Skocz do zawartości

Box dachowy - który wybrać


koszak

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wakacje są więc trzba jakoś zabić czas ;) w thule trochę płaci się za wygodny szybki montaż, dobry zamek, wspólny kluczyk z belkami i takie tam bajery :) a cenę można negocjować np w Mikołowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy, koszak już kupił box, jak to sam napisał  :ok:

Po co więc kolejne rady, jaki ma kupić ? :niewiem:

 

Np. po to - ze, może ktos inny skorzysta z tych informacji ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Może ogromnego doświadczenia nie mam, ale te kilka miesięcy mam box Thule - jest genialny.

Estetyka, dopasowanie, zero problemów. Kupiliśmy na wakacje również uchwyt na kajak - sprawdza się.

Początkowo nie byłem pewien czy stawiać na Thule ze względu na koszty, ale patrząc na to teraz - było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thule 800 to świetny wybór. Używamy taki wraz z belkami thule w kształcie skrzydeł samolotu - ciche nie swiszcza. Ta firma ma też fajny uchwyt podwieszany pod dachem np w garażu wkłada się w niego box jak niepotrzebny i podciaga się pod sufit. Fajna sprawa bo nie porysuje się bagażnik jak i nie zajmuje miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Thule daje konkretne gwarancje. Co komu po tanim bagażniku, który się rozleci po jednym sezonie. A ja mam 5 lat gwarancji.

Wystarczy pobrykać po sieci żeby zobaczyć, że chyba 90% kierowców kupujących bagażniki wybiera tą markę.

Najistotniejsze, żeby faktycznie przetrwał lata, przy mojej częstotliwości nie powinien to być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 sezonow uzywam box Junior ALTRO 460 - mieszcze do niego 2 deski snowboardowe, 2 pary nart, buty, kaski, rakwice i co tam jeszcze wejdzie... W gorach uzywany codziennie na dojazdy na stoki. Skusiła mnie cana i jak narazie spelnia swoja rolę w 100%. Szczególnie zachwycony jestem  montazem... trwa max. 1 min. :) No i pasuje mi pod kolor auta. W tym roku pojedzie pierwszy raz na Chorwacje...

Altro_460_grafit_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stelaż do podwieszenia pudełka w garażu wygląda mniej więcej tak. Jak ktoś garażuje auto to wystarczy zamontować nad samochodem odkręcić uchwyty trzymające pudło na belkach dachowych i do góry. 

post-16717-0-18186900-1406357020_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stelaż do podwieszenia pudełka w garażu wygląda mniej więcej tak. Jak ktoś garażuje auto to wystarczy zamontować nad samochodem odkręcić uchwyty trzymające pudło na belkach dachowych i do góry. 

 

Niestety cena dość zaporowa... przynajmniej tego od THULE'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafik - ile płaciłeś? Mnie może w kolejnym sezonie uda się to kupić, bo raczej promocji Taurus po sezonie nie strzela.

Jest jakiś okres kiedy boxy są sprzedawane taniej? Dopiero po wejściu nowego modelu czy jest szansa wcześniej?

W zasadzie w tych tematach sezon cały czas ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.