Skocz do zawartości

Narodziny minicampera


janus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szary11, pomysł ze zrobienie z mondulca kampera juz zrealizowany. Spałem tak parę nocy, jak jechałem przez Norwegię i nie było możliwości rozbicia namiotu (2 adults and 1 children).

 

 

Ja miałem okazję spać raz w poprzednim escorcie :piwko: Też nie było źle ;-] Szczególnie, że na długość (1.80 w escorcie i 2m w mondeo) dało się wyciągnąć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !!!

Jestem właśnie w trakcie / kolejnej / przebudowy mojego s-CUDO na coś co w zamierzeniach ma przypominać camperka.

Z obecną "zabudową " w tym roku przemierzyliśmy czteroosobową rodziną

całą Francję,Hiszpanię i Portugalię /~8700 km/ Ponieważ preferujemy bardzo mobilny sposób spędzania urlopu /spaliśmy w samochodzie 15 nocy/zrobiłem wewnątrz podobną konstrukcję jak w Kangoo Camper.

Spało się wybornie ; szczególnie na dzikim campingu nad brzegiem Atlantyku w Portugalii.Synowie rosną i staneło przede mną po wakacjach

kolejne wyzwanie . We wnetrzu chcę zrobic podobna konstrukcję tylnej kanapy jaka jest w Multivanach,a na dachu.....? No właśnie !!! I tu mam prośbę... czy ktoś zna firmę w Polsce podnoszącą dachy w samochodach dostawczych lub montującą dachy podnoszone? :biwak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Jestem właśnie w trakcie / kolejnej / przebudowy mojego s-CUDO na coś co w zamierzeniach ma przypominać camperka.

Z obecną "zabudową " w tym roku przemierzyliśmy czteroosobową rodziną

całą Francję,Hiszpanię i Portugalię /~8700 km/ Ponieważ preferujemy bardzo mobilny sposób spędzania urlopu /spaliśmy w samochodzie 15 nocy/zrobiłem wewnątrz podobną konstrukcję jak w Kangoo Camper.

Spało się wybornie ; szczególnie na dzikim campingu nad brzegiem Atlantyku w Portugalii.Synowie rosną i staneło przede mną po wakacjach

kolejne wyzwanie . We wnetrzu chcę zrobic podobna konstrukcję tylnej kanapy jaka jest w Multivanach,a na dachu.....? No właśnie !!! I tu mam prośbę... czy ktoś zna firmę w Polsce podnoszącą dachy w samochodach dostawczych lub montującą dachy podnoszone? :biwak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj posiadając trochę czasu i chęci na majsterkowanie,korzystając ze starej płyty meblowej,wykładziny i kilku elektronarzędzi postanowiłem zrobić zabudowę w moim służbowym caddy(zainspirowany zdjęciami które wstawił Piotr w tym temacie).

 

Dzięki zabudowie mam bardziej funkcjonalny bagażnik(2 poziomy),i w każdej chwili można w aucie przekimać :klotnia:

Zamiast materacy będę wykorzystywał matę samopompującą.

Dzięki zabudowie funkcjonalność samochdu zyskała,bo uzyskałem płaską powierzcznię po złożeniu oparć tylnich siedzeń.

 

Jak skończę,to zapodam fotki.

Wszystko jest bardzo podobne do caddy pokazanego w tym temacie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak z tego nigdy nie skorzystam,ale co sobie podłubałem,to moje.

 

ooojjj Michaś Ty majsterkowicz jesteś ... :klotnia::]:klotnia::klotnia:

 

pózniej bedziesz musiał zmienic rozmairy zabudowy , jak ci się capo-caddik zmieni :?

 

koniecznie wrzuc fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.