Skocz do zawartości

Kupno z mobile.eu

mirekg9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa.

Na początek przepraszam jeśli temat nie tutaj, ale też tyczy się kupowania i szukania.

Czy ktoś z Was mógłby mi podpowiedzieć jak aktualnie znaleść stronę w niemczech z przyczepami?

Do tej pory było mobile.eu, jak i mobile de /na tę rzadko wchodziłem-nieznajomość języka/ miałem to w ulubionych i nie było z tym problemu. Teraz strona mobile coś pozmieniała. Otwiera się od razu mobile.de i są samochody osobowe, ciężarowe i inne użytkowe, lecz nie widzę nigdzie przyczep.

Może jest ktoś obyty w tej dziedzinie i powie lub da bezpośredni link tylko na przyczepy kempingowe.

Pozdrowionka.

Edytowane przez mirekg9 (wyświetl historię edycji)

To by było takie jak poprzednio i już jesteśmy blisko. Tylko dlaczego jak chcę język Polski i zaznaczam na górze, to wchodzie mobile.de i już nie ma przyczep?

Muszę tylko po niemiecku?

Napisz jakie parametry szukasz to Ci podeślę gotowego linka do strony.

Ale będzie po niemiecku.

po niemiecku to i teraz oglądam co mi podesłał @piotrekbb.

Gotowiec to nie wszystko gdyż nie jestem wybredny, ale waga do 1300, 4 osoby, długość wnętrza od 4,60 do 5,50.

To by było takie jak poprzednio i już jesteśmy blisko. Tylko dlaczego jak chcę język Polski i zaznaczam na górze, to wchodzie mobile.de i już nie ma przyczep?

Muszę tylko po niemiecku?

Gotowiec to nie wszystko gdyż nie jestem wybredny, ale waga do 1300, 4 osoby, długość wnętrza od 4,60 do 5,50.

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-wohnwagen-mobile/13409/c220l9652r100

Witam  na tej stronie  teź są

Tę stronkę pooglądam też. Dzięki. Choć pewnie więcej czasu zmarnuje na oglądanie części niż przyczep.

Komu to przeszkadzało aby zlikwidować to mobile.eu Na siłe zmuszają nas do posługiwania się innym językiem. Tam było wszystko łatwe, czytelne, kontakty itd.

Mnie na stare lata już trochę ciężko aby "łapać" nowy język.

no tak... ale rok, cena, łóżka...

polecam też strone

www.quoka.de

przyczepa nazywa się po niemiecku wohnwagen

http://suchen.mobile.de/wohnwagen/wohnwagen.html?scopeId=MH&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&lang=de&categories=Caravan&minConstructionYear=1998&maxConstructionYear=1999&maxPrice=4001&ambitCountry=DE&features=CIRCULAR_SEATING_ARRANGEMENT

:
Länge:   = długi                           Breite:    = szeroki                        Höhe    = wysoki                      HU = przegląd techniczny

:

Edytowane przez wydra (wyświetl historię edycji)

........ polecam stronę Holenderską - MARKTPLAATS.NL - tu znajdziesz wszystko co potrzebujesz i bez oszustwa jak u niemców. Trochę sprytu a rozczytasz wszystko i 100% towar,na pewno spełnisz swoje marzenie . Do zobaczenia gdzieś tam w Pięknej Polsce.

........ polecam stronę Holenderską - MARKTPLAATS.NL - tu znajdziesz wszystko co potrzebujesz i bez oszustwa jak u niemców. Trochę sprytu a rozczytasz wszystko i 100% towar,na pewno spełnisz swoje marzenie . Do zobaczenia gdzieś tam w Pięknej Polsce.

Dzięki, holenderskie mam i to trzy stronki i tam najczęściej też zaglądam. Tylko tam czasami nie ma terminu kończącej się np. licytacji.

Sywa, jak wejdziesz na mobile.de to najpierw wybierz jezyk (u góży zmień flagę niemiecką na polską), potem z boczku przy wyszukiwarce kliknij na obrazek kampera, tam będą kampery i przyczepy.

Co zaś tyczy się holenderskich aukcji, to trochę inaczej sprawa wygląda jak na polskim allegro. U nich sprzedający najczęsciej podaje swoją cenę, a poniżej kupujący dają swoją cenę i albo satysfakcjonuje Holendra lub Belga ta cena albo nie, może tak długo trzymać ofertę aż uzyska taką cenę jak chce. Bardzo często jest tak że odświerzają swoją aukcję i wygląda jak dzisiejsza bo i data też jest dzisiejsza ale oferty kupującujących są sprzed 2 miesięcy. Najczęściej sprzedawca może sobie chcieć a przyczepa pójdzie za ile ktoś jest chętny za nią dać, niekiedy wiszą miesiącami. Dlatego uważam, że najlepiej jest dzwonić i pytać za ile odda bez licytacji, lub też zadawać pytania na maila pisane przez translatora. Ostatnio, właśnie w sezonie zdarza się że kupujący dają więcej za przyczepę niż sprzedawca chce za nią wziąć. A on widząc co się kręci może jeszcze dłużej czekać aż ktoś da jeszcze więcej. I na tym polega sens tych aukcji i nie chodzi tu o datę kończącej się licytacji.