Skocz do zawartości

Kemping Budapesz/Hatvan

ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Chcielibyśmy polecić i zaprosić do odwiedzenia kempingu i agroturystyki na Węgrzech.

Pomiędzy Hatvanem i Budapesztem

Niesamowicie wyposażony kemping.

Nowiutkie sanitariaty, cały czas ciepła woda,

Atrakcje dla dzieci.

1. jazda konna

2. boisko do piłki nożnej

3. wyposażenie w rowery

4. boisko do koszykówki

5. parcele bardzo duże

6. WI-FI

Dane lokalizacyjne są na stronie

Prowadzą go bardzo sympatyczne małżeństwo.

GPS:47.759805,19.545694

http://www.hellohallopark.eu

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)

Ja również polecam ten kemping co Ufolz, jesteśmy tu razem .

Jest jeszcze mały około 5 metrów średnicy basenik ( dla dzieciaków w sam raz) głęboki około 1 metr.

Jesteśmy tu pierwszymi polakami a kemping otwarty jest pierwszy sezon, można też przespać się w wynajętym pokoju jest ich kilka.

Ceny za kemping są w/g mnie całkiem przyzwoite 2+3 wychodzi 23 euro.

Właściciel to Holender i rozmawia po Angielsku, Niemiecku, Włosku,Hiszpańsku i kto go tam wie po jakiemu jeszcze ( po Polsku też chętnie się uczy).

Maciek

Przy opuszczeniu kempingu doszło do rozliczeń i zaczęły się nieporozumienia.

Obsługa - wszystko pięknie i serdecznie lecz nikt nas nie poinformował ze za wszystko trzeba dodatkowo płacić lub była to karta przetargowa przy próbie negocjacji.

każda pomoc od strony obsługi została podliczona wg stawki godzinowej 11E za godzinę.

W związku ze mieliśmy przygodę "Awarię" była próba niesamowitego ściągania kasy z nas.

Nawet jak podjechaliśmy do Serwisu samochodowego policzył sobie to gdzie ten serwis jest i że to jest jego kolega.

Zakończenie było pozytywne jak wytłumaczyliśmy że u nas w Polsce pomoc w przypadku "Awarii" jest bezinteresowna i nie można żerować na czyimś nieszczęściu.

Gość nawet pokazując gdzie co zobaczyć w okolicy baliśmy się że podliczy. - naszczęscie widział nasze niezadowolenie wiec  się uspokoił

Teraz UWAGA !!!

Kemping naprawdę ładny, czysty wiecznie ciepła woda lecz PAMIĘTAJCIE!!!!

1. Oni nic nie robią za darmo - nawet "pchanie przyczepy na parcele"

2. wszystko na fakturze jest pod hasłem pomoc lub obsługa podczas pobytu

3. Napięcie na kempingu 176V czyli woda się gotuje 10min.

4. Wifi Darmo lecz szyfrowanie i zabezpieczenie wifi to już 2,5E - nikt nas o tym nie poinformował (on jest informatykiem więc wie ile osób łączyło się do netu danego dnia) nawet telefon policzyli.

Sylwia - właścicielka troszeczkę bardziej życiowa i przyjazna dla klientów wiec łagodziła nieporozumienie.

To nowy kemping wiec wytłumaczyliśmy mu że tak nie wolno bo będzie miał mało ludzi..

Fajne miejsce lecz nie wiem jak się ustrzec przed natarczywym narzucaniem się a potem przy fakturze dziwne wpisy.

Piszemy ten post abyście uważali i dokładnie czytali cennik nawet mają cennik poza "price list" który tylko migneli przed oczami i w języku Węgierskim i  Angielskiem.

Każde lody czy sok dla dzieci nie informując nas o tym doliczyli do faktury (jako gratis ale.... karta przetargowa)

Czujność wzmożona....

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)

• 2 tygodnie później...

Aż nie chce mi się wierzyć,że na Węgrzech jest taki kemping na którym wszystko przeliczają na kasę.

Lubię Holendrów więc nie chcę złośliwie komentować co myślę o takim podejściu "kasa za wszystko" :no: . Cieszę się bardzo ,że nie jest to węgierski pomysł.

Poza tym stare przysłowie mówi " nie chwal dnia przed zachodem słońca". 

Lucek może myślał że Polak nie poradzi sobie w podbramkowej sytuacji jakim była awaria holownika.

A że nie udało im się nas zatrzymać w serwisie na dwa tygodnie ale na 4dni to holender zaczynał podskakiwać pomimo uspakajania go przez jego żonę "Sylwię".

Napisaliśmy to dlatego aby Ci co będą pytali o wszystko czy to jest darmo czy doliczą do rachunku :)

• 2 tygodnie później...