrzucę zdjęcia z trwającej już modernizacji mojego Kaczowozu, zarówno tej mechanicznej jak i wizualnej.
Jeśli chodzi o punkty serwisowe do Miśków w Warszawie to również zdążyłem już pozyskać kilka cennych znajomości w tej kwestii i chętnie się Nimi podzielę jeśli komuś przydarzy się takie zapotrzebowanie.


Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Tutaj to raczej pozyskasz wiedzę na temat przyczep kempingowych a nie kamperów. Proponowałbym ci wizytę na camperteam,pl - tam będziesz mógł wymieniać się informacjami i wiedzą z innymi kamperowcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie Koledzy,

Nie znalazłem innego tematu związanego z częściami oraz serwisem do Mitsubishi L300 więc poprawcie mnie jeśli się pomyliłem, a jak nie to piszcie tu czego poszukujecie, a czym ewentualnie dysponujecie.

Ja do swojego Miśka obecnie poszukuje orurowania na front z mocowaniem na koło zapasowe. Ponadto poszukuje oryginalnych, bądź zastępczych foteli...wszystkich trzech.

A już niebawem wrzucę zdjęcia z trwającej już modernizacji mojego Kaczowozu, zarówno tej mechanicznej jak i wizualnej.

Jeśli chodzi o punkty serwisowe do Miśków w Warszawie to również zdążyłem już pozyskać kilka cennych znajomości w tej kwestii i chętnie się Nimi podzielę jeśli komuś przydarzy się takie zapotrzebowanie.

 

 

Pozdrawiam serdecznie!

Cześć-wprawdzie nie szukam części do Mitsubishi, ale zależy mi na kilku danych eksploatacyjnych. Właśnie kupiłem campera i mało wiem.

Gdzie jest fiitr powietrza ? Jakie ciśnienie w oponach ?

Ile oleju silnikowego ?

Pozdrawiam,

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć-wprawdzie nie szukam części do Mitsubishi, ale zależy mi na kilku danych eksploatacyjnych. Właśnie kupiłem campera i mało wiem.

Gdzie jest fiitr powietrza ? Jakie ciśnienie w oponach ?

Ile oleju silnikowego ?

Pozdrawiam,

Jacek.

Może trzeba podjechać do mechanika :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Filtr powietrza pod siedzeniem kierowcy, ciśnienie w kołach ja mam 2,7 P/T a co do oleju to nie wiem jaki masz silnik ?

Hejka oSa widzę że masz wiedzę na temat L300. Czy do benzyny trzeba dodawać jakiś dodatek ołowiowy? czy też można lać benzynę bezołowiową? Silnik 1,6 z 1986 roku. Jaki olej silnikowy i w jakiej ilości jest w tym silniku.

Edytowane przez Kogi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.