Skocz do zawartości

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych


sankrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu :

- Hajduszoboszlo,

- Bogacs,

- Sarospatak,

- Kisvarda,

- Hajduboszormeny,

- Berekfurdo,

- Cserkeszolo,

- Hegyko,

- Buk,

- Komarom,

- Puspokladany

- Jaszapati

- Mesteri

- Borgata

-Turkeve

-Hajdunanas

-Tiszafured

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu :

- Hajduszoboszlo,

- Bogacs,

- Sarospatak,

- Kisvarda,

- Hajduboszormeny,

- Berekfurdo,

- Cserkeszolo,

- Hegyko,

- Buk,

- Komarom,

- Puspokladany

- Jaszapati

- Mesteri

- Borgata

    - Kunhegyes

    - Kiskunmajsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jaki kemping w hajduszoboszlo ma baseny na swoim terenie i nie trzeba za nie dodatkowo placic bo szukam i nic nie moge takiego znalezc. bede wdzieczna za odpowiedz bo zaczynam planowac trase wakacyjna z dzieciakami a baseny na terenie kampingu jedanka to duze udogodnienie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jaki kemping w hajduszoboszlo ma baseny na swoim terenie i nie trzeba za nie dodatkowo placic bo szukam i nic nie moge takiego znalezc. bede wdzieczna za odpowiedz bo zaczynam planowac trase wakacyjna z dzieciakami a baseny na terenie kampingu jedanka to duze udogodnienie.

pozdrawiam

czy w Bogacs baseny poza tym że są na terenie kempingu to są w jego cenie ?( przepraszam za pytanie być może oczywiste ale jeszcze nie byłem na Węgrzech i nie wiem jak to jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    - Kunhegyes

    - Kiskunmajsa

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu :

- Hajduszoboszlo,

- Bogacs,

- Sarospatak,

- Kisvarda,

- Hajduboszormeny,

- Berekfurdo,

- Cserkeszolo,

- Hegyko,

- Buk,

- Komarom,

- Puspokladany

- Jaszapati

- Mesteri

- Borgata

    - Kunhegyes

    - Kiskunmajsa

- Sarvar

- Zalaegerszeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kiskunmajsa baseny termalne co prawda graniczą z kempingiem ale trzeba do nich dojść około 200m i wykupić osobne wejściówki, podobnie zresztą jest w Papa - oba kempingi i termy polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam jakiegoś kempingu aby wszystko było na miejscu np. ten  http://www.jonathermal.hu/menu/o_nas

Za pobyt wychodzi mi 70zł na cztery osoby/doba :look:  jakoś tanio plus baseny płatne osobno.

Strona stroną ale rzeczywistość może być inna, czy ktoś już był w tym miejscu i może coś napisać więcej?

W sumie też wolałbym aby wszystko było w jednaj cenie i w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu - celem  było stworzenie listy miejscowości , gdzie kemping i baseny są w jednej cenie i w jednym miejscu bez dodatkowych oplat     TAK JAK JEST W BOGACS.

Ponieważ są wątpliwości to jeszcze raz proszę o wpisywanie sprawdzonych miejscowości , które spełniają podstawowy warunek  jaki jest w  Bogacs , czyli 2 w 1.

 

- Bogacs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu - celem  było stworzenie listy miejscowości , gdzie kemping i baseny są w jednej cenie i w jednym miejscu bez dodatkowych oplat     TAK JAK JEST W BOGACS.

Ponieważ są wątpliwości to jeszcze raz proszę o wpisywanie sprawdzonych miejscowości , które spełniają podstawowy warunek  jaki jest w  Bogacs , czyli 2 w 1.

 

- Bogacs

 ja wiem że marudzę :]  :]  ale fajnie by było jakby jeszcze były jakieś linki do konkretnych kempingów  :blagac: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytsko było by pięknie lecz jakbyście obok nazwy miejscowości podawali namiary GSP tak jak to robią CT - gdzie punkt jest bramą wjazdową.

Było by jeszcze piękniej i przydatniej :):blagac:

Kajtek miałeś na myśli BukFurdo??  GPS : 47.377099,16.783783

czy w Buk'u inny kemping bo są inne. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacol pewny jesteś,  że ten kemping jest połączony z kąpieliskiem? Nie byłam tam, ale słyszałam, że baseny są osobno. Podkreślam,nie widziałam tylko słyszałam.

Tak jest połączony, w zeszłym roku spędziliśmy dzięki Tobie :blagac:  parę dni urlopu w Hegyko, a potem pojechaliśmy do Lipot też na parę dni. Podczas meldunku na kampigu, dostajemy "zegareczki" i kiedy chcemy i ile razy chcemy, korzystamy z atrakcji na basenach. Wejście bezpośrednio z kempingu. W tym roku szukam czegoś podobnego do Hegyko, może będzie to Hajduboszermeny, bo tam jeszcze nas nie było. Chyba, że i tym razem coś podpowiesz :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.