Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

marek, Toz to samo poludnie Polski. Watpie zeby ludzie z polnocnych terenow chcieli tyrpac sie az tak daleko. Z pomorza to bedzie pewnie z 700 km a z Warszwy 370 km. :piwko:

Co prawda nie wezme udzialu w III zlocie ale pozwole sobie zabrac glos.

Sadze, ze dla chcacego nic trudnego !

Ja tez mialem do Zdworza 315km i ani przez mysl mi nie przyszlo aby pomarudzic o odleglosci. Jazda z przyczepa do celu to nasz sport :ok:

Nie chcialbym tutaj urazic mieszkancow centralnej Polski ale wypowiedzi kolegow potwierdzaja, ze sporo ciekawych miejsc jest zlokalizowanych blizej granicy wiec nie trzymalbym sie scisle tego centrum. Jest tyle pieknych rejonow-Mazury, Pomorze, Bieszczady, Dolny Slask, Bory Tucholskie,no i wogole cale Kaszuby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju ! pomysł na podzielenie zlotu na Polskę A i B to nonsens ??????????

Przecież ja musiałbym być na dwóch zlotach a jeżdżę z Niewiadówkiem a nie latam helikopterkiem . Będąc z centralnej Polski musiałbym wybierać do których przyjaciół pojechać ? A tego by moje serce nie wytrzymało !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się propozycja podziału na dwa tzn. jeden dla tych co maja bliżej z południa (zachodu ?) a drugi po przeciwległej stronie.

Nie dokońca jest tak jak myślisz. :ok: Zloty mają być dwa, ale dlatego, że raz jedni mają dalej, a na następny raz ci drudzy robią dłuższą trasę. Obecność na obu zlotach oczywiście OBOWIĄZKOWA. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprponuję więc coś takiego . należy wydzielić kwadrat po obrysie Polski , troszeczkę go zmniejszyć aby nie obejmował bardzo wysunietych miejscowości , takich jak Przemyśl czy też Szczecin , następnie podzielić go na cztery częci i każdy następny zlot byłby w innym KWADRACIE . Wszyscy mieliby raz dalej a raz bliżej .

Nie mówię tu o warszawiakach / TY Jacek masz szczęście / którzy wszędzie mają blisko !

 

TRZEBA NAZWAć MIEJSCOWOśCI KTóRE Są NAROżNIKAMI TEGO KWADRATU ZA KTóRE NIE MOZNA SIę WYCHYLIć . Dzielimy na cztery i decydujemy od której ćwiartki zaczvynamy . Koledzy z danej ćwiarteczki szukają miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decydujemy od której ćwiartki zaczvynamy

A czy to istotne od której ćwiartki zaczniemy :ok: I tak wypije się wszystko :ok:

Ale tak na poważnie pomysł nie jest zły, :ok: tylko żeby ktoś nie wpadł na pomysł dzielenia ćwiartek na ćwiartki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piłem nic a zakręciłem się z tymi ćwiartkami . Jdę spać gdyż jutro trasa fotograficzna . Ja nie mam problemu gdyż jak pisałem wcześniej , jeżeli tylko zdrówko i praca pozwoli moge jechac troche dalej . Pozdrówka na dzisiaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrzcie realnie i na chwilę zapomnijmy, że akurat ja mam blisko. :ok:

 

O ile zlot 4 dniowy może być relatywnie daleko od naszych domów, to jednak zlot

weekendowy już nie, bo nie wierzę :ok: w pojechanie 600km z dzieciakami na 2 dni.

Ponadto, jak pokazało doświadczenie 1 zlotu na te 4-5 dni też nie wszyscy byli, a raczej wpadali

tak na 2 , max 3 .

 

Może jednak idżmy w kierunku zlotów lokalnych, takich jak np. :ok: Kiszon organizował, bo można je robić częściej i w ciekawych miejscach, poza tym będzie o czym pisać, a główne 2 zloty coroczne spróbujmy jednak kombinować tak, aby mogło przyjechać jak najwięcej osób.

Wtedy bardziej sie poznamy a zwiedzić zawsze się coś da i tak.

Zobaczcie ilu jest już nas na forum, myślę, lokalne zloty mogą przyciągnąć dużo osób nowych. :ok:

 

Mamy jeszcze wakacje do zwiedzania reszty naszego pięknego kraju w końcu też. :ok:

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Muszę rozwinąć swoją myśl na temat Zlotów poza centrum Polski. Spotkanie, które odbyło sie w Kozienicach było przykładem umiejscowienia poza centrum i o takie odległości mi chodzi. Centrum Polski to tak jak padały propozycje - Okolice Płocka, Łodzi, Łowicza itp. czyli promień koła 50 - 90 km od Piątku (środek Polski). Mnie chodziło o powiększenie tej odległości do około 200 km (tyle mniej więcej jest z Piątku do Kozienic). Oczywiście jeśli ktoś będzie miał najdalej (np. Koledzy ze Szczecina do Kozienic) to w części nie przyjadą, ale jeśli kolejnym razem będzie to Spotkanie na przykład koło Konina to będą mieli już zdecydowanie bliżej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w tym roku w Zwierzyńcu na kempingu ECHO (obok rezydencji Zamoyskich) - obok kempingu prowadzą trasy rowerowe po Roztoczu np. do rezerwatu Szumy na rzece Tanew, jest również blisko do Zamościa, Porytowego Wzgórza i do........ pomnika Chrząszcza w Szczebrzeszynie , jest to duży kemping z sanitariatami otoczony drzewostanem

 

http://www.camping.pl/index.php?option=com_sobi&task=details&catid=40&id=320&Itemid=44

http://www.forum.karawaning.pl/album_pic.php?pic_id=279

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.