Skocz do zawartości

Viatoll Przestroga dla Wszystkich pow. 3,5T.


tomek_jaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a ja mam takie pytanie. Jadę z przyczepa, zestaw 7 ton, włączony viatoll w pozycji" 2 x " pobiera opłatę jest ok, jadę bez przyczepy viatoll w pozycji" x ", nie pobiera nie otwiera bramek. Konto 80zl, wcześniej na tej opcji działał, w apce na tel był przejazd pojazd lekki. Co może być nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli nie otwiera bramek to masz za mało kasy aby na danym ustawieniu przejechać CAŁY odcinek. Nawet jak masz do przejechania 20km to nie otworzy bo system nie wie gdzie będziesz zjeżdżał z autostrady. Chociaż 80zł to nawet na euro1 powinno starczyć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na x jest 100zl limit na 2x dużo mniej, nie pamiętam dokładnie ile. Żeby wjechać i nie stać na bramkach można cofnąć (o ile z tyłu kogoś nie ma) przełączyć na 2x i wtedy wjechać. Tylko stawkę zapłaci się jak za zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na mandat i idę do sądu jak dostanę. Przy trasie 500km nie piknęło na 1 bramce. Oczywiście tej naszpikowanej kamerami. Zgłosiłem i dostałem odpowiedź, że może coś z auta zakłóciło transmisję lub źle zamontowałem VIA gówno. Na szczęście widać je będzie na fotkach z kamer. Zrzuciłem nagranie z kamerki w aucie i czekam. 

Na logikę chyba się wybronię, skoro resztę trasy pobrało opłatę.  Podobno mają tam taki burdel, że miliony z mandatów przedawnione, więc może będzie luz. Ludzi brakuje, pracują ludzie ze wschodu, wiele wspólnego z językiem polskim na infolinii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oddawałem ostatnio viatolla z jednego  z moich samochodów to pani na stacji stwierdziła „o bateria się panu rozładowała...” wiec zapytałem się jej co w takiej sytuacji się robi kiedy jedziesz i nagle Ci viatoll nie działa. Powiedziała „jedzie pan na najbliższą stację i wymienia” to podobno jest normalne że tak się może dziać. I „podobno” nie robią problemów na viatollu. Ale nie sprawdzałem tylko tak słyszałem...

@maarec

A apka na komórce co Ci pokazuje? Ściągnęło Ci opłatę za ten kawałek czy nie?

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, vrs napisał:

Jak oddawałem ostatnio viatolla z jednego  z moich samochodów to pani na stacji stwierdziła „o bateria się panu rozładowała...” wiec zapytałem się jej co w takiej sytuacji się robi kiedy jedziesz i nagle Ci viatoll nie działa. Powiedziała „jedzie pan na najbliższą stację i wymienia” to podobno jest normalne że tak się może dziać. I „podobno” nie robią problemów na viatollu. Ale nie sprawdzałem tylko tak słyszałem...

@maarec

A apka na komórce co Ci pokazuje? Ściągnęło Ci opłatę za ten kawałek czy nie?

Nie pobrało. Później urządzenie działało ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maarec napisał:

A ja czekam na mandat i idę do sądu jak dostanę. Przy trasie 500km nie piknęło na 1 bramce. Oczywiście tej naszpikowanej kamerami. Zgłosiłem i dostałem odpowiedź, że może coś z auta zakłóciło transmisję lub źle zamontowałem VIA gówno. Na szczęście widać je będzie na fotkach z kamer. Zrzuciłem nagranie z kamerki w aucie i czekam. 

Na logikę chyba się wybronię, skoro resztę trasy pobrało opłatę.  Podobno mają tam taki burdel, że miliony z mandatów przedawnione, więc może będzie luz. Ludzi brakuje, pracują ludzie ze wschodu, wiele wspólnego z językiem polskim na infolinii nie ma.em

Już 7 lat jeżdżę po tym gownem i miałem podobnie ale od razu tel na infolinię ,kazali zmienić VIA gó..o na inne i tak trzy razy w koło Wojtek,w końcu zadziałało ale operator  zrobił dochodzenie, czyli stan konta wysłałem fotę gdzie umieszczony,oraz z salonu pismo o szybie że jest kompatybilna z VIA gów... em ,odpuścili ale stres przez cały pobyt nad morzem był, codziennie rano komp i @ co naskrobali, teraz się śmieje z tego bo wiem jak ich w hu...a robić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oddawałem ostatnio viatolla z jednego  z moich samochodów to pani na stacji stwierdziła „o bateria się panu rozładowała...” wiec zapytałem się jej co w takiej sytuacji się robi kiedy jedziesz i nagle Ci viatoll nie działa. Powiedziała „jedzie pan na najbliższą stację i wymienia” to podobno jest normalne że tak się może dziać. I „podobno” nie robią problemów na viatollu. Ale nie sprawdzałem tylko tak słyszałem...
[mention=8007]maarec[/mention]
A apka na komórce co Ci pokazuje? Ściągnęło Ci opłatę za ten kawałek czy nie?
Witam

Jeżeli na koncie są pieniądze, a urządzenie padło z powodu awarii lub zużycia baterii jak najbardziej uznają reklamację. W zasadzie po 3 latach trzeba wymienić że względu na baterię. Jest jeden podstawowy problem, że jadąc trzeba się wsłuchiwać czy działa, czy nie działa.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest wtedy, jak dostaniesz nowe urządzenie (tak sobie myślisz) a po pół roku to g#wno już nie działa. Podjechałem na stację z reklamacją a milutka (naprawdę miła;)) Pani mówi, że prawdopodobnie ktoś z "wymieniaczy" zapomniał wymienić baterię na nową tylko pewnie na jakąś lepszą używkę, która po pół roku umarła. Cała procedura na nowo i dostałem nową (czyt. używaną) skrzyneczkę, która po moim sprawdzeniu nie wyświetlała X i nie wiadomo było, czy się jedzie na X czy 2X! I znowu na nowo cała procedura- tym razem "wymieniacz" zrobił swoją robotę ale ciekawy jestem na jak długo wytrzyma. W innym aucie bateria wytrzymała ponad 5 lat ale to była nówka sztuka a nie to, co ostatnio otrzymałem:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cosik3 napisał:

ciekawa informacja, bo jak brałem viaboxa to nikt mnie o tym nie informował i w instrukcji też ani słowa

UWAGA, Czytaj powyżej: Czyli jeśli masz sprawne urządzenie (nawet po trzech latach) to lepiej jeździć dalej  bo nigdy nie wiadomo co ci "nowego" wcisnął.

Jak wprowadzali system to wszystkie były nowe, teraz zawsze dostaje regenerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Malinki napisał:

UWAGA, Czytaj powyżej: Czyli jeśli masz sprawne urządzenie (nawet po trzech latach) to lepiej jeździć dalej  bo nigdy nie wiadomo co ci "nowego" wcisnął.

Jak wprowadzali system to wszystkie były nowe, teraz zawsze dostaje regenerowane.

"Nowe" zużyte na zachodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.