Skocz do zawartości

Wypożyczalnia towarówek Poznań

kit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do Wielkopolan :]  czy możecie polecić lub znacie dobrą wypożyczalnie przyczep towarowych która ma w swojej ofercie duże przyczepy z plandeką??? potrzebuje wysokość przestrzeni ładunkowej min 2m reszta wymiarów proporcjonalna ;)  Ja z wypożyczalniami to tylko miałem do czynienia z autami z www.a-1.pl (moge polecić) bo kilka lat brałem tam busy ale dużych przyczep nawet niewiem gdzie szukać :niewiem: Obdzwoniłem już kilka i wszędzie mają mniejsze :(

Dawno, dawno temu bardzo często korzystałem z http://www.wojtasinski.poznan.pl/index.php?k=strony&ns=4

Z tej współpracy byłem bardzo zadowolony. Przyczepy zawsze były bez zarzutu.

Minęło jednak już kilka dobrych lat.

Jak jest obecnie ? Nie wiem. 

Kurde ciężka sprawa z taką towarówką :oslabiony:  wszystko małe a jak już się trafi duża to albo dmc 3t albo niezdatna na zagramaniczny wyjazd :oslabiony:  Szukam nadal ... mam jeszcze 4 dni ... ale szanse maleją :(

Kurde ciężka sprawa z taką towarówką :oslabiony:  wszystko małe a jak już się trafi duża to albo dmc 3t albo niezdatna na zagramaniczny wyjazd :oslabiony:  Szukam nadal ... mam jeszcze 4 dni ... ale szanse maleją :(

Zobacz we Wysogotowie. Jadąc od ronda Wysogotowskiego w kierunku na Buk DW 307 ( ul. Bukowska ) masz dwie wypożyczalnie przyczep

Pierwsza, jakieś 170 metrów za rondem - zaraz za autokomisem, ( http://www.lawety.net.pl/kontakt.html ).

Druga około 1000 metrów od ronda - zaraz za skrzyżowaniem  ul. Bukowskiej i Wierzbowej ( http://przyczepki.prv.pl/ )

Do obu wypożyczalni jest wjazd tylko jadąc w/w ulicą w kierunku na Poznań.

Była kiedyś też dobra wypożyczalnia przyczep w Baranowie na ul. Przemysłowej - chyba w rejonie numeru 8, ale już pamięć nie taka jak kiedyś -  ( po prawej stronie od wjazdu z DK 92 ) jadąc z Poznania do Tarnowa  Podgórnego - pierwsza w prawo za stacją BP w Baranowie.

• 2 tygodnie później...

Dzieki wszystkim za pomoc :piwo:

Ostatecznie w żadnej wypożyczalni w Poznaniu i okolicy nie znalazłem przyczepy która miała interesujące mnie rozmiary lub nie nadawała sie na długą podróż Poratowała mnie jednak firma z sąsiedztwa i pożyczyła swoja :) była ciut dużawa dla mojego holowniczka ale cóż zrobić ;)  spisywał się dzielnie tylko małą kontuzje od przeładowania złapał :glasce:  ale dostanie nagrode :D

post-1137-0-59591300-1372706421_thumb.jpg

edit; powyżej kawałek pęknietej tylnej sprężyny :bzik:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)