Skocz do zawartości
smok_wawelski

Rabaty dla członków naszego forum udzielane na kempingach [scalony]

Rekomendowane odpowiedzi

smok_wawelski

To czy są w PFCC ich sprawa, to czy dają nam rabaty to też ich decyzja

Natomiast uważam że nasze logo nie powinno tam wisieć, jakim prawem oznaczają się naszym niejako znakiem firmowym nie oferując nic w zamian ?

Uważam że administracja forum powinna wyjaśnić tę sprawę i interweniować - klikam raportuj ten post aby nie uciekło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzej763

Czy coś się zmieniło z tą sławą bo jutro chcę jechać . A podacie o jakie konkretne pole chodzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jacek89

PL - Warmińsko-Mazurskie

Biwak Pod Sosnami - Okartowo-tartak (nad j. Śniardwy)

rabat 10% od czerwca do końca sierpnia. Wymagania: naklejka forum

rabat 20% maj (nd. majówki) i wrzesień. Wymagania: naklejka forum

zdjęcia na www.facebook.pl/biwakpodsosnami (można przeglądać bez zakładania konta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smok_wawelski

Jacku - Przepraszam za opóźnienie w dopisaniu do listy, ostatnio rzadko bywałem na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magdalenasa

PL - Dolnośląskie

1. Camping "Camp 66" - Ściegny koło Karpacza                             
    rabat: 20%         wymagania:  naklejka forum + zgłoszenie w recepcji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bosmanzbryzy

Baza Pod Lasem (www.podlasem.org)
Rabat: trzecia noc gratis wymagana naklejka forumowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
somebody67

gdzie mozna taka naklejke zdobyc? kto rozprowadza nakielki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaciejNT01

Wie ktoś czy Camping Ara 107 w Mielenku takie rabaty udziela?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Renata

1/ Nowe informacje o obiektach udzielających rabatów dla członków forum - prosiłbym takie informacje jako posty w tym wątku

z zachowaniem schematu:

-  nazwa obiektu,  województwo, miejscowość i kontakt z obiektem,  wysokość udzielanego rabatu, link do forumowego katalogu kempingów

-  wymagania obiektu dla udzielenia rabatu czyli oznakowanie pojazdu  naklejką forum, podanie w recepcji  hasła: "forum-karawaning.pl" ,  inne wymagania.

2/ Prośba również o powstrzymanie się od komentowania / oceniania obiektów w tym wątków a opinie takie są jak najbardziej pożądane w forumowym katalogu kempingów przy każdym z obiektów.

Jeżeli ktoś z Koleżanek i Kolegów chciałby mi pomóc podrzucając info o dotychczasowym poście którego jeszcze nie znalazłem będzie mi bardzo miło, a razem zrobimy to sprawniej i szybciej :-) prośba o link do postu informującego o rabatach lub post w tym wątku z zachowaniem schematu informacji j/w.

Statusu [ w trakcie aktualizacji ] proszę nie traktować jako brak zaufania.    W celu rzetelnego uporządkowania i zaktualizowania danych o rabatach przyjąłem jednakową metodę aktualizacji dla wszystkich informacji o rabatach - aktualizuję informacje  poprzez kontakt z właścicielem lub zarządcą obiektu, lub poprzez wpis właściciela lub zarządcy obiektu w tym wątku. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Dolnośląskie

1. Camping "Pod Lasem" - Bolków                              katalog kempingów

rabat: 20%         wymagania: flaga forum

[ost. aktualizacja 11-05-2014]

2. Camping "Camp 66" - Ściegny koło Karpacza                             
    rabat: 20%         wymagania:  naklejka forum + zgłoszenie w recepcji 

[ost. aktualizacja:  29 sierpień 2015]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Podkarpackie

1. Kemping OW "Diabla Góra" - Tyrawa Solna (powiat Sanok)               katalog kempingów

rabat: 2014 - 10%          wymagania: nie określone

post info + www obiektu ]            [ 02-05-2014 - dane na podst. strony www obiektu ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Pomorskie

1. Gościniec Gołuń  -  Gołuń    (powiat Kościerzyna)                                 katalog kempingów

Leśne pola namiotowe n/j Gołuń  - Gołuń                                            katalog kempingów

rabat: 2014 - 10%          wymagania: 2014 - naklejka forum, zgłoszenie w recepcji

[ ostatnia aktualizacja 25-06-2014]

