Skocz do zawartości

UWAGA SKRADZIONO KAMPERA !!

gino

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga SKRADZIONO KAMPERA ROLLER TEAM PEGASO GARAGE LIVING Z ROKU 2011   dzisiaj w nocy, między 1 a 7 rano z serwisu ARCADARKA w miejscowości Pawłowo/przy trasie 7 /

kamper może poruszac się ze skradzionymi tablicami rejestracyjnymi o nr WPI 84S8

SPRAWA B.PILNA...

kontakt do mnie 512833401 lub serwis ARCADARCA TEL. 602-44-77-73

może uda się , tak jak udało ze skradzionym niedawo GOLFEM CABRIO

ps.

mających ''fejsa'' prosze o udostępnianie

https://www.facebook.com/grzes.gino/pos ... 9835838341

PS.2

JEŚLI NIE W TYM DZIALE, MODERATORA PROSZE O PRZENIESIENIE

post-2402-0-22857100-1372241245_thumb.jpg

post-2402-0-76633300-1372241282_thumb.jpg

dziś w nocy z Pawłowa k/Płońska  wystawili furę z serwisu , ma najprawdopodobniej przyczepione lewe numery z innego kampera  WPI 84S8      prawdziwy VIN :  ZFA25000001959020

, nagroda za pomoc .

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?p=358683&highlight=#358683

https://www.facebook.com/events/614913841865714/?notif_t=plan_user_invited

post-8073-0-57658100-1372243432_thumb.jpg

post-8073-0-17252500-1372243439_thumb.jpg

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)

dziwne..godzinke temu dałem podobne ogłoszenie...i brak na forum

a czas, w tym przypadku jest dość ważny

Kogut dał link do mojej grupy FB -GARBUSY POLSKA

podrzucam też do udostępnania ogłoszenie bezpośrednio z mojego profilu
https://www.facebook.com/grzes.gino/posts/475779835838341

dziwne..godzinke temu dałem podobne ogłoszenie...i brak na forum

Wszystkie ogłoszenia są weryfikowane przez moderatorów pod kontem zgodności z regulaminem i zatwierdzane ręcznie - niestety nikt z moderacji nie spędza 24/h na forum. 

Pozdrawiam!

Nie wiem co cię Kolego tak dziwi - dodałeś zgłoszenie w dziale ogłoszeń, a pojawiające się wpisy muszą być akceptowane przez Moderatorów, więc ogłoszenie nie jest dostępne od razu.

Kogut zakładając nowy temat spowodował, że jest to widoczne od ręki.

Niestety nie mam raczej dobrych wieści . Od nocy minęło już parę dobrych godzin , więc kamper mógł "na świeżo" przebyć duuużo kilometrów .

Na 90% to kierunek wschodni , tylko 10% to rynek "wtórny" - części .

Jeśli można podpowiedzieć to sugerowałbym skierować pytanie do Straży Granicznej .

Prawie 100% przejść granicznych na wschodzie i tym samym odprawa graniczna tego co przekracza granicę państwa jest kamerowana .

Weryfikacja przekraczających kamperów jest dość łatwa . Dodatkowo , zakładając , że kontrolowane były wszystkie pojazdy , tzw. 100% , to numer rej.  (ten z tablicami WPI ...) powinien widnieć w komputerze funkcjonariusza dokonującego odprawę .  

Fakt takiej odprawy jest do odtworzenia dosyć długo .

Niestety będzie to tylko ślad i wiedza gdzie ewentualnie mógł kamper pojechać .  

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)

Witam !

Dalej nic nie wiadomo ?

Przykra sprawa, bardzo przykra.

Myślę, że kradzież tego typu sprzętu jest zawsze dobrze przemyślana i w tym przypadku też raczej tak było.

Przecież nikt nie postawi go sobie na jakiejś działce, gdzie diabeł mówi dobranoc :hmm:

Taki sprzęt rzuca się w oczy.

Gdyby miał służyć jako dawca, to raczej w części samochodowej. Nikt by chyba nowej budy nie rozbierał.

Może to zawęzić trochę poszukiwania (teraz lub w przyszłości).  Sądzę jednak, że najbardziej prawdopodobne jest to, że w ciągu kilku godzin przejechał naszą granicę.

Największe możliwości poszukiwań ma w tym przypadku policja i służby z którymi współpracuje.

Nawet kontrola nagrań z rożnych kamer jest tylko w ich gestii.

Pytanie tylko, jak mocno zechcą się te służby zaangażować w sprawę poszukiwań. Życie uczy, że mogą się tym w ogóle nie przejąć.

Bardzo współczuję straty.

P.S.

Mając taki sprzęt, spałbym w nim chyba cały rok na okrągło, aby nie spuścić go z oka nawet na chwilkę :hmm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.