Skocz do zawartości

Ubezpieczenie AC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 minut temu, Tomaszsl napisał:

Mam jeszcze pytanie z innej beczki ma ktoś z was asistansa na zestaw auto plus przyczepa?.

Zadzwoń kiedyscdo mnie, bo widzę, że trafiasz do nieuków. 

Jest dobry assistance dla zestawów.

666988999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maarec napisał:

Zadzwoń kiedyscdo mnie, bo widzę, że trafiasz do nieuków. 

Jest dobry assistance dla zestawów.

666988999

Oki na spokojnie po niedzieli się odezwe może mi Pan to zrobi bo trzy kobitki u mnie w biurze nie potrafią. Przed chwila mnie poinformowały że po uzgodnieniu z menadżerem PZU nie są mi w stanie zagwarantować ze dadzą mi w razie W auto z hakiem. To po co mi taki asiatance.

 

Edytowane przez Tomaszsl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomaszsl napisał:

Oki na spokojnie po niedzieli się odezwe może mi Pan to zrobi bo trzy kobitki u mnie w biurze nie potrafią. Przed chwila mnie poinformowały że po uzgodnieniu z menadżerem PZU nie są mi w stanie zagwarantować ze dadzą mi w razie W auto z hakiem. To po co mi taki asiatance.

 

Nikt Ci nie zagwantuje auta z hakiem.  Bardziej lawetę dla budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Tomaszsl napisał:

Oki na spokojnie po niedzieli się odezwe może mi Pan to zrobi bo trzy kobitki u mnie w biurze nie potrafią. Przed chwila mnie poinformowały że po uzgodnieniu z menadżerem PZU nie są mi w stanie zagwarantować ze dadzą mi w razie W auto z hakiem. To po co mi taki asiatance.

 

Aut z hakiem po prostu nie ma w ofertach wypożyczalni. 

46 minut temu, maarec napisał:

Nikt Ci nie zagwantuje auta z hakiem.  Bardziej lawetę dla budki.

Prędzej auto na lawetę, a buda do haka lawety. Przerabiałem to ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Aut z hakiem po prostu nie ma w ofertach wypożyczalni. 

Prędzej auto na lawetę, a buda do haka lawety. Przerabiałem to ;) 

Są auta z hakiem, np transity w niektórych wypożyczalniach.

Oczywiście jest tak jak piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są auta z hakiem, np transity w niektórych wypożyczalniach.
Oczywiście jest tak jak piszesz. 
Tak Transity czy jakieś pickupy i owszem. Ale nikt takiego auta Ci w zastępstwie Twojego nie da, no chyba że się podobnym poruszałeś to wtedy jest szansa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Tak Transity czy jakieś pickupy i owszem. Ale nikt takiego auta Ci w zastępstwie Twojego nie da, no chyba że się podobnym poruszałeś to wtedy jest szansa.

To zależy.  Ostatnio towarzystwa dawały czasem wolną rękę- proszę szukać takiego auta i będziemy debatować czy można je brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tomaszsl napisał:

PZU nie są mi w stanie zagwarantować ze dadzą mi w razie W auto z hakiem. To po co mi taki asiatance.

 

Pytaj w jakim czasie dostarczą ci auto, bo ostatnimi czasy przyjazd lawety i auta zastępczego trochę trwa, latem nie ma problemu ale zimą już się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, peja76 napisał:

Pytaj w jakim czasie dostarczą ci auto, bo ostatnimi czasy przyjazd lawety i auta zastępczego trochę trwa, latem nie ma problemu ale zimą już się robi.

Czy latem czy zimą  ostatnio problemy są ze wszystkim. Obcinanie umów o 10% w czasach inflacji dla laweciarzy, blacharzy, likwidatorów,  biegłych zew. I okazuję się,  że lepiej pracować dla innych.

Ostatnio klient dostał info, że nie są w stanie dać mu auta zastępczego tego samego dnia- brak wolnych pojazdów u partnerów. Proszę poszukać samemu. Za 5 minut samochód z aso był gotowy do odbioru po akceptacji infolinii. 

Sami też mogli to zrobić, tylko wtedy partner twierdzi,  że nie ma pojazdu bo za 60% ceny rynkowej go nie wyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maarec napisał:

Czy latem czy zimą  ostatnio problemy są ze wszystkim. Obcinanie umów o 10% w czasach inflacji dla laweciarzy, blacharzy, likwidatorów,  biegłych zew. I okazuję się,  że lepiej pracować dla innych.

Ostatnio klient dostał info, że nie są w stanie dać mu auta zastępczego tego samego dnia- brak wolnych pojazdów u partnerów. Proszę poszukać samemu. Za 5 minut samochód z aso był gotowy do odbioru po akceptacji infolinii. 

Sami też mogli to zrobić, tylko wtedy partner twierdzi,  że nie ma pojazdu bo za 60% ceny rynkowej go nie wyda.

Za grosze nikt nie chce jechać, opłać pracownika, amortyzacja auta, Etol, paliwo i się robi kwota, tanio to już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.