Skocz do zawartości

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych


sankrystian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Aqua Barbara Pusztaszentlászló

 

opis : http://forum.karawaning.pl/topic/14196-aqua-barbara-pusztaszentl%C3%A1szl%C3%B3/

 

W Zalaegerszeg baseny sa około 300 m od kempingu i sa osobno płatne 

 

Klika informacji dałem tutaj: http://forum.karawaning.pl/topic/13686-zalaegerszeg-kto-by%C5%82/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym troszkę więcej czasu miał to z wielką chęcią zaliczyłbym ponownie Hajduszoboszlo. Nawet nie wiem na ile się zmieniło?

Wszystkie pobyty wspominam fantastycznie. Równiez te nad Balatonem z tym , że tam trochę drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo proszę o wpisywanie miejscowości z kempingami, na terenie których znajdują się baseny i  korzystanie z nich nie jest związane z dodatkowymi opłatami:

 

- Hajduszoboszlo,

- Bogacs,

- Sarospatak,

- Kisvarda,

- Hajduboszormeny,

- Tiszaujvaros,

- Berekfurdo,

- Cserkeszolo,

- Hegyko,

 

Jeżeli któraś z w/w miejscowości nie odpowiada warunkom 2 w 1-ym to proszę ją wykreślić.

ja polecłbym jeszcze SARVAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ponawiam swoje pytanie zadane w innym wątku, może tu ktoś mi podpowie? Będę bardzo wdzięczna - " Mam pytanie dotyczące godzin zakwaterowania na Kiskunmajsa camping. Chciałabym zatrzymać się tam po drodze do Grecji ale nigdzie nie mogę znaleźć godziny do której jest otwarty. Mam z Polski ok. 800 km. więc chciałabym zdążyć by nie spać pod bramą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie zadane w innym wątku, może tu ktoś mi podpowie? Będę bardzo wdzięczna - " Mam pytanie dotyczące godzin zakwaterowania na Kiskunmajsa camping. Chciałabym zatrzymać się tam po drodze do Grecji ale nigdzie nie mogę znaleźć godziny do której jest otwarty. Mam z Polski ok. 800 km. więc chciałabym zdążyć by nie spać pod bramą"

 

Recepcja campingu znajduje się w niewielkim hoteliku dlatego podejrzewam że jest tam w sezonie otwarte non-stop. Ogólnie nie wiem czy brama na noc była zamykana. Nie martwiłbym się o te godziny. Zresztą co jest nie tak ze spaniem pod bramą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recepcja campingu znajduje się w niewielkim hoteliku dlatego podejrzewam że jest tam w sezonie otwarte non-stop. Ogólnie nie wiem czy brama na noc była zamykana. Nie martwiłbym się o te godziny. Zresztą co jest nie tak ze spaniem pod bramą :)

Dzięki, a tak a pro po spania pod bramą, no cóż zawsze to taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. więc chciałabym zdążyć by nie spać pod bramą"

 

A po co płacić za wjazd na kemping ??? Policzą Ci bez sensu za dobę. Prześpisz się przed kempingiem i wjedziesz rano. A na niektórych kempingach wpuszczaja za darmo nocą do "przedsionka" . Tak było np. w Buku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co płacić za wjazd na kemping ??? Policzą Ci bez sensu za dobę. Prześpisz się przed kempingiem i wjedziesz rano. A na niektórych kempingach wpuszczaja za darmo nocą do "przedsionka" . Tak było np. w Buku.

To niezupełnie tak. Chciałabym na kempingu pobyć dzień lub dwa. Wszystko zależeć będzie czy mi się spodoba, bo będę tam pierwszy raz. Docelowo jadę do Aten i na Peloponez a Węgry traktuję trochę jak kemping na krótki odpoczynek. Wiem jak jest przed wyjazdem na wakacje, szybkie tempo, brak snu, odpoczynku, a droga daleka. Wiem z autopsji bo jeżdżę z przyczepko od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezupełnie tak. Chciałabym na kempingu pobyć dzień lub dwa. Wszystko zależeć będzie czy mi się spodoba, bo będę tam pierwszy raz. Docelowo jadę do Aten i na Peloponez a Węgry traktuję trochę jak kemping na krótki odpoczynek. Wiem jak jest przed wyjazdem na wakacje, szybkie tempo, brak snu, odpoczynku, a droga daleka. Wiem z autopsji bo jeżdżę z przyczepko od kilku lat.

 

Śpisz przed kempingiem, rano wchodzisz i sie rozglądasz. Pasuje - zostajesz, nie pasuje jedziesz dalej. A kasa w kieszeni. Ale - jak kto woli  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.