2. Camping Tamowa - Zawory (powiat Kartuzy)                        katalog kempingów: brak wpisu

rabat: 5%          wymagania: właściciel nie określił  

[ post-info ]               [ ost. aktualizacja 10-05-2014 ]

3. Baza Pod Lasem - Smołdzino (powiat Słupsk)

rabat:

trzecia noc gratis         wymagania: naklejka forumowa

[ ostatnia aktualizacja 20-03-2016]

PL - Śląskie

1. Gosław Sport Center - Wodzisław Śląski                                      katalog kempingów: brak wpisu

rabat: 50% na wejścia jednorazowe: strefa saun, siłownia + strefa cardio, fitness, zumba, joga, pilates     wymagania: podanie hasła "forum-karawaning.pl"

[ ost. aktualizacja 20-06-2014]

PL - Wielkopolskie

1. Camping "Nad Lipnem" nr 29       Stęszew k/ Poznania                              katalog kempingów

rabat: 20%      wymagania: naklejka forum + zgłoszenie w recepcji    - rabat nie łączy się z innymi rabatami/promocjami

w 2013 roku w miesiącach Maj / Czerwiec oraz Wrzesień i Październik stały rabat na Caravaning w wysokości -50% !

[ ost. aktualizacja 11-05-2014]

PL - Warmińsko-Mazurskie

1. Camping Echo - Rydzewo                   katalog kempingów

rabat: 5% - w okresie 01.05-30.06 oraz od 20.08 do 30.09         wymagania: naklejka forum 

Dodatkowa propozycja Właścicielki: Za przyjazd zorganizowanej grupy przyczep, lub kamperów powyżej pięciu jednego dnia 15% zniżki, powyżej 10 camperów lub przyczep 20%zniżki za pobyt - wymagane uzgodnienie telefoniczne

[ ost. akt. 25-05-2014 ]

2. Biwak Pod Sosnami - Okartowo-Tartak (jez. Śniardwy)

rabat 10% od czerwca do końca sierpnia. - Wymagania: naklejka forum

rabat 20% maj (nd. majówki) i wrzesień.  - Wymagania: naklejka forum

[ ost. akt. 15-07-2015 ]
3.Camping Szekla -Strzelce 

rabat 10% hasło forum

PL - Zachodniopomorskie

1. Camping "Drawtur" - Czaplinek                        katalog kempingów

rabat: 10% + 1% za każdy jeden dzień pobytu. 5 dni pobytu 15%, 10 dni pobytu 20% itd. Do max 50%     wymagania: naklejka  + podanie hasła "forum-karawaning.pl"

2. Pole namiotowo kempingowe "Pod brzozami" - Ustronie Morskie             katalog kempingów

rabat: 10%          wymagania: naklejka forum + podanie hasła "forum-karawaning.pl" oraz podanie nick'a forumowicza

[ ost. aktualizacja 13-05-2014]

3. Camping "Amberia" - Dąbki                       katalog kempingów

rabat: 10 - 20% w zależności od długości pobytu            wymagania: podanie hasła "forum-karawaning.pl"

[ info o rozmowie z Właścicielką od Kol. BogdanKraków ]        [ zapytanie wysłane ]

=================================================================================================

SK - Žilinský kraj

1. Camping Belá - Nižné Kamence       katalog kempingów: brak wpisu (GPS 49°14´52.20´´,  18°59´19.05´´)

rabat: 10%          wymagania:  naklejka forum na przyczepie lub samochodzie

=================================================================================================

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tokyo

camp66 - 10% (a nie 20%)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BIENIEK2712

camp66 - 10% (a nie 20%)

camp 66 w sezonie 10% zniżki dal forum a od listopada do kwietnia 20% zniżki

post-19428-0-63448400-1472840399_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liwiusz333

Z tego co wiem to Drawtur nie udziela już rabatów dla forumowiczy. 

Na wszelki wypadek wysłałem zapytanie.

Kiedy dostanę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liwiusz333

Aby niepotrzebnie nie wprowadzać w błąd, bądź zapobiec niepotrzebnej irytacji na koniec pobytu proponuję wykreślić Drawtur z powyższej listy.

Zgodnie z odpowiedzią jaką otrzymałem na moje zapytanie, Drawtur nie oferuje już zniżek dla forumowiczy.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że ja z czystym sumieniem mogę i będę  każdemu polecał Drawtur.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miodzio

Liwiusz - usunąłem Drawtur z listy zniżkowej zgodnie z Twoimi informacjami.

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi