Skocz do zawartości

stolik do przedsionka


porzeczka

Rekomendowane odpowiedzi

To co pisałem cena jak za ten stolik hmmm...
Ale ogólnie spoko, ja mam 140 przy 4 krzesłach kempingowych miejsca akurat, jest stabilny nie telepie się bez powodu, ma jedną nogę regulowaną, przenosisz bez problemu z tym że najlepiej łapać za konstrukcje stelaża a nie za ten rolowany blat. Rozkłada i składa się szybko. Przy składaniu trzeba uważać na plastikowe elementy bo można niechcący się ich pozbyć :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 16.02.2018 o 09:59, Łza Włóczynutka napisał:

@Stanko Jak przyjdzie to napisz jak wrażenia!

Coleman mini table.

Szkoda że nóżki nie mają blokady bo jak na stoliku nic ciężkiego nie stoi to na siatce nic ciężkiego nie dam , jak lekko przycisnąłem siatkę ręką to nóżki lekko się cofały nie cofną się do końca bo po bokach są blokady ale wtedy już nieco mniej stabilny. Jak się coś lekkiego da typu szczoteczki,pastę,plastikowy kubek lub jednorazowe naczynia to będzie ok, siatkę traktuje jako dodatek i w sumie dobrze że jest. Stolik lekki z rączką wielkość wystarczająca do mniejszego namiotu, nóżki na plastikowy gwint ale wydają się wystarczające. Blat jak w tych klasycznych stolikach ale też powinien dać radę nie za cienki nie za gruby . Nie dostrzegłem jakiś niedoróbek.

Nie ma się do czego przyczepić drugi raz  też bym wziął bo nie sprawia złego wrażenia i nie znalazłem innych alternatyw na wysokość i wymiary z minimalizmem. Cena adekwatna jeśli miałbym wziąć któryś z decathlonu to wolę ten.

 

Edytowane przez Stanko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 14.09.2017 o 22:04, Maras napisał:

Mam innego  DUKDALFA  , NEW AGE 3  wym. 130x90  wymiar odpowiedni.

Po kilku latach używania jest cały i nic się z nim nie dzieje. Jeśli kasa nie odgrywa roli to szczerze polecam tą firmę 

Ma jeden minus to jego gabaryt   :)

 7.jpg

Szukam na przyszły sezon czegoś podobnego z tego co się zorientowałem to raczej w grę wchodzi stolik o wymiarach 120x80 i najlepiej składany w pół, większego nie będę miał już gdzie upchnąć. Regulowane 4 nogi. 

Zastanawiam się między firmami bo stoły mają podobne

Westfieldem, Crespo lub Dukdalfem. 

Może macie jakieś stoliki z tych firm i coś powiecie o ich wykonaniu?

 

PS. Będę miał do sprzedania obecny aluminiowy składany z rolowanym blatem 140x70 jak ktoś chętny PW

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 30.10.2018 o 13:47, Voku napisał:

Szukam na przyszły sezon czegoś podobnego z tego co się zorientowałem to raczej w grę wchodzi stolik o wymiarach 120x80 i najlepiej składany w pół, większego nie będę miał już gdzie upchnąć. Regulowane 4 nogi. 

Zastanawiam się między firmami bo stoły mają podobne

Westfieldem, Crespo lub Dukdalfem. 

 

PS. Będę miał do sprzedania obecny aluminiowy składany z rolowanym blatem 140x70 jak ktoś chętny PW

Czy to znaczy, że rolowane (np. Brunner czy Titan Space) przegrywają ze składanymi na pół np. Westfieldem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funiaki napisał:

Czy to znaczy, że rolowane (np. Brunner czy Titan Space) przegrywają ze składanymi na pół np. Westfieldem?

Nie po prostu dla mnie z rolowanym było za dużo roboty, nigdy nikomu się nie chciało go składać żeby go upchać do tej torby. Teraz kupiłem Westfielda aircolite 120 i dla mnie jest ok rozkładasz dwie nogi i masz stabilny stoli. Jest cięższy od rolowanego ale coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.