Skocz do zawartości

Bałtyk + Pies + Kamping

GregorY

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zaraz odezwą się dziwne głosy, ale czy ktoś z psiarzy pokusił się o podsumowanie gdzie na wybrzeżu mamy komfortową sytuację obejmująca kemping przyjmujacy psa i plażę niezbyt odległą od niego na której moze się wyhasać czworonóg?

Większość portali branżowych poświeconych psom zawiera raczej stare informacje i piszą tam ludzie, którzy jeżdżą na kwatery.

Nasze tematy również nie pokazują szczegółowo takich informacji, jedyna informacja to ograniczenia czerwiec - koniec sierpnia.

Interesuje mnie raczej wschodnie wybrzeże.

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)

Pewnie zaraz odezwą się dziwne głosy, ale czy ktoś z psiarzy pokusił się o podsumowanie gdzie na wybrzeżu mamy komfortową sytuację obejmująca kemping przyjmujacy psa i plażę niezbyt odległą od niego na której moze się wyhasać czworonóg?

Większość portali branżowych poświeconych psom zawiera raczej stare informacje i piszą tam ludzie, którzy jeżdżą na kwatery.

Nasze tematy również nie pokazują szczegółowo takich informacji, jedyna informacja to ograniczenia czerwiec - koniec sierpnia.

Interesuje mnie raczej wschodnie wybrzeże.

My mamy takie idealne miejsce ale trochę dalej niż wschodnie wybrzeże. Od lat jeździmy do Gąsek. Prawie wszystkie kempingi mają własne wyjście na plażę. Tam gdzie byliśmy nie pobierano opłaty za psa. Rano można psa wyganiać i zrobi co tam sobie potrzebuje. Oczywiście zawsze sprzątamy. W ciągu dnia też na plaży dużo psów, a my nigdy nie spotkaliśmy się z tym żeby to komuś przeszkadzało. Wszystkie te atuty sprawiają, że dokładamy te 100 km drogi i mamy ciszę, spokój.

Owszem, na forum jest sporo postów poświęconych psom, ale już na 2-3-4 stronie zaczyna się dyskusja co robi mój pies, jak go wychowałem, czy moze być na kampingu i tak dalej i tak dalej a potem wszystkich stopuje moderator.

Niestety te posty nie wnoszą nic nowego a są głównie opisem własnych doświadczeń.

Mnie interesują informacje - gdzie i w pobliżu jakiego kempingu można wyjść z psem na plażę, żeby nie wadzić nikomu i przy okazji nie oberwać mandatem 500 złotowym. Z góry uprzedzam, że sprzątam po nim i trzymam na smyczy - więc to nie musi być roztrząsane w tym temacie.

Dla przykładu - dzwoniłem dzisiaj do forumowicza, który w tym roku otwiera kampimng na Helu. Owszem, przyjmuje, owszem jest plaża dla sierściuchów ale około kilometra od niego.

Podobnie w Gdańsku jest wydzielona plaza ale daleko od bazy kampingowej.

Czy dysponujecie zatem takimi informacjami?