Skocz do zawartości

Rozmowy na temat XIV Zlotu


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

6-7 lipca wpadłem ze swoja załogą na ten Camping.

Pozdrowienia dla Agi7403 i jej oldtimera Knausa obok których stacjonowałem. W dniu wyjazdu zawitał zaś kolega Matubo ze swoją angielką - prawidłowo na maszcie zestaw flag.

 

Miejscówka na zlot jak najbardziej pasuje, również pod kątem wyposażenia rekreacyjnego - rowerki, kajaki, łódki, plaża, miejsca do moczenia kija. Bajka.

Naliczyłem 6 skrzynek prądowych ze średnio 9 gniazdkami w każdej.

Jeśli chodzi o cypel - na początku tylko dwie skrzynki, tak że jeśli ktoś chce dalej - proszę zabrać dłuższe przewody i rozgałęźniki.

Wody do przyczep i ciepłej do kąpania pod dostatkiem.

Zrzut szarej i shitbox dobrze zorganizowany.

W chwili wjazdu można zatrzymać zestaw i wężem nawodować  budkę.

 

W nawigacjach wpisujcie raczej współrzędne niż nazwę ulicy - Hołek pierdoła prowadził mnie w zupełnie inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6-7 lipca wpadłem ze swoja załogą na ten Camping.

Pozdrowienia dla Agi7403 i jej oldtimera Knausa obok których stacjonowałem. W dniu wyjazdu zawitał zaś kolega Matubo ze swoją angielką - prawidłowo na maszcie zestaw flag.

 

Miejscówka na zlot jak najbardziej pasuje, również pod kątem wyposażenia rekreacyjnego - rowerki, kajaki, łódki, plaża, miejsca do moczenia kija. Bajka.

Naliczyłem 6 skrzynek prądowych ze średnio 9 gniazdkami w każdej.

Jeśli chodzi o cypel - na początku tylko dwie skrzynki, tak że jeśli ktoś chce dalej - proszę zabrać dłuższe przewody i rozgałęźniki.

Wody do przyczep i ciepłej do kąpania pod dostatkiem.

Zrzut szarej i shitbox dobrze zorganizowany.

W chwili wjazdu można zatrzymać zestaw i wężem nawodować  budkę.

 

W nawigacjach wpisujcie raczej współrzędne niż nazwę ulicy - Hołek pierdoła prowadził mnie w zupełnie inne miejsce.

 

my również pozdrawiamy załogi z forum - miło było poznać :)

 

miejsce faktycznie fajne, oprócz tego co Kolega napisał powyżej - toalety czyste, z papierem toaletowym, natomiast prysznice tylko po 3 sztuki w damskiej i męskiej częsci -  wydaje mi się, że przy tej ilości ludzi na zlocie może byc kiepsko z dostępnością... (ale tylko mi się może wydawać, bo ja w życiu na żadnym zlocie nie byłam :] )

 

nas Hołek doprowadził bez problemu pod adres - może nie miałeś najnowszej aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak patrzę na zdjęcia, to aż Wam zazdroszczę  :slina:

 

Prawdopodobnie wiele osób będzie podróżować przez Sulejów, dlatego przypominam, że trwa remont mostu w tej miejscowości. Przez Pilicę przejchać można w Tomaszowie Maz. lub w Smardzewicach ewentualnie w Przedborzu. To już zależy od tego, skąd się jedzie :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaku , Jack'u lub Rysiaczku . Czy podobnie jak na poprzednich zlotach będą handlowcy ze sprzętem , akcesoriami karawaningowymi ?

Celowo nie wymieniam nazw żeby jakiejś firmy nie urazić , że jej nie wymieniłem .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaku , Jack'u lub Rysiaczku . Czy podobnie jak na poprzednich zlotach będą handlowcy ze sprzętem , akcesoriami karawaningowymi ?

Celowo nie wymieniam nazw żeby jakiejś firmy nie urazić , że jej nie wymieniłem .

Nie myślałem o tym, Zobaczę co da się jeszcze zrobić

Przewiduję mini giełdę rzeczy zbędnych. Jeżeli ktos ma takowe, to bedzie udostępniona tablica ogłoszeń. Oferty proszę przygotować na  kartce( max  A4) z kontaktem do sprzedającego

 

Koledzy - jaki jest deadline dla zgłoszenia uczestnictwa (bo rozumiem, że względy organizacyjne narzucają takowy) ?

LIczba załóg była ograniczona do 140. Jeżeli zapiszesz się nawet dzień przed, to nie ma problemu. Przypominam, że tylko załogi które znajdą się na liście .mogą korzystać z ceny zlotowej

Edytowane przez Jack (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna muza :)

A wrzucam tutaj ten kawałek, ponieważ refren utworu oddaje nastrój i atmosferę Zlotu :ok:

No ja myślę, że powinien to być nieoficjalny hymn karawaning.pl :]  Powinien być odtworzony podczas oficjalnego otwarcia zlotu-czyli chyba przy pasowaniu a Ci, którzy są na pierwszym zlocie powinni to zaśpiewać na wspólnym karaoke :hmm: . A potem to już

Oczywiście napisałem to w formie żartu więc, żeby nikt się nie obraził :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.