Skocz do zawartości

Kemping Łeba: Morski 21 czy Ambre? Który wybrać?


Jack_Sparrow

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na Ambre dwa razy, i dwa razy w czerwcu, przed sezonem. Spokojnie, czysto i dużo miejsca  :] . Zaleta to bliskość do plaży i do centrum Łeby. Obsługa była w porządku, nie pamiętam żadnych zgrzytów. Może problemy pojawiają się tylko w sezonie, kiedy ludzi jest dużo więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może problemy pojawiają się tylko w sezonie, kiedy ludzi jest dużo więcej?

Polska riviera przed i w trakcie sezonu to są dwa zupełnie różne miejsca. Jeżeli w czerwcu trafi się super pogoda, a zdarza się, to jest to jedno z najfajniejszych miejsc do odpoczynku w Europie. Trzeba polować na pogodę.

Ale lipiec i sierpień to masakra niestety. Syf, tłok, badziew i tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję zarezerwować miejsce na "Morskim" w Łebie na przełomie lipca i sierpnia, ale szczerze mówiąc trochę się czuję jakby w mailach chciano mnie zbyć, pisząc, że mam wo wyboru sektor zwykły lub plus na przyczepę, ale i tak bez gwarancji rezerwacji na 100%, do tego dziwne pytania o długość przyczepy. Zastanawiam się więc, czy w to wchodzić, zależy mi, żeby było blisko morza, ale doradźcie, bo strona "Morskiego" wygląda fajniej, niż "Ambre", ale może to tylko kwestia komercji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję zarezerwować miejsce na "Morskim" w Łebie na przełomie lipca i sierpnia, ale szczerze mówiąc trochę się czuję jakby w mailach chciano mnie zbyć, pisząc, że mam wo wyboru sektor zwykły lub plus na przyczepę, ale i tak bez gwarancji rezerwacji na 100%, do tego dziwne pytania o długość przyczepy. Zastanawiam się więc, czy w to wchodzić, zależy mi, żeby było blisko morza, ale doradźcie, bo strona "Morskiego" wygląda fajniej, niż "Ambre", ale może to tylko kwestia komercji?

Też rezerwowałem tam miejsce i też pytano mnie o to samo. Ale raczej odbieram to jako zbieranie informacji a nie zbywanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z tego co pamiętam, to o długość przyczepy wypytywali ze względu na rozmiar parceli. Nawet jak byłem na miejscu i zmieniałem parcele na słoneczną to było pytanie jaka długa przyczepa - po co skoro wiem, że się zmieszczę :). Byłem na Ambre, boli brak czasu na napisanie relacji, zaraz miną dwa lata i kolejne pobyty nad Bałtykiem lecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj na Ambre i Morski. 4 numery ze stron. Nikt nie odbierał i nie odzwonił. Sen zimowy czy co?

Polecam ci kolego napisać maila mi odpisali w ciągu 24 godzin a nie odbierają chyba do końca kwietnia albo końca maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I jak byķo na Ambre? Bo wybieram się na początku lipca...

Znaczy rozumiem, że masz rezerwację? Bo jak nie to się tam raczej nie wybierzesz, zajęte. Ambre ma tylko taką wadę że jest raczej ciasnawo ale parcele odgrodzone. Ogólnie to jest tam stały skład, ludzie znają się latami. Powoduje to też, że atmosfera jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy rozumiem, że masz rezerwację? Bo jak nie to się tam raczej nie wybierzesz, zajęte. Ambre ma tylko taką wadę że jest raczej ciasnawo ale parcele odgrodzone. Ogólnie to jest tam stały skład, ludzie znają się latami. Powoduje to też, że atmosfera jest super.

Na szczęście mamy rezerwację ;-)

Ale miło wiedzieć, my nie mamy dzieci ale szukamy własnie miejsca spokojnego wieczorami i blisko morza. Spokojnego w sensie bez imprez ale nie bez fajnych ludzi ;-)

Edytowane przez kokos1987 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie do bywalców Ambre. Czy na kempingu są parcele, miejsca których lepiej unikać przez wzgląd na jakieś niedogodności, uciążliwości?

Tam jest zasadniczo spokojnie i osoby wyjące przez pół nocy są potem wywalane z kempingu. Ale jak już czegoś unikać to miejsc po skrajnej lewej stronie patrząc od wejścia. Tam jest rejon namiotowy i czasem może się trafić ktoś mniej fajny. (nie mam nic do turystów namiotowych ale do młodzieży pod namiotem parę uwag bym znalazł :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest zasadniczo spokojnie i osoby wyjące przez pół nocy są potem wywalane z kempingu. Ale jak już czegoś unikać to miejsc po skrajnej lewej stronie patrząc od wejścia. Tam jest rejon namiotowy i czasem może się trafić ktoś mniej fajny. (nie mam nic do turystów namiotowych ale do młodzieży pod namiotem parę uwag bym znalazł :-) )

Dzięki za info ☺ według tego co napisałeś parcelę którą mam zaklepną mogę uznać za bezpieczną.

Edytowane przez radzior1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.