Skocz do zawartości

Zakopane, Willa Skoczek, Kemping z widokiem na Tatry


tymar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planujemy wakacje w lipcu. Dawno już ustaliliśmy, że spędzimy go w górach. W tym roku wyszukaliśmy dobrze zapowiadający się kemping na terenie Zakopanego pod tytułem Willa Skoczek.

Adres to Zakopane ul Mrowce 17a.

Na stronie http://willaskoczek.pl/ wszystko jest opisane.

Kusi nas przede wszystkim piękny widok na panoramę Tatr. Dobra baza wypadowa do wędrówek po szlakach,do centrum to spacerkiem 30 min, ceny też nie są wygórowane.

Zamówiłem też pokój dla dzieciaków po 30 zł/ os/doba.

Wybieramy się tam w lipcu, więc zdjęcia, opisy i opinie nie omieszkam zamieścić po powrocie.

Ciekawi mnie, czy ktoś już tam był i czy macie jakieś opinie na ten temat.

 

https://mapy.google.pl/maps?q=zakopane+mrowce+17a&hl=pl&ie=UTF8&ll=49.301624,19.990344&spn=0.000478,0.001321&sll=49.301244,19.991648&hnear=Mrowce+17a,+Zakopane,+tatrza%C5%84ski,+ma%C5%82opolskie&t=h&z=20

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, faktycznie piękne rejony i widoki, jak Ja bym chciał w te rejony pojechać a nie nad morze :( i to jeszcze nasze) . Ale cóż życzę wspaniałej pogody i dużo pozytywnych wrażeń z wyprawy, a i oczekujemy na relację godną tego regionu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest to pensjonat z kilkoma miejscami dla przyczep. Zmieści się ze cztery. Widok z kempingu jest jak na stronie.

Byłe tam dziesięć dni. Toalety są bardzo blisko, w budynku z pokojami. Są dwa pomieszczenia z toaletą i prysznicem. Ciepła woda była właściwie zawsze, z jednym krótkim wyjątkiem. Część pokoi jest bez toalet i oni także z tych korzystają. 

I bardzo ważne. Wjazd z przyczepą tylko drugim wjazdem w ulicę Mrowce. Pierwszy jest zbyt wąski i za stromy! Dzwońcie do właściciela (nr na stronie), on wszystko wytłumaczy. 

Nam się podobało!

 

Nie mam dużo zdjęć z pola, a te co mam są poniżej:

 

https://plus.google.com/photos/118248160607197196095/albums/5909107146355008865

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Od kilku sezonów wybieram się do Willi Skoczek, być może kiedyś dotrę :) stąd moje pytanie o dojazd

 

rozumiem, że jedyny akceptowalny to ten - https://www.google.pl/maps/dir/49.2917315,19.9815423/Mrowce+17A,+34-500+Zakopane/@49.2981849,19.9813891,1938m/data=!3m1!1e3!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x4715f2f8ed539ed7:0x72bdc26a71c28972!2m2!1d19.991015!2d49.301701!3e0

 

cena nie powala, dla mojej rodzinki wychodzi pod 70zł. Z drugiej strony, widok fajny i chyba warto zapłacić.

 

Pozostałe wjazdy w ulicę Mrowce dla mnie za strome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to podobna jest pod krokwią, nie wiem czy to opłacalne to poboczne "kempingi" bo tam gdzie byś się nie ruszył to albo auto albo busik i suma summarum wychodzi to samo, no chyba że lubisz spacerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.