Skocz do zawartości

Ubezpieczenie AC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.06.2020 o 18:21, Adam Rogowski napisał:

Panowie - Panie właśnie ubezpieczyłem swoją przyczepę w AC koszt 374 zł wariant złoty+, OC 71 zł suma ubezpieczenia 14900 zł tak wycenili mój zabytek.

Czyli reasumując koszt AC + OC 445 zł, ja jestem z tego zadowolony

Można zapytać jaki ubezpieczyciel?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też jestem ciekawy co to za TU. Ja przed zakupem ubezpieczenia AC dokładnie sprawdzę i zadam pytanie np. o koszty transportu z miejsca składowania wraku do zakładu przyjmującego odpady, a najlepiej, czy TU zrobi to wszystko za mnie. Zabranie z miejsca kolizji przyczepy to pikuś-schody zaczynają się później, jak trzeba wszystko zutylizować i robić to we własnym zakresie. Oczywiście bardziej istotna jest kwestia wykonania tej roboty przez TU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2020 o 08:31, maarec napisał:

Zapytaj na campermajstrach na FB. Tam temat zmiany przeznaczenia pojazdu wałkuje się 5 razy w tygodniu.

Dzięki za rady.

Decyzja została podjęta. Odpuściliśmy kamper z problemem rejestracji.

Został zakupiony inny bez żadnych problemów oczywiście trochę trzeba przerobić pod siebie ale jest zgrabny, mniejszy i pewniejszy Fiat Dukato Jumper . Teraz szukamy opcji ubezpieczenia AC. OC jest ważne jeszcze prawie rok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.06.2020 o 22:25, maarec napisał:

Nie trzeba. Jest jeden ubezpieczyciel, który może ją ubezpieczyć, sam ustali wartość na podstawie zdjęć i wniosku od klienta. Reszta na PW.

To ja poproszę jakieś info o tym ubezpieczycielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siema.

Zbliża się termin odbioru przyczepy od dealera. Czytając ten wątek mam wrażenie, że będzie ciekawie z ubezpieczeniem w zakresie OC i AC mojej cepki. Mając 60 % zniżki na wszystko w jakiej wysokości powinienem się spodziewać składki przy wartości 80 kzł?

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mars napisał:

Zbliża się termin odbioru przyczepy od dealera. Czytając ten wątek mam wrażenie, że będzie ciekawie z ubezpieczeniem w zakresie OC i AC mojej cepki. Mając 60 % zniżki na wszystko w jakiej wysokości powinienem się spodziewać składki przy wartości 80 kzł?

Ja za OC, AC, NW na takiej samej zniżce płaciłem 1440 zł w PZU.

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin T napisał:

Ja za OC, AC, NW na takiej samej zniżce płaciłem 1440 zł w PZU.

Dzięki za info. U mnie PZU odpada za "całokształt", tak samo,  jak Generali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubezpieczenia AC  przyczepy jest różnie na początek trzeba fachowca  rzeczoznawcę i on wycenia dla danej firmy ubezpieczeniowej indywidualnie robi zdjęcie pisze co jest np.Mover ,jaki a taki ... itd.  koszt około 200-300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubezpieczenia AC  przyczepy jest różnie na początek trzeba fachowca  rzeczoznawcę i on wycenia dla danej firmy ubezpieczeniowej indywidualnie robi zdjęcie pisze co jest np.Mover ,jaki a taki ... itd.  koszt około 200-300 zł

Ale po co brać rzeczoznawcę? Zwłaszcza jak to ma kosztować 1/3 rocznego ubezpieczenia?

 

Przyczepę się ubezpiecza dokładnie jak auto. Cena brana jest z katalogów, ewentualnie podnosisz wartość o ekstra wyposażenie. Jeśli ubezpieczalnia sobie życzy to przysylasz zdjęcia przyczepy. Nikt od ubezpieczyciela nie przychodzi na oględziny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.