Skocz do zawartości

Prośba o ocene

bialy2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Arek mamy z żoną 3 synów w wieku od 5 miesięcy do 10 lat mieszkamy w mazowieckim  szukam przyczepy do 10000 zł może coś polecicie spodobała mi się ta http://allegro.pl/5-osob-camping-5-m-1994-super-malutka-elldis-wisp-i3182337342.html

może ktoś z szanownego grona oglądał ja i może coś powiedzieć i wylać kubeł zimnej wody bo niewiem czy pchac się tyle kilometrów.

• Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj.

Wskazana budka ma przekłamany rok produkcji i jak większość angielek jest odmłodzona. Klasyka handlarzyn. 

Specfotki , istotne miejsca zasłonięte - rozczarowanie dopiero przed Tobą na 90%.

Dopisz coś o sobie i holowniku pod nickiem, przyda się na przyszłość.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)

Witaj.

Wskazana budka ma przekłamany rok produkcji i jak większość angielek jest odmłodzona. Klasyka handlarzyn. 

Specfotki , istotne miejsca zasłonięte - rozczarowanie dopiero przed Tobą na 90%.

Dopisz coś o sobie i holowniku pod nickiem, przyda się na przyszłość.

dzięki za szczera odpowiedz szukam dalej

Podczas pobytu na Helcampie, miałem przyjemność poznać (co prawda początkowo w mało sympatycznych okolicznościach ale potem już ok) ekipę ludzi , gdzie jeden z zaprzęgów miał przyczepkę tylu SAM, właśnie to podróży terenowych.

Faktycznie wyglądała pancernie ale w zestawie z terenowym holownikiem wyglądało to świetnie.

Szukam fotek ale coś nie ma w necie.

Podczas pobytu na Helcampie, miałem przyjemność poznać (co prawda początkowo w mało sympatycznych okolicznościach ale potem już ok) ekipę ludzi , gdzie jeden z zaprzęgów miał przyczepkę tylu SAM, właśnie to podróży terenowych.

Faktycznie wyglądała pancernie ale w zestawie z terenowym holownikiem wyglądało to świetnie.

Szukam fotek ale coś nie ma w necie.

Witam ponownie brak czasu ale mam nadzieje że TOFIK ciągle grzeczny

Przyczepa moja ale rodzina powiększyła o 3 syna i psa Tofika i teraz postanowiłem kupić salonke na dłuższe wypady

http://www.gumtree.pl/cp-przyczepy-naczepy/wroclaw/avondale-corfu-5-osobowa-przyczepa-kempingowa-1995-470960379

przypadkiem znalazłem taką angielkę, bo moi teście są zainteresowani karawaningiem, ogólnie do angielek nic nie mam , tym bardziej ,że moja też angielka, jestem z niej bardzo zadowolony, za rocznik 1997 dałem 13, obejrzałem z 300 przyczep i naprawdę znaleźć coś co "nie śmierdzi" jest bardzo trudno, moja ma jak za te pieniądze chyba dosyć dobre wyposażenie : instalacja 12v, instalacja 230v, ogrzewanie gazowe, bojler gazowo-elektryczny, lodówka na gaz/12v/230v, kuchenka, piekarnik, grill gazowy, wszystko działa, a że lubię zobaczyć "jak to jest zrobione" rozkręcałem prawie każde urządzenie gazowe czy elektryczne - jestem pod wrażeniem tych wynalazków, bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu, nie ma możliwości o zatruciu czadem, czy groźba pożaru,