Skocz do zawartości

Myszy w przyczepie....


mamajul

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiałem ten temat. Woziłem mysz w zakamarkach przez połowę wakacji. W końcu w sklepie w Chorwacji kupiłem "Lepiszcze na miszi". Rewelacja. Jest to substancja w tubach, przeżroczysta, po rozlkejeniu na tekturce przypomina zapachem butapren, ale szybko zapach znika. Po rozsmarowaniu "tego" mniej więcej na pow. 10x10 cm na środku kładzie się serek. Mysz po zetknięciu z tym "lepiszczem" jest nasza. Ja też kamper trzymam na wsi i w sezonie zimowym łapie się 2-3 myszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiszon ma rację ! Kazde stworzenie ma prawo do życia . Wystarczy puścić muzykę na full w przyczepie na pół godziny, to nie tylko myszy ale pajęczaki i inne stworzonka opuszcza Wasz dobytek .

 

Do mnie kiedyś przyszła , taka jedna mysza . Siadła na wejściowym stołku , akurat coś dłubałem w środku przyczepki . Patrzy sie na mnie , a ja do niej : Proszę wyjść to jest teren prywatny . I wiecie co ? Niecenzuralnie palnęła drzwiami i sobie poszła .

Miała takie same mądre oczka jak ta na zdjęciu u Kiszona i powiem Wam , wcale nie była biała !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Odgrzewam temat, ponieważ moja przyczepa będzie zimowała w tym roku w stodole i obawiam się,że wprowadzą się do niej myszy.

 

Na allegro są odtsraszacze elektroniczne, czy ktoś z Was ma z tym jakieś doświadczenie, czy to działa?

 

np.

 

http://www.allegro.pl/item793085422_odstraszacz_gryzoni_na_baterie_9v_185_m2_lodz.html

 

lub

 

http://www.allegro.pl/item772136124_odstraszacz_cichy_na_myszy_szczury_kuny_100m.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa_77, nie wiem jak z myszami ale odstraszacze elektroniczne na kuny domowe działają tylko kilka dni potem kuny przyzwyczajają się do tego i hulaj dusza wiem to z doświadczenia nie mogę się pozbyć kun ze strychu od trzech lat i skubane zawsze wracają :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się pozbyć kun ze strychu od trzech lat i skubane zawsze wracają

wstaw kolumny i im przez kiilka dni glosno muzyke puszczaj - pojda szukac spokoju :ok:

jak wroca powtarzaj az im sie znudzi :jump::jump::bukiet:

 

a w mieczy czasie sąsiedzi zlinczują :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw kolumny i im przez kiilka dni glosno muzyke puszczaj - pojda szukac spokoju

jak wroca powtarzaj az im sie znudzi

 

No właśnie nie mogę doglądać przyczepy na bieżąco, bo przyczepa będzie stała w wynajętej stodole kilkanaście kilometrów od domu, tak więc pewnie zobaczę ją na wiosnę dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, którędy one wchodzą.Jedyne miejsce jakie przychodzi mi do głowy to wlot powietrza do zasilania gazem lodówki w podłodze, gdybym zabezpieczył go siatką o drobnych oczkach to może nie wejdą.Wywietrzniki w podłodze mają siatkę o małych oczkach fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.