Skocz do zawartości

ViTiS-iT Panele słoneczne - gotowe zestawy fotowoltaiczne


vitisit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po pojawieniu się ostatniego posta #76, mam już pewność, że firma ViTiS-iT nie czyta własnego tematu i traktuje forum wyłącznie, jak darmową tablicę ogłoszeń. Teraz już mnie nie zdziwi, gdy w ten sam sposób będą traktowane owe ogłoszenia.
To tak, jak w powiedzeniu: "Gadał dziad do obrazu, a obraz do niego ani razu" :hehe:

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, życzę firmie ViTiS-iT, konstruktywnego spojrzenia na sprawy marketingu i wielu zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

Standard, przecież każdy sprzedawca chce was oszukać, naciągnąć okraść a przynajmniej wprowadzić w błąd a najlepiej sprzedać szmelc i olać na gwarancji. DRAMAT!!

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=15960&postdays=0&postorder=asc&start=300

Na tej stronie http://suntrack.pl/95-panele-elastycznefirma oferuje panele elastyczne o nazwie SunPower.

 

Wykonane z krzemu monokrystalicznego na ogniwach SunPower

Po fochach naszego Uczciwego Sprzedawcy na forum Camperteam.pl sprawdziłem w SunPower GmbH czy panele elastyczne, które on oferuje są faktycznie ich produkcji.
Otrzymałem telefonicznie odpowiedź na moje zapytanie.
1. Panel elastyczny  100W umieszczony na stronie Vitis ma ogniwa podobne do produkowanych przez SunPower i nie wykluczają że jest zbudowany na ich podzespołach, ale jako całość nie jest ich produktem.
2. Panele o mocach 18, 30 i 60W są zbudowane z ogniw, które nie są podobne do żadnego z produktów SunPower i nie mogą mieć z nimi nic wspólnego. SunPower wyklucza że dostarczył ogniwa do ich budowy.
3. Żaden z paneli na tej stronie nie jest produktem SunPower i zachodzi podejrzenie nieuprawnionego wykorzystanie marki lub znaku firmowego.
4. SunPower jest bardzo zaskoczone że takie rzeczy się w Polsce dzieją i bardzo dziękują za informację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, też szukam ofert na ogniwa fotowoltaiczne do campera, ale w sumie do domu też. No i jak się zdążyłem zorientować do domu 140 metrów potrzebuje 7 pneli - z tego to artykułu tak mi wyszło https://eioze.wordpress.com/2015/11/29/ogniwa-fotowoltaiczne-srednie-ceny-instalacji-w-polsce/, to po przeczytaniu tego wątku jakoś nie mogę ogarnąć czy do wozu wystarczy 1? Możecie coś podpowiedziec? 

Edytowane przez Lukasss (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.