Jump to content

Edit History

agentAK

agentAK

No pewnie , że tak . Ja też ubezpieczam tzn. jestem agentem i nie widzę problemu z wyceną pojazdów.  Nawet jeśli nie ma takich pojazdów w systemie PZU. @maarec ma rację.

I jeszcze . 

7 godzin temu, marcin668 napisał:

Chyba ze ubezpieczyciel nie ma twojej  właśnie twojej przyczepy w katalogi i nie jest nowa tylko 3-4 letnia ,a Ty oczywiście robisz zdjęcia potem retusz i za miesiąc idziesz i mówisz no ktoś mi zarysował lekko ,ale przyczepa do kasacji , po to właśnie przychodzi rzeczoznawca ,jeśli chodzi o PZU

Podczas zawierania polisy to agent robi oględziny i zdjęcia. Likwidator przychodzi dopiero po szkodzie na oględziny.

I od razu zaznaczam, że nie zamierzam nikomu z tego forum robić ubezpieczeń. Jestem tu dla funu. I z bracią chciałbym podzielić się tylko swoją wiedzą?.

pozdrawiam wszystkich

agentAK

agentAK

No pewnie , że tak . Ja też ubezpieczam tzn. jestem agentem i nie widzę problemu z wyceną pojazdów.  Nawet jeśli nie takich pojazdów w systemie. @maarec ma rację.

I jeszcze . 

7 godzin temu, marcin668 napisał:

Chyba ze ubezpieczyciel nie ma twojej  właśnie twojej przyczepy w katalogi i nie jest nowa tylko 3-4 letnia ,a Ty oczywiście robisz zdjęcia potem retusz i za miesiąc idziesz i mówisz no ktoś mi zarysował lekko ,ale przyczepa do kasacji , po to właśnie przychodzi rzeczoznawca ,jeśli chodzi o PZU

Podczas zawierania polisy to agent robi oględziny i zdjęcia. Likwidator przychodzi dopiero po szkodzie na oględziny.

I od razu zaznaczam, że nie zamierzam nikomu z tego forum robić ubezpieczeń. Jestem tu dla funu. I z bracią chciałbym podzielić się tylko swoją wiedzą?.

pozdrawiam wszystkich

• Create New...