Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepę - sprawdzian po zimie


petek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Czy udalo Wam sie do nich dodzwonic? Ja zlozylem zamowienie i nie mam odpowiedzi, a telefonu nie odbieraja.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Piszesz po dwóch postach dotyczących różnych producentów, nie wymieniając którego masz na myśli. Doprecyzuj zatem proszę do kogo nie udało Ci się dodzwonić  :hmm:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wszystkie wpisy od 2013 r. Trochę się przeraziłam, że pokrowce mają krotką żywotność. Ja swoj kupiłam rok temu w P.H. "Moto-Pasja"  z  Mikołowa. Sprzedawca podaje jak należy zbadać wielkość pokrowca. Mierzy się go od podłoża tyłu przez bok, całą gorę aż do ziemi przez cały przod. Mój T.E.C. to model 420. Pokrowiec wyszedł rozmiar "S" koszt 500,- + transport 15,-. Jest zrobiony z 4-warstwowego materiału model: CARAVAN-COVER. Po roku wszystko odbyło się super. Zdjęłam go w kwietniu. Myślę, że chyba będzie dobrze. Czy ktoś miał albo ma taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Obiecałem, że podzielę się informacją o zamówionym pokrowcu na przyczepę w tej firmie http://www.polcover.pl a zaproponowanym przez któregoś z kolegów. 

Wysłałem zwymiarowane dwie fotki przyczepy plus jeden telefon do firmy i uzgodniliśmy ostatecznie wszystko jak należy łącznie z ceną.  Wyszło z wysyłką 730 zł ale pokrowiec uszyty jak na miarę.  Na zdjęciach może nie widać ale dołem są jeszcze szlufki, przez które dookoła przyczepy przeciągnięta jest jeszcze dodatkowa taśma.

Wrzuciłem nową napompowaną oponkę od większej taczki wokół komina jak zaproponował któryś z forumowiczów, założyłem w pół godzinki pokrowiec  i super.  Wysyłam kilka fotek, może pomoże to komuś w wyborze firmy. Pozdrawiam.

post-18737-0-53208100-1512679017_thumb.jpg

post-18737-0-25818400-1512679029_thumb.jpg

post-18737-0-97466800-1512679095_thumb.jpg

post-18737-0-25458500-1512679104_thumb.jpg

post-18737-0-47992800-1512679116_thumb.jpg

post-18737-0-64181100-1512679122_thumb.jpg

post-18737-0-38758500-1512679131_thumb.jpg

post-18737-0-38206500-1512679136_thumb.jpg

post-18737-0-16918300-1512679165_thumb.jpg

post-18737-0-18694500-1512679182_thumb.jpg

post-18737-0-80075800-1512679213_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u nich pokrowiec parę dni temu po tym jak się okazało, że mój poprzedni z Jula z gumy nie jest i jednak jest za mały. Czekam na realizacje zamówienia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że podzielę się informacją o zamówionym pokrowcu na przyczepę w tej firmie http://www.polcover.pl a zaproponowanym przez któregoś z kolegów.

Wysłałem zwymiarowane dwie fotki przyczepy plus jeden telefon do firmy i uzgodniliśmy ostatecznie wszystko jak należy łącznie z ceną. Wyszło z wysyłką 730 zł ale pokrowiec uszyty jak na miarę. Na zdjęciach może nie widać ale dołem są jeszcze szlufki, przez które dookoła przyczepy przeciągnięta jest jeszcze dodatkowa taśma.

Wrzuciłem nową napompowaną oponkę od większej taczki wokół komina jak zaproponował któryś z forumowiczów, założyłem w pół godzinki pokrowiec i super. Wysyłam kilka fotek, może pomoże to komuś w wyborze firmy. Pozdrawiam.

Też u nich zamawiałem i tak jak kolega piszę, jak na.miarę, dobry jakościowo i dobre mocowania. Kiedyś wstawie zdjęcia bo było ciemno jak kończyłem a przyczepka za miastem stoi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przyczepka jesienią umyta, nawoskowana i przykryta pokrowcem z POLCOVERa, szytym na wymiar.

Parę dni temu odsłonięcie przyczepy,.

Zachwyt, bo przyczepa czysta (gdy nie była przykrywana, to była czarna od sadzy i pyłów wydychanych przez kominy wiejskich domostw) i zanim się gdzieś wyjechało trzeba było wpierw wyszorować poszycie i dach budki. Pokrowiec też czysty, bez plam i zacieków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.