Jump to content

Przestroga dla poszukujących przyczepki

bsosieccy
 Share

Recommended Posts

Witam

Moi drodzy jestem na etapie poszukiwań przyczepy i dzisiaj odwiedziłem jeden z komisów w Rybniku. Dzień wcześniej na Allegro znalazłem trzy przyczepki w dobrej cenie i dość młode. Z racji tego że mieszkam dość blisko Rybnika po pracy zabrałem rodzinke na oględziny przyczep. I co zastałem?

Panowie TRAGEDIA. :ok: Właściciel wogóle nie zainteresowany klientem. Przyczepy sprowadzone z Szwajcarii prawdopodobnie po powodzi a jedna z nich po gradobiciu (piłeczek do golfa) :ok:

1. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T393984

przyczepa po wypadku!!! dostała w lewy tył, wyraźne ślady po uderzeniu, liczne zacieki, a doły mebli rozpęczniałe i popękane, smród stechlizną

2. http://elizar.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T393982

przyczepa zewnętrznie bardzo fajna, natomiast zakaz wstępu do środka, dopiero w środe do obejrzenia??? Udalo mi sie wsadzić głowę przez otwarte okno do WC a tu??? wilgoć, która maluje pleśń od podłogi w górę. Poprostu po solidnym zalaniu (powodzi)

Ostrzegam wszystkich którzy może mają zamiar jechac i zobaczyć te cuda, naprawdę nie warto!!!

Dzięki.

Też poszukuję i również mnie się rzuciły się te ogłoszenia, ale ta odległość :ok:

• 2 weeks later...

To ogolnie jest temat do rozszerzenia, takie ostrzeganie moze zaoszczedzic duzo czasu i nerwow poszukujacym. Na forum busow (dostawczakow) zalozylismy podobny i jak ktos widzial auto przekrecone to opisuje i to bardzo pomaga. Z przyczepami sami wiecie 80% sprowadzanych to szrot i sprzet do remontu, wiec piszcie kochani, piszcie.... Kiedys kupowalem pierwsza przyczepe dla rodzicow...z calego placu ok 30 sztuk , jedna byla wyremontowana profesjonalnie i gotowa do jazdy, a o zyrandole i kolo zapasowe i tak musialem sie klucic :)

Potwierdzam, byliśmy w Rybniku półtora tygodnia temu. Mieliśmy przyjemność (wątpliwą) wejść do Fendta. No cóż - przyczepa piękna, tyle że zalana była mniej więcej do wysokość 1 m od podłogi, a woda musiała w niej stać dłuuugo, bo wszędzie pleśń. Jako ciekawostkę powiem, że sprzedający w celu osuszenia przyczepy pod siedzeniami zrobił dziury w rurach rozprowadzających ciepłe powietrze... :ok:

Na szczęście nie nastawialiśmy się, że będzie dobrze, ogłoszenie bez zdjęć wnętrza przyczepy potraktowaliśmy jako podejrzane, w końcu z Krakowa do Rybnika nie jest tak daleko...

Na forum busow (dostawczakow) zalozylismy podobny i jak ktos widzial auto przekrecone to opisuje i to bardzo pomaga.

Popieram :ok:

A może przykleić ? :ok: (halo ... Moderatorzy, Piotrek, Tomii)

Jako ciekawostke powiem, ze sprzedajacy w celu osuszenia przyczepy pod siedzeniami zrobil dziury w rurach rozprowadzajacych cieple powietrze... :ok:

A ja Tobie jako ciekawostke dodam, ze takie otwory w rurach nawiewu sa robione przez producenta, wlasnie pod siedzeniami.

Jako ciekawostkę powiem, że sprzedający w celu osuszenia przyczepy pod siedzeniami zrobił dziury w rurach rozprowadzających ciepłe powietrze... :ok:

A ja Tobie jako ciekawostkę dodam, że takie otwory w rurach nawiewu są robione przez producenta, właśnie pod siedzeniami.

Te napewno nie były robione przez producenta, to była destrukcja, a nie otwory...

A widziales takie robione przez producenta?

Wygladaja jakby je na szybko srubokretem robili...

A może przykleić ? :ok: (halo ... Moderatorzy, Piotrek, Tomii)

Proszę o spokój :ok:. Dopiero co z wakacji wróciłem :ok:

Jest nowy podwieszony wątek. Tam można takie info zostawiać. Mam nadzieje że się to sprawdzi.