Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepę - sprawdzian po zimie


petek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 minut temu, Commander napisał:

Tylko co się stało z pokrowcem....przetarł się , zżarła go guma, zaszła jakąś reakcja?

Wszędzie poza tym miejscem jest ok.

Wg mnie w tym miejscu był mocno napięty + słońce i się wykruszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobrze,że nie mam problemu z pokrowcami itp okryciami.U mnie sezon trwa cały rok i przyczepa stoi cały czas pod chmurą.Do tego została stworzona.

Jesienno-zimowe krótkie wyjazdy w teren też są ciekawe.Kilkumiesięczny postój to dla mnie czyste marnotrawstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2018 o 20:40, Bodek1968 napisał:

Dobrze,że nie mam problemu z pokrowcami itp okryciami.U mnie sezon trwa cały rok i przyczepa stoi cały czas pod chmurą.Do tego została stworzona.

Jesienno-zimowe krótkie wyjazdy w teren też są ciekawe.Kilkumiesięczny postój to dla mnie czyste marnotrawstwo :)

... ale wtedy jest booking.com ... za zimno na partyzantkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPIĆ NOWY czy NAPRAWIĆ ???

Pokrowiec, który mam (to dedykowany do przyczep pokrowiec) jest rozdarty po lini, od strony dachu. Rozdarcie powstało w miejscu "kominka" (zahaczenie o kominek i rozdarcie), rozdarcie będzie miało długość około 40-50cm. Poza tym pokrowiec jest w dobrym stanie, z grubej i oddychającej tkaniny.

I teraz pytanie / prośba o pomoc: Czy można gdzieś wysłać / dostarczyć i naprawić = zaszyć powstałe rozdarcie za rozsądną opłatą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy maszyny krawieckie to złapią, ale szewskie już na pewno, wiec poszukaj w swojej okolicy!

Moim zdaniem szkoda wyrzucać skoro to porządny pokrowiec, a na kolejny raz „obuduj” kominek styropianem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, S&A napisał:

Nie wiem czy maszyny krawieckie to złapią, ale szewskie już na pewno, wiec poszukaj w swojej okolicy!

To jest wytwarzane maszynami krawieckimi odpowiedniej mocy i konstrukcji. O ile wiem potrzebna jest maszyna do szycia o długości ramienia pozwalającej pomieścić (pod ramieniem "upchnąć") część pokrowca, umożliwiając swobodne operowanie = szycie na obszarze rozdarcia. To są maszyny do szycia dużych gabarytów. Szewskie są bardzo mocne ale raczej nie mają ramion o długości pozwalającej operować na dużych gabarytach.

17 godzin temu, S&A napisał:

Moim zdaniem szkoda wyrzucać skoro to porządny pokrowiec, a na kolejny raz „obuduj” kominek styropianem.

Dokładnie tak. Pokrowiec otrzymałem już z przyczepą, nie pamiętam czy rozdarcie już było czy też ja przez nieostrożność .... Tak, przygotują płytę styropianu z wycięciem na kominek.

Sylwia & Adam, dziękuję za opinię :hej:

Może ktoś już przechodził przez ten problem, dlatego jeszcze raz poproszę:

Czy można gdzieś wysłać / dostarczyć i naprawić = zaszyć powstałe rozdarcie za rozsądną opłatą ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w zasadzie zapadła decyzja o pokrowcu na zimę - i tak mam dylemat, z prośbą o podpowiedź który z 2 modeli poniżej bardziej polecacie. Ja osobiście nie znam ani jednego ani drugiego producenta i nie wiem który kupić, a cena w sumie bardzo zbliżona.

https://allegro.pl/pokrowiec-na-przyczepe-kempingowa-kemping-kamper-i6958165704.html?fromVariant=7047345061

 

https://www.obelink.pl/pro-plus-basic-line-pokrowiec-na-przyczepe.html?category_params=s_company%3D9%26category_id%3D7477%26page%3D2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.