Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepę - sprawdzian po zimie


petek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A może coś takiego. http://allegro.pl/daszek-oslona-pokrowiec-zadaszenie-450-500cm-i3527328566.html

 

   ..też biję się z myślami, myślałem, że uda mi się w tym roku postawić zadaszenie, ale nici...A serce mi pęknie jak zobaczę na niej 30cm śniegu

Siemka  Areczku. Zakupiłem rok temu pokrowiec 3 warstwowy na allegro od allegrowicza  Moto-Pasja. Przeżył zimę, śnieg, mróz i w tym roku tez go założę na cepke. Jestem zadowolony, w środku był sucho a szyby były na zimę rozszczelnione i nie porysowane. Jedynie co to proponuję dodatkowo zabezpieczyć kominek na dachu, bo jest opcja przetarcia przy mocniejszym pociągnięciu pokrowca.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wituś a po co chcesz wyjmować kominek na zimę. Można na niego położyć kawałek styropianu aby nie przebiło pokrowca.

Miotłą zgarniałem śnieg z dachu przyczepy i nie miałem z tym problemów. Trzeba uważać na kominki i daszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby nie cudować ze steropianem. Mógłbym przy zgarnianiu metrowej zaspy śniegu skosić go razem ze śniegiem ;) ja nigdy nie odgarniałem śniegu - w angielce dach był bardziej spadzisty. Teściów przyczepa zimuje 500 km od nas i nikt do niej nie zagląda. 10 sezon już tam stoi i żyje to może lepiej nie grzebać przy tym śniegu ?

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 może lepiej nie grzebać przy tym śniegu ?

nad tym się właśnie zastanawiam...czy przy założonym pokrowcu zwalać śnieg... :niewiem:

 

Siemka  Areczku. Zakupiłem rok temu pokrowiec 3 warstwowy na allegro od allegrowicza  Moto-Pasja. Przeżył zimę, śnieg, mróz i w tym roku tez go założę na cepke. Jestem zadowolony, w środku był sucho a szyby były na zimę rozszczelnione i nie porysowane. Jedynie co to proponuję dodatkowo zabezpieczyć kominek na dachu, bo jest opcja przetarcia przy mocniejszym pociągnięciu pokrowca.  

Cześć Artur, a pamiętasz nazwę tego ustrojstwa...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że w Jula nie wykręcają się zbytnio od zwrotów. (na przestrzeni 1,5 roku oddałem 5 z 6 foteli jakie u nich kupiłem i to bez szemrania), ale w tym wypadku, gdy powstanie uszkodzenie mechaniczne to :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połamany fotel to też mechaniczne ;)

 

Kominek nie jest ostry - jak materiał nie jest do bani powinno wytrzymać. Są pokrowce fiamma do odkrywania rowerów na bagażnikach przyczepowych. Mój rozpadł się w strzępy. Podziurawiły go pedały, manetki hamulców. Patrzę u innych całe. Może ja jeżdżę za szybko albo oni co dwa sezony zmieniają te pokrowce.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odebrałem dzisiaj w Juli pokrowiec na przyczepę. Jest w gazetce była mała obniżka. Na półce nie było mojego rozmiaru ale zadzwoniłem na infolinię bo zauważyłem, że jest w Gdańsku. Powiedziałem, że jestem zainteresowany ale w Gliwicach. Wzięli mój numer oddzwonili, że czaka na mnie w Gliwicach i mam 3 dni na odbiór bo zrobili dla mnie rezerwację. Odebrałem może w weekend szarpnę się na jakiś video 'unpacking' ;) i zdam relację czy warto. Do marketu majsterkowiczom i karawaningowcom NIE polecam wchodzić :( szkoda portfela ... Nawet plafony led 12v były super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do marketu Jula w Poznaniu i pytałem czy mogą ściągnąć pokrowiec do sklepu i powiedzieli mi, że jest to niemożliwe, w poniedziałek zadzwonię na infolinię może im będzie bardziej zależało na sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pokrowce są też w dostawach np Pan mi powiedział, że jeden mniejszy będzie u nich za dwa dni, a na sklepie mają dwa większe. Wszystkie można było rezerwować - nawet ten z dostawy. Widocznie panu z Gliwic bardziej się chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.