Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepę - sprawdzian po zimie


petek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 3.04.2018 o 14:38, powolniak napisał:

Przyczepka jesienią umyta, nawoskowana i przykryta pokrowcem z POLCOVERa, szytym na wymiar.

Parę dni temu odsłonięcie przyczepy,.

Zachwyt, bo przyczepa czysta (gdy nie była przykrywana, to była czarna od sadzy i pyłów wydychanych przez kominy wiejskich domostw) i zanim się gdzieś wyjechało trzeba było wpierw wyszorować poszycie i dach budki. Pokrowiec też czysty, bez plam i zacieków.

Podzielam kolegi zdanie też mam tej firmy kupiony pokrowiec i efekt super po zdjęciu "ubranka" :D

20171010_090923.jpg

20171228_113236.jpg

20171228_113216.jpg

20171228_113248.jpg

20171228_113225.jpg

20171228_113255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kokos1987 napisał:

Podzielam kolegi zdanie też mam tej firmy kupiony pokrowiec i efekt super po zdjęciu "ubranka" :D

Miałeś szyty pokrowiec "na miare"? Na zdjeciach wydaje sie lekko przyduzy, chyba ze to takie wrażenie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, golob napisał:

Miałeś szyty pokrowiec "na miare"? Na zdjeciach wydaje sie lekko przyduzy, chyba ze to takie wrażenie tylko.

Był szyty, podczas robienia zdjęć był mocny wiatr i napompowany jest na zdjęciach. Jak się pogoda uspokoiła było cacy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co to za wiatr wiał, że w ten pokrowiec jeszcze pół przyczepy by weszło?  :) Podczas zakładania mojej też spokojnie nie było ale..... Jakie kto podaje wymiary, taki ma pokrowiec. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Gdy Twój po praniu się  skurczy i będzie faktycznie jak na miarę, mój wtedy będzie za mały :) Pozdrawiam wszystkich

20171008_175520.jpg

20171008_175456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JACEKJELENIAGORA napisał:

To co to za wiatr wiał, że w ten pokrowiec jeszcze pół przyczepy by weszło?  :) Podczas zakładania mojej też spokojnie nie było ale..... Jakie kto podaje wymiary, taki ma pokrowiec. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Gdy Twój po praniu się  skurczy i będzie faktycznie jak na miarę, mój wtedy będzie za mały :) Pozdrawiam wszy

U Ciebie wygląda na dopasowany, tez Polcover?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Do zimy jeszcze daleko ale już się zaczynam rozglądać za pokrowcem na moją przyczepkę :) Czy ktoś posiada i może coś powiedzieć o tym z aukcji https://allegro.pl/pokrowiec-plandeka-na-przyczepe-kempingowa-mocny-i7163120255.html  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie oddycha pod plandeką, a pod pokrowcem do tego przeznaczonym już tak.

Pisałem trochę wcześniej że nasza cepa stoi pod pokrowcem HTB
Coś takiego;
https://www.allcamp.pl/pokrowiec-na-przyczepe-oddychajacy-750-800-szer-250-p-2414.html

I w takim stanie jak ją przykryłem na jesień to odkryłem na wiosnę!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd a dla Was  moje doświadczenie. Otóż, nie obejrzałam dokładnie wszystkich rogów przyczepy. Na dachu zabezpieczyłam wszystkie wystające części styropianem i było super. Okazało się, że z tyłu gdzie kończą się listwy na dole, są one niezaokrąglone, zakończone są na ostro. I na tych dwóch rogach przetarł mi się pokrowiec /kilku warstwowy/. Będę musiała dać łatki /od środka i nie wiem czy nie takie co można przykleić żelazkiem/. Muszę sprawdzić na metce czy można używać żelazka. Tak moi mili sprawdzajcie. Człowiek całe życie się uczy!!!!!!!!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jeden sezon trzymałem przyczepę pod pokrowcem i zanim go założyłem obejrzałem dokładnie całość . Moje listwy również mają ostre zakończenie do tego jest dość mocne ścięcie tylnej ścianki.Tam listwa też mogła dziurawić pokrowiec dlatego jakieś 60cm od dołu każdej listwy zabezpieczyłem pianką którą stosuje się do izolacji rur. Po zimie pokrowiec wyglądał jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac28 witam. Rozumiem, że dot.to pianki w areozolu. Czy wcześniej te niebezpieczne rogi czymś traktujesz, bo jak potem ściągasz piankę z przyczepy? Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.