Skocz do zawartości

Zakup przyczepy


bsosieccy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Fendt to porządna firma, ale myślę, że ze względu na cenę Hobby też jest wart obejrzenia. Z tego co zrozumiałem to w Fendzie jest ciepła woda, a w Hobby nie. Koniecznie trzeba "pomacać".

 

Pozdrawiam

 

Właśnie Fendt mnie przekonuje, ciepla woda super sprawa :) , natomiast Hobby o 5 klocków tańsza. :) Oferta godna uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Z perspektywy mojego użytkowania (niestety niezbyt długiego) dla mojej rodziny bardzo ważny jest prysznic i dużo miejsca (niestety ani jednego, ani drugiego nie mam w przyczepie), oraz WC (mało miejsca). Fajnie jeśli jest trochę miejsca do poruszania się, jest wygodne miejsce do "posiedzenia" na WC, oraz niezależny prysznic, żeby nie latać do "zbiorczego" i dlatego pewnie, gdybym miał kupować przyczepę dzisiaj to dołożyłbym do takich luksusów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Z perspektywy mojego użytkowania (niestety niezbyt długiego) dla mojej rodziny bardzo ważny jest prysznic i dużo miejsca (niestety ani jednego, ani drugiego nie mam w przyczepie), oraz WC (mało miejsca). Fajnie jeśli jest trochę miejsca do poruszania się, jest wygodne miejsce do "posiedzenia" na WC, oraz niezależny prysznic, żeby nie latać do "zbiorczego" i dlatego pewnie, gdybym miał kupować przyczepę dzisiaj to dołożyłbym do takich luksusów.

 

Pozdrawiam

Z racji krótkiego stażu karawaningowego(ledwo jeden urlop 3900 km),

przedstawię krótko swoje zadanie z perspektywy ostatniego urlopu-hierarchia:

-przestrzeń

-dział kuchenny(lodówka+ogrzewanie)

-podział miejsc do spania na 2

Kwestia WC i łazienki i prysznica.

Nie demonizowałbym ważności łazienki.

Na wiekszości kampingów sa toalety i prysznice.

Trudno mi wyobrazić sobie korzystanie rodziny z wc i prysznica w małej przyczepie.

Skad ciepła woda?-boiler?

a ścieki?-znów zbiornik?

Owszem male wc w przypadku małych dzieci :) sprawa awaryjno-nocna

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, żeby jasne było, ja nie uważam że prysznic i kibelek w przyczepie to niepotrzebny jest.

Po prostu, przeżyłem bez tego, bo kiedyś tego nie było, ale w kamperze to bym chciał to mieć. To wszystko zależy w jakim stadium życia jesteśmy - narzeczeni, małżeństwo, małe/średnie/duże dzieci - dziewczynki/chłopaki, aż sami znowu, to potem też ta łazienka sie przydaje.

 

Filozoficzny, Jacek.

 

Ps. Ale jak nie ma łazienki to nic nie gnije trzeba pamietać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał Yabulon, jesli masz blisko to jedź samemu obejrzyj, dobrze wąchaj, :) duś co się da dusić i wciskać, :) zajrzyj pod przyczepę i do kufra, zobacz jak wyglądają sklejki w kufrze czy nie mają dwóch różnych kolorów, odcieni, śladów malowań itd itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.