Skocz do zawartości

Ubezpieczenie AC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć,

A czy ktoś z was może interesował się ofertą ze strony Polski Caravaning przygotowaną z brokerem Merydian, i ma jakieś zastrzeżenia lub przemyślenia ?

 Porównywałem oferty bezpośrednio z ubezpieczycielami na pakiet Ac +Oc ( wartość przyczepy w granicach 65 tys). to przez Meridian   pzu ubezpieczenie będzie kosztować ok 900 zaś bezpośrednio PZU wyliczyło mi ok 2800. Czyli jak widać ułamek ceny, a jak coś ma ułamek ceny to mi się zawsze lampka czerwona zapala.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 07:59, Harpii napisał:

Cześć,

A czy ktoś z was może interesował się ofertą ze strony Polski Caravaning przygotowaną z brokerem Merydian, i ma jakieś zastrzeżenia lub przemyślenia ?

 Porównywałem oferty bezpośrednio z ubezpieczycielami na pakiet Ac +Oc ( wartość przyczepy w granicach 65 tys). to przez Meridian   pzu ubezpieczenie będzie kosztować ok 900 zaś bezpośrednio PZU wyliczyło mi ok 2800. Czyli jak widać ułamek ceny, a jak coś ma ułamek ceny to mi się zawsze lampka czerwona zapala.

 

Nie porównywałem, robili to moi klienci, którzy szukają alternatywy.  Pytałeś o sposób wyceny wartości pojazdu przed ubezpieczeniem ? albo o limit holowania w przypadku awarii na południu europy. Mój klient usłyszał, że nowe pojazdy się nie psują i assistance 150km wystarczy :).

PZU przeważnie wychodzi drogo. Zapraszam, może coś przeliczymy na szybko ? numer do mnie w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

Temat dotyczy ubezpieczenia nowej przyczepy campingowej.

Holownik mam ubezpieczony w Warta, wiec logicznym wyborem wydaje mi się również ubezpieczyć tam przyczepę.

Jakie widzicie plusy, a może i minusy trzymania się tego samego ubezpieczyciela dla całego zestawu?

Które towarzystwa na rynku uchodzą za takie, które posiada dość dobry zakres ubezpieczenia przy racjonalnej ilości wykluczeń. 

Wiadomo jak jest z ubezpieczeniami, trzeba wszystko czytać małym druczkiem. Może bazując na Waszych doświadczeniach oszczędzicie mi czytania dziesiątek OWU, wolałbym się skupić na dwóch trzech.

Zatem w moim przypadku bedzie to Warta. 

Polecana na forum Uniqua już nie ubezpiecza przyczep (ac)

To co można jeszcze rozważyć, a kogo omijać szerokim łukiem?

 

 

 

Edytowane przez Lunarii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Lunarii napisał(a):

Zatem w moim przypadku bedzie to Warta. 
Polecana na forum Uniqua już nie ubezpiecza przyczep (ac)
To co można jeszcze rozważyć, a kogo omijać szerokim łukiem?
 

@maarec pytania do Ciebie

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lunarii napisał(a):

Widać maarec to już wyrocznia w kwestii ubezpieczeń.

Mimo wszystko inne opinie też docenię:)

Bo najlepiej zna się na temacie ?‍♂️

 

Godzinę temu, Lunarii napisał(a):

Holownik mam ubezpieczony w Warta, wiec logicznym wyborem wydaje mi się również ubezpieczyć tam przyczepę.

Żaden argument ?‍♂️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lunarii napisał(a):

Widać maarec to już wyrocznia w kwestii ubezpieczeń.

Mimo wszystko inne opinie też docenię:)

Jakbym miał dać moją opinię, to najpierw zadzwoniłbym o poradę do Marka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, filipert napisał(a):

Jakbym miał dać moją opinię, to najpierw zadzwoniłbym o poradę do Marka ?

?

Kolega, autor pytania moje zdanie już zna. Idzie w dobrym kierunku. Dla przyczepy godna polecenia jest tylko jedna oferta poza wartą, gdzie można dokupić holowanie 1200km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lunarii napisał(a):

Mimo wszystko inne opinie też docenię

Miałem w tym roku zdarzenie za granica. Ubezpieczenie w HDI (powiazane ścisle z Warta). Likwidacja szkody, pomimo ewidentnego zawyżenia kosztów naprawy przez dealera, przebiegla ze strony ubezpieczyciela wzorowo.Pomoc assistance również ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.