Skocz do zawartości

Qek Junior - Rozalie


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest w pełni z laminatu łącznie z meblami, łóżkami itd A z tego co wiem Niewiadówki mają drewniane szafki itd Na ścianach jest 0,5cm styropianu i do niego, po oddarciu starej, żona nakleiła najzwyklejszą gruba tapete A to coś na wprost drzwi to jakaś farelka elektryczna ale nie miałem czasu jeszcze zagłebiać się w elektryki a w szafie jest coś na kształt energobloku licznik bezpieczniki przełączniki itp rzeczy

 

Blusik tak środkiem idzie rama a po dwóch stronach są obniżenia

 

 

....Czeka cie jeszcze przerobienie okien na atermiczne jesli chcesz komfortowo spac.

...

 

Możesz rozwinąć myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Domyślam się o co chodzi ale wątpie by był jakiś sens kombinacji z szybami jak całość jest z cienkiego laminatu bez jakiejś konkretnej izolacji Inna sprawa by była gdyby był to podwójny laminat w środku z 5cm pianki (jak np w Intercampie) wtedy szyby były by konieczne podwójne by nie było strat ciepła itd ale w przypadku zwykłego laminatu podwójna szyba nic nie da :hmm: Pozatym taka zabawa wymiany okiem była by czaso i pracochłonna a także kosztowna i już z założenia nie biore pod uwage takich kombinacji (ale nigdy nie mówie nigdy) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garatulacje .  Bardzo fajna i ciekawa cepka . 

Widywałem już podłogi pod ramą ale na dwóch podłużnicach . Ten pojedynczy dyszel trochę kulawy. Będziesz musiał się  przyzwyczaić , zanim tak będzie pewnie nie raz polecą  joby.:) 

No ale jedno jest pewne . Nawet jeśli przeciekała to ścian zgniłych niema :) 

Będziesz montował ogrzewanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad poliwęglanem zamiast plexi. Ta druga nieprzyjemnie pęka czasami (miałem tak w pewnym zbiorniku), a PC jest o niebo lepszy, a tylko półtora do dwóch razy droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy rejestracje i ubezpieczenie :jump:  jeszcze wizyta na OSKP żeby określić masy, nacisk itd

Proponuję zabrać jakieś kwity (np. skan instrukcji) jeżeli są dostępne, bo na stacjach diagnostycznych bywa różnie. Ja jak pojechałe w tej samej z sprawie z moją N126N (bo była jeszcze na czarnych blachach i starym dowodzie z niewypełnioną połową rubryk) to pan wywalił gały i nie wiedział skąd ma wziąć wszystkie dane, bo "w komputerze tego nie ma" :look: . Na szczęście miałem skan oryginalnej instrukcji obsługi w której były te dane i pan sobie wszystko spisał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie dysponuje żadnymi dokumentami w których byłoby coś wiadomo o masach itd  :oslabiony:  Jedynie info wygooglane a to nic nie znaczy W moim WK też nie mieli totalnie nic o tej przyczepie, nawet marki i modelu nie mogli znaleść, dopiero po jakiejś godz cudem udało sie wyszukać ten wynalazek  Licze się z tym że moge sie odbić o OSKP ale spróbuje a jak nic nie uda mi się załatwić to wtedy będę kombinował :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po przeglądzie :]  poszło z płatka

 

Wszystko ustalone wygląda następująco;

 

przyczepa lekka specjalna kempingowa

Isoko-Schmiedefeld HP

dopuszczalna masa całkowita ..........500kg

masa własna ..................................375kg

ładowność .....................................125kg

max nacisk na oś ...........................4,9kN

 

w bazach danych WK i OSKP znalezione pod marką IFA

 

Wszystkie dane dostępne z bazy danych potwierdziły sie przy ważeniu ;)  co ciekawe masa własna jest z gazem 5kg i wodą 20L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.