Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie Forumowicze! :ok: Obserwuję tę dyskusję :ok: na temt miejsca następnego zlotu i mówiąc szczerze jestem za tym, by był mniej więcej w środkowym pasie Polski, ale zanim doszłam do komputera by zagłosować, to mój szanowny małżonek kliknął "poza centrum" i dodał, że bez względu na odległość i tak przyjedzie. Póki co, jutro jedziemy do Starych Jabłonek koło Ostródy, do ośrodka ELEMIS, gdzie spotkamy się z Rysiem Zdaniewiczem i jego żonką. Rysiu wstaw wodę na kawę. :ok: ( Mam dla Ciebie lampki), pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie przyszłych 2 zlotów to chodziło mi o to, aby jeszcze je przybliżyć dla chętnych. Środek kraju ma ten plus, że ci z najodleglejszych stron mają mniej więcej jednakowo tj. pewnie ok. 250 - 300 km. Uważam, że na takie krótkie spotkania odległości rzędu do 200 km byłyby odpowiedniejsze - biorąc po uwagę, że do przejazdu jest ok 400 km w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że na takie krótkie spotkania odległości rzędu do 200 km byłyby odpowiedniejsze
Myślę że jest to nieosiągalne jeśli chodzi o zlot w centrum np: ze Szczecina do Poznania jest już ponad 250km a gdzie tam jeszcze do centrum? W związku z tym propozycja zlotów w różnych miejscach jest sprawiedliwa bo dlaczego Warszawiacy mają być uprzywilejowani a Ci z krańców Polski ciągle po 400 km i więcej mają dymać?? :ok::ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalizacja na pewno jest ważna,ale nie jest jedynym czynnikiem decydującym o powodzeniu zlotu i frekwencji.równie ważny,jeśli nie ważniejszy jest pomysł na zlot.jeśli w planach będą jakieś atrakcje,zwiedzanie ciekawych miejsc itp będą chętni.jeśli na przykład zrobimy zlot nad morzem połączony z rejsem po Bałtyku(mogę pomóc w załatwieniu niedrogiego i ładnego statku),wędkowaniem i zwiedzaniem ciekawych miejsc( np.baterie nabrzeżne) na pewno przyjedzie więcej osób niż na zlot w centrum Polski ograniczający się do "zalewania robaków" :ok: .co też jest przyjemne :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest to nieosiągalne jeśli chodzi o zlot w centrum np: ze Szczecina do Poznania jest już ponad 250km a gdzie tam jeszcze do centrum? W związku z tym propozycja zlotów w różnych miejscach jest sprawiedliwa bo dlaczego Warszawiacy mają być uprzywilejowani a Ci z krańców Polski ciągle po 400 km i więcej mają dymać?? :ok::ok:

 

No nie koniecznie uprzywilejowani, to nie Ich wina, że mieszkają w centrum :ok:

A co do slotu w centrum to jednak daje większe szanse, że np ja z Rzeszowa spotkam się z Tobą z Szczecina, obaj będziemy mieć na zlot do centrum od 300 do 400km a jakby zlot był w Bieszczadach albo Świnoujściu to ja lub Ty mielibyśmy po 600 do 800 km.

Dlatego wydaje mi sie że jeden lub dwa zloty ogólne powinny być jednak w centrum, a jak wcześniej było mówione zawsze można się dogadać w kilka do kilkanaście osób i zrobić zloty lokalne dając wcześniej info na forum, bo może się okazać, że akurat ktoś z drugiego końca Polski będzie w okolicach zlotu lub będzie miał ochotę pokonać nawet 800 km na 2 dni.

Poza tym dzieląc zloty na północ południe lub wschód zachód może dojść do tego że powstaną małe grupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wydaje mi sie że jeden lub dwa zloty ogólne powinny być
No to takie już były.

A co do zlotów lokalnych to mamy już dwa za sobą (chyba jedyni) chodzi mi natomiast o dwa zloty ogóllnopolskie z tym że jeden bliżej morza drugi bliżej gór. Wtedy Ci bardziej zdeterminowani i tak dojadą natomiast dla tych co nie mogą sobie pozwolić na tak długie dojazdy też będą mogli w takich zlotach uczestniczyć. Wypróbowaliśmy już formę zlotów centralnych, wypróbujmy i drugą możliwość :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do forum niedawno nie byłem jeszcze na żadnym zlocie ,ale czytając wasze propozycje byłbym za organizacją zlotu gdzieś w środkowej Polsce .Przejechac 400 to tylko6 godzin a800jeszcze z dziecmi to jakieś 12-13 godzin.trzeba to rozwarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wyrażę swoją opinię. :ok:

 

Ze względów różnych, tym razem czasowo-finansowych ze wskazaniem na finansowych, nie dotarłem do Kozienic nad czym strasznie ubolewam, tym bardziej jak oglądam fotki. Dlatego właśnie uważam że powinniśmy zorganizować jakieś zloty na krańcach naszego cuuuuudownego kraju. Oczywiście jestem za "nad morzem" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. Dlaczego nie mogę załączać plików na tym forum. Już przygotowałem sobie mapkę i chciałem wam coś pokazać, a tu nie da rady, no ale w skrócie opiszę to co miałem pokazać na mapie. Moja propozycja to pewna modyfikacja propozycji Ryśka (dla nieznających kol. zdaniewicz) Zaznaczyć na mapie koło o średnicy około 150 - 200 km i te ogólne zloty starać się zlokalizować w takim rejonie. Oczywiście co do średnicy można dyskutować :ok: Przychylam się do tego co pisze wiele osób, że jazda na zlot oddalony około 500 km na dwa dni to trochę dużo. Ostatecznie wiele osób ma dzieci w wieku szkolnym a też nie każdy dostanie urlop na zawołanie. Chodzi o to żeby nie tylko żaden rejon nie był dyskryminowany, ale także osoby które mają mniej czasu mogły pojawić się na zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to jako załącznik

Mam tak napisane

Możesz pisać nowe tematy

Możesz odpowiadać w tematach

Możesz zmieniać swoje posty

Możesz usuwać swoje posty

Możesz głosować w ankietach

Nie możesz załączać plików na tym forum

Możesz ściągać załączniki na tym forum

 

Dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.