Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ ilość propozycji co do lokalizacji III zlotu jest coraz większa to proponuję ankietkę. Myślę, że nie ma sensu pytać czy w przyszłym sezonie chcemy 1 czy 2 zloty dlatego zapytam odrazu czy oba lokalizujemy mniej więcej w centrum Polski czy jeden bardziej u góry mapy, a drugi na dole. Myślę oczywiście o jakiejś rozsądnej lokalizacji i odrzuciłbym propozycje skrajnie odległe dla niektórych forumowiczów jak np. Świnoujcie czy Ustrzyki. Zależnie od tego co wybierzemy będziemy konkretniej myśleć o jakimś okręgu na przyszłe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnikiem do końca miesiąca coś zaproponuje w pełnej dokumentacji fotograficznej .

Rysiu rób tą dokumentację bo fotki naprawdę super,ale ogłoszonej na forum diety czasem nie zaczynaj cobyś się nam do nastepnego zlotu nie rozchorował.

My też możemy pojechać i te 1000 km byleby ekipa i humor były tak jak w Kozieniacach.

i to jest TO ,dlatego dla mnie mogą być nawet Bory Tucholskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie to:

http://www.nieborow.superturystyka.pl. i to http://www.nieborowcamping77.strefa.pl.

W maju to pewnie nawet by nam może ciepłą wodę do basenu napuścili jak mrozu nie będzie. :piwko:

A w okolicy jest co zwiedzać, a wszyscy mają w miarę blisko.

 

Jacek.

Ps. Właściciele wyglądają na dbających, bo nawet regulamin dali.

 

Ps2. A jeszcze to : http://www.kemping-tresta.noclegiw.pl

oraz to - http://www.sumex.noclegiw.pl

To wszystko koło siebie jest, można zlustrować za jednym zamachem by było.

 

 

Ps3. Albo na całość pójść, jest parę dni to może TU: :):ok::ok:

 

Litwa, koło zamku w Trokach, karawaną jechać.

http://www.camptrakai.lt/en/kainos3.htm

1 lit=1,1 zł, właściciele mówią po naszemu, sam gadałem.

 

To by dopiero był zlot.Weszlibyśmy do historii karawaningu,

choć może już w niej jesteśmy. :)

I Wszyscy mają daleko, ale nie tak bardzo.

To co, jedziemy ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze nadzieje, ale kalendarz maturalny nie daje mi szans na przyjechanie :piwko::ok::)

 

A pod szkoła masz może dużo miejsca, (bo jak nie może góra do Machometa to Machomet do góry :ok:).

Możemy wpaśc na zlot do Wrocławia dopingować Cie Na maturze.

Nawet całą komisję na ognisko zaprośimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Myślę, że określenie północ, południe jest takie trochę w przenośni (przynajmniej ja tak się wyrażałem), bo równie dobrze może to być Wielkopolska, lub podobny region po skosie. Ważne natomiast jest to, czy ma być to mniej więcej centrum, czy też któryś z "ukierunkowanych" regionów Polski.

 

Pozdrawiam

 

PS Ale faktycznie, żeby było jaśniej, czy można zmienić opis w ankiecie na północ, południe, wschód, zachód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, można by i tak podzielić. Zasugerowałem się postem kogoś z forumowiczów, kto zaproponował zrobienie zlotu jednego bardziej na południu a drugiego przesuniętego bardziej w kierunku północnym. Żebyśmy dyskutowali zcały rok to i tak nieznajdziemy idealnej lokalizacji bo zawsze ktoś będzie narzekał że ma za daleko. Na obecnym zlocie jedna załoga miała do przejechania 30 km a inna ponad 500. Zrobiłem tą ankietę, żeby zawęźić trochę obszar do poszukiwań następnego miejsca, a rozsądek nakazuje, żeby było to mniej więcej w pasie środkowym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk, To chyba byłoby lepsze. Że też o tym nie pomyślałem. :piwko: Niestety było już kilka głosów więc ja tego zmienic nie mogę. Decyzję o zmianie pozoztawiam "Wielkim tego forum" i całkowicie się na nią zgadzam :ok:

Teraz dopiero zobaczyłem, że napisałeś na ten temat dwa post. Lepiej chyba "Centrum" i "Poza centrum" niż wypisywać całą "różę wiatrów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jeden pomysł-zlot "na dziko"gdzieś nad rzeką.ja tak jeżdżę i nie narzekam.możemy znaleść piękne miejsce nad Narwią lub Wisłą i bawić się na łonie natury,łowić ryby,pływać łodziami i pontonami grilować itp.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koliber takie imprezy można robić w bardziej kameralnym gronie :piwko:. Pomyśl ile śmieci i ścieków będziemy produkować. Poza tym to będzie maj, może być zimno i raczej w takim wypadku umycie się w strumyku nie wchodzi w grę a nie wszyscy mają prysznice w przyczepce czy kamperze. Również nie wszyscy mają ogrzewanie gazowe :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.