Skocz do zawartości

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych


sankrystian

Rekomendowane odpowiedzi

W soboslo jest zwyczaj, że jak zapłacisz i się wymeldujesz to możesz siedzieć na kempingu do 19-20. Dlatego trzeba się przejść i rozpoznać teren co się zwolni i się wkręcić. To, że nie ma miejsc nie znaczy że ich wieczorem nadal nie będzie.


Wysłane z Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, chris_66 napisał:

 


Jeśli już to nie do Hajdu tylko do szoboszlo. Hajdu (Hajdu -Bihar) to region /województwo w stylu naszego Mazowsza czy Śląska.


Wysłane z Tapatalk

 

<Dziękuję za bardzo cenną informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jacek00 napisał:

@Tomii Ty na pewno będziesz wiedział :-D

Jak byłem pod koniec sierpnia to były i całe alejki wolne w mniej atrakcyjnych częściach kempingu, ale stali bywalcy zawsze twierdzili żeby na pierwszy raz nie przyjeżdżać tu w weekend. Osobiście chyba bym nic nie rezerwował, ale miał jakiś plan awaryjny. W razie co niedaleko masz kemping w Puspokladanym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tomii napisał:

Jak byłem pod koniec sierpnia to były i całe alejki wolne w mniej atrakcyjnych częściach kempingu, ale stali bywalcy zawsze twierdzili żeby na pierwszy raz nie przyjeżdżać tu w weekend. Osobiście chyba bym nic nie rezerwował, ale miał jakiś plan awaryjny. W razie co niedaleko masz kemping w Puspokladanym 

Nie chcę na weekend. Przyjecheć chciałem w niedzielę po południu i pobyć kilka dni w tygodniu. Więc jest szansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomii napisał:

Jak byłem pod koniec sierpnia to były i całe alejki wolne w mniej atrakcyjnych częściach kempingu, ale stali bywalcy zawsze twierdzili żeby na pierwszy raz nie przyjeżdżać tu w weekend. Osobiście chyba bym nic nie rezerwował, ale miał jakiś plan awaryjny. W razie co niedaleko masz kemping w Puspokladanym 

w wakacje nie przyjmują żadnych rezerwacji (oficjalnie)

3 godziny temu, Krzysztof75 napisał:

<Dziękuję za bardzo cenną informację

proszę bardzo  :D, jeszcze jedno - "sz" czytamy jak "s" a "s" jak "sz" :rolleyes:

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Nie chcę na weekend. Przyjecheć chciałem w niedzielę po południu i pobyć kilka dni w tygodniu. Więc jest szansa :)

to spokojnie dasz radę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcin81 napisał:

Ja się nie wybieram (do takiego ścisku i za taką kasę :blink:). Znajomi są do niedzieli i dlatego pisałem że masakra. W tygodniu się ponoć trochę rozluźniło.

Na weekend to domyślam się, że jest masakra. Ale to samo chociażby w Lipocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od niedzieli. Miejsca dostępnego pełno. Do wyboru do koloru. Sam kemping jednak pozostawia wiele do życzenia - to raczej głęboki PRL taki. Na pewno nie wart takich pieniędzy jakie za niego sobie krzyczą. Poza a tym, że czuje się jak w Polsce bo tutaj większość to Polacy :-D Trochę dziwne, że w niedzielę pierwszy raz obcy język usłyszeliśmy dopiero w sklepie spożywczym od ekspedientki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎04 o 14:33, piterek napisał:

Witam Wszystkich.

Był ktoś w tym roku na basenach w mieście Kisvarda?

Byliśmy tam zobaczyć rok temu. Sanitariaty były w remoncie, który podobno trwał już dłuższy czas.

Ma może ktoś info jak to wyglada w tym roku?

Znalazłem informacje że otwarcie 23.07.2018 może ktoś potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem legutko zszokowany co tam ponawydurniali - chyba mega inwestycje poszły, a książkoryj potwierdza, że otwarcie po modernizacji było wczoraj:

https://web.facebook.com/pg/varfurdokisvarda/posts/

Czekam niecierpliwie na pierwsze relacje i pierwsze potwierdzone zdjęcia - jestem dość żywo zainteresowany bo to od mojego domu dokładnie 244 km... Bliżej jest tylko Sarospatak, ale to co widać na zdjęciach bije go na głowę.

Co do kempingu faktycznie pozostawiał ponoć wiele do życzenia, ale w zasadzie tylko jedne sanitariaty, które też mieli remontować.

Kto pierwszy się wybiera??

Ja w sumie jadę na Węgry w piątek za tydzień, ale mam już rezerwację zupełnie gdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust, to chyba wybudowali aquapark obok dotychczasowych basenów z osobno płatnym wstępem (co sugerowałby cennik).

Ciekawe jak będzie teraz wyglądał cennik za kemping. Pewnie będzie jak w Hajduszoduszno - w cenie kempingu baseny, a aquapark płatny extra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust, to chyba wybudowali aquapark obok dotychczasowych basenów z osobno płatnym wstępem (co sugerowałby cennik).
Ciekawe jak będzie teraz wyglądał cennik za kemping. Pewnie będzie jak w Hajduszoduszno - w cenie kempingu baseny, a aquapark płatny extra...
Niestety ten cennik w Hajduszoboszlo to nieporozumienie i niepotrzebne komplikowanie. W dodatku nie kupujesz wejścia tylko na jakieś zjeżdżalnie ale i na atrakcje dla dzieci, jakieś baseniki itp itd. Tak sobie cwanie wymyślili...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe Hajduszoboszlo to jedno wielkie nieporozumienie, nie tylko ich cennik, razem z tym buractwem tam przyjeżdżającym, o śmierdzącej wodzie z basenów termalnych w kranach nie wspominając (nigdzie się z takim czymś nie spotkałem - nie pieni się mydło, śliska, tłusta woda). Raz tam byłem i drugi raz darmo bym nie chciał.

Edytowane przez niebieski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.