Skocz do zawartości

Tabbert czy Fendt?

wydra

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Chciałam bym poznać waszą opinię. 

Gdybyście mieli kupić przyczepę i brali te dwie maki pod uwagę, to która była by faworytem?

Do niedawna mieliśmy Fenda topas 510 z 2006 roku. Sprzedaliśmy go, bo chcemy przyczepę z piętrowym łóżkiem.

Naszymi fawortami są Tabbert Ca Vinci 540 i Fendt Saphir.

Wizualnie podoba mi się bardziej Tabbert. Prawdę mówiąc (pisząc) to jestem w nim zakochana. Ale mieliśmy Fenda i też nie mogę się do niczego przyczepić. 

Ceny podobne. 

Witam !

Czy w planach masz może chęć wypożyczania tej przyczepy klubowiczom :]

Sorry, ale taka myśl przyszła mi do głowy, gdy przeczytałem Twoje pytanie  :hmm:

Niestety, ale na tego rodzaju rozterki musisz sama sobie odpowiedzieć.

Fendt, to Twoja dawna miłość.

Serce, nie sługa. Skoro obecnie zakochałaś się w Tabbercie - kupuj Tabberta.

Najlepszym lekarstwem na poprzednią miłość, jest wyłącznie nowa, więc ...  ;)

Tak ogólnie, to każda z tych przyczep może mieć swoje wady i zalety.

Osobiście nie widzę nic, co by mogło mieć jakieś kolosalne znaczenie na tak lub nie  w przypadku tych dwóch marek. Jeśli technicznie wszystko gra, to kieruj się uczuciami, bo będziesz z nią  (w niej) przebywać w czasie urlopu, wakacji, a to ma być relaks i przyjemność przebywania we wnętrzu, które się podoba.

IMHO

:banan:

Tabbert zdecydowanie clap.gif  clap.gif  clap.gif

... a może jednak Fendt :hmm:

Ależ oczywiście - Fendt  clap.gif  clap.gif  clap.gif

:foch:

Ależ oczywiście tabbert  cwaniak.gif  cwaniak.gif  cwaniak.gif

Eeeeeeeee....... jednak Fendt :-):-):-):-):-)

Panowie, może jednak nie zaśmiecajmy tematu   :nono:

Dorzucę swoje 3 grosze. Jestem posiadaczem tabberta Comtesse 98' MW 1450kg DMC 1850kg i po półtorej roku eksploatacji powiem że niema się do czego doczepić. Prowadzi się świetnie (fakt jest AKS2000 i dwie osie), przestawić na polu też nie ma większych problemów, po zrobieniu około 3000km po polskich drogach nic się nie rozszczelniło ani nie poluzowało, wykonanie na pewno jest solidne. W mojej opinii budka warta zakochania się, ale jak to mówia jednemu się podoba córka a drugiemu teściowa.
Przy zakupie celowałem w Fendt'a i Tabberta ale jednak Tabbert wziął góre. Obejzyj porównaj i sam podejmiesz decyzje ja jedynie jako uzytkownik mogę polecić Ci z czystym sumieniemTabberta

Edytowane przez oSa (wyświetl historię edycji)