Jump to content

Narodziny minicampera

janus
 Share

Recommended Posts

• Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• janus

8

• szary11

6

• Sowa_77

4

• Serek

4

Top Posters In This Topic

Posted Images

mmm do dzis szkoda mi mojego kangurka, taki fajny byl :piwko:

Gdzies, kiedys ktos wymyslil taka wersje

Wy lepiej już nic nie pokazujcie bo zrobie pierwsze kombi w wersji kempingowej :piwko::):ok:

Dobra robota :ok:

Do dziela Michale, do dziela. Szkoda, ze mieszkasz tak daleko, podjechalbys do mnie do pracy to pomoglbym Ci nozyczkami zrobic taki otwierany dach na spanko :piwko:

Marcin a gwarancja na blachę by była?

Janus fajna rzecz :piwko: - przyznaj się co masz zamiar zwiedzać?

poniżej kilka zdjęć VW Caddy w podobnej wersji, zdjęcia z kolekcji - wykonanie Niemcy

post-26829-imported-8c6237ab-9bcf-4f07-8f46-5ad2b32ac5bf_thumb.jpg

post-26829-imported-91ba8557-d2c8-40ce-9094-49cd3c55997d_thumb.jpg

post-26829-imported-327d5c4d-2a27-40af-a88b-8fd84aa71118_thumb.jpg

post-26829-imported-4ad61164-31fb-4956-9895-828c769a101b_thumb.jpg

Super - gratuluję pomysłu i wykonania. Teraz pozostało tylko sukcesywnie wzbogacać wyposażenie. Wiele ciekawych pomysłów można zaczerpnąć z wyprawowych samochodów off-road (z założenia przystosowanych do samodzielnego funkcjonowania). Polecam lekturę czasopisma wyprawy 4x4.

Wy lepiej już nic nie pokazujcie bo zrobie pierwsze kombi w wersji kempingowej :piwko::):ok:

Dobra robota :ok:

Szary11, pomysł ze zrobienie z mondulca kampera juz zrealizowany. Spałem tak parę nocy, jak jechałem przez Norwegię i nie było możliwości rozbicia namiotu (2 adults and 1 children).

Najwiekszym problemem było przepakowanie tyłu do przodu na nocleg. Bardzo pomocny był box na dachu. Dla mnie rozwiązaniem okazały się dwie maty samopompujące 50cm (bo tyle ma mondeo w najwęższym miejscu). Spaliśmy we trójkę i było całkiem całkiem wygodnie

post-26856-imported-9b181496-80b7-46ea-8944-c0d789b17773_thumb.jpg

A to jest rozwiązanie jakie widziałem na jednym z pól - dla mnie rewelacja, łatwe, wygodne i szybkie, tyle, że bardzo drogie w zakupie, no i nie ma toalety :-)

post-26856-imported-15fb35f8-bd1a-4077-b2bb-25344b6f8f66_thumb.jpg

Witam !

Myśl wydaje mi się nie nowa (mowa o spaniu w mondeo). Pamiętacie taki samochód PF125p.

Po rozłożeniu oparć przednich siedzeń, oraz podniesieniu tylnej kanapy powstawało niezłe miejsce do spania. Tak z moimi rodzicami i bratem spaliśmy podczas przejazdów w Polsce.

Pozdrawiam

Jak byłem mały tzn młody, bo mały to raczej cały czas jestem spałem nawet w syrence z nierozkładanymi fotelami. Przednie fotele wyciągało się z prowadnic i ustawiało bokiem. Nawet śpiworów nie mieliśmy tylko jechaliśmy z kołdrami. To było cygańskie życie. Teraz bym już tego chyba nie powtórzył. :piwko: