Skocz do zawartości

Viatoll Przestroga dla Wszystkich pow. 3,5T.


tomek_jaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 22.08.2019 o 22:30, borek6 napisał:

Mnie w przyszłym roku też dosięgnie ViaToll. Kto mi powie gdzie go zamontować w Skodzie Kodiaq? Jest gdzieś na szybie takie miejsce żeby to działało bezproblemowo? Szyba będzie podgrzewana, z tym refleksem / filtrem przeciw słonecznym.

Nie mam podgrzewanej przedniej szyby i tak to u mnie wygląda. U mnie miejsca jest dużo w koło lusterka i nie ma problemów. Oglądałeś tą szybę podgrzewaną? Wydawało mi się że nie ma tam tego filtra przeciwsłonecznego (przynajmniej nie kojarzę takiej opcji w cenniku) jest po prostu podgrzewana szyba, ale może to idzie w parze i przy podgrzewanej jest? @powolniak może Ty masz podgrzewaną?

image.png.9ca8748af86600bae1ac5490aa79b4bd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to urządzenie można sobie przerzucać między autami? Znaczy domyślam się że nie gdyż podczas zakupu tego ustrojstwa musimy podać normy spalin tak?

 

no chyba że można tym sterować jakoś z aplikacji.

 

 

 

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 21:37, golob napisał:

Nie mam podgrzewanej przedniej szyby i tak to u mnie wygląda. U mnie miejsca jest dużo w koło lusterka i nie ma problemów. Oglądałeś tą szybę podgrzewaną? Wydawało mi się że nie ma tam tego filtra przeciwsłonecznego (przynajmniej nie kojarzę takiej opcji w cenniku) jest po prostu podgrzewana szyba, ale może to idzie w parze i przy podgrzewanej jest? @powolniak może Ty masz podgrzewaną?

image.png.9ca8748af86600bae1ac5490aa79b4bd.png

Nie zamawiałem podgrzewanej przedniej szyby bo mi do niczego takowa nie jest potrzebna, mimo iż garażuję pod chmurką (po 1. zim u nas prawie nie ma; po 2. jeśli szyba mi zaszroni się, to polewam ją zimną wodą - 1,5 l wystarcza - i prędzej ją odmrażam niż druciki w szybie.).

Ja mam inne mocowanie lusterka wstecznego, gdyż mam sporo w obudowie czujników, stąd pudełko ViaTolla mocuję pod lusterkiem. Z pozycji moich oczu jest box niewidoczny. Zamieszczoną fotkę zrobiłem trochę od spodu. 

IMG_20190827_185529782.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powolniak napisał:

ja mam inne mocowanie lusterka wstecznego, gdyż mam sporo w obudowie czujników, stąd pudełko ViaTolla mocuję pod lusterkiem.

Racja, tam jest dodatkowa kamera do Lane Assist/Travel Assist których nie mam u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, golob napisał:

Racja, tam jest dodatkowa kamera do Lane Assist/Travel Assist których nie mam u siebie.

Ponadto mikrofon zestawu głośnomówiącego, czujnik climatronika, czytnik znaków drogowych, czujnik deszczu i chyba coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, powolniak napisał:

Ponadto mikrofon zestawu głośnomówiącego, czujnik climatronika, czytnik znaków drogowych, czujnik deszczu i chyba coś jeszcze.

To samo wszystko mam u siebie w małej obudowie, oprócz właśnie Travel assist czyli rozpoznawania znaków i Lane Assist. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, powolniak napisał:

Ponadto mikrofon zestawu głośnomówiącego, czujnik climatronika, czytnik znaków drogowych, czujnik deszczu i chyba coś jeszcze.

To Ford sobie zdecydowanie lepiej poradził że wszystkimi czujnikami i kamerami. Nie zasłaniają połowy szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, borek6 napisał:

To ja w L&K pewnie będę miał podobnie jak@powolniak. No nic to, zobaczymy w praktyce jak to będzie.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Dziala dziala ? 3cie wakacje z kodiakiem bez problemu z dzialaniem viazlodzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.