Skocz do zawartości

Spalona przyczepa Pinesia


Werusie

Rekomendowane odpowiedzi

Naszego forumowego kolegę spotkało nieszczęście, które nam znajomym załogą nie daje przejść obok tego obojętnie.
7 kwietnia koledze Pinesiowi spłonęła przyczepa (prawdopodobnie podpalenie) ,którą przywiózł i postawił pod blokiem ,aby ją dopakować i przygotować do sezonu.
I tu nasza prośba chcielibyśmy zrobić zbiórkę pieniędzy dla Pinesiowej załogi- składka byłaby dobrowolna i bez jakiegokolwiek przymusu.Oczywiście nie mówimy tu o zbiórce na kupno przyczepy,ale razem z przyczepą spłonęło całe wyposażenie i chociaż na to byśmy chcieli zrobić tą zbiórkę.Od czegoś w końcu trzeba zacząć liczymy, że nasza pomoc zachęci ich do działania i może trochę poprawi im nastroje.

 

Wiemy ,że taka zbiórka może nie wszystkim się spodobać,bo w końcu przyjeżdżamy na takie zloty,aby odpocząć,spotkać się ze znajomymi i poznać nowe załogi,a nie brać udział w zbiórkach charytatywnych.Chcielibyśmy wiedzieć ,co myślą o tym pomyśle inni uczestnicy XIII Zlotu i czy macie ochotę wspomóc naszego kolegę.

 

Brać Kujawsko-Pomorska

 

 

http://bydgoszcz998.wordpress.com/category/pozary/

 

post-4751-0-52459000-1366574347_thumb.jpg

post-4751-0-80129200-1366574354_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze ale wstyd. Informację otrzymałem od Werusiów blisko tydzień temu i nawet nie odpisałem. Przepraszam.

 

Oczywiście organizatorzy nie mają nic przeciwko, a nawet są jak najbardziej za zbiórką. 

Myślę że w centralnym punkcie Zlotu, czyli przy namiocie organizatorów można postawić puchę, czy skarbonę i każdy chętny grosik wrzuci. Na budę raczej nie uzbieramy, ale może chociaż na jej ubezpieczenie, co by po działaniu jakiś bydlaków straty nie były tak bolesne. 

 

Jeśli mamy już temat o smutnych rzeczach, to pozwolę sobie na jeszcze jedno. Jeden z naszych "starych" forowiczów na Zlot nie przyjedzie bo straszna choroba, zrobiła się jeszcze bardziej straszna. Wierzący niech odmówią za niego zdrowaśkę, nie wierzący niech o nim ciepło pomyślą. Wybaczcie ale nie jestem uprawniony do mówienia o kogo chodzi. Niech będzie to modlitwa za jednego z nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wrzucę do puchy przysłowiowy "grosik". 

A tak przy okazji szkoda, że Pinesio tak rzadko bywasz na forum. Właśnie mija 9 miesięcy od ostatniego Twojego logowania.  

Nie wiadomo więc kiedy odczytasz, ale może kiedyś tu wpadniesz, więc napiszę: 

Pinesio, mam nadzieję jeszcze na spotkanie, wspólne piwko, a później na oglądanie Twoich filmików. W szczególności tych ze Zlotów :ok:

 

Trzymajcie się. Jesteśmy z Wami :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wspomogę kolegę Pinesia .

Prawdopodobnie będziemy na zlocie , więc tam gdzieś pewnie znajdę puchę .

 

W sprawie naszego forumowego kolegi , o którym wspominał Cathay , dopowiem tylko tylę , że znam sprawę i jestem na gorącym telefonie z naszym wspólnym przyjacielem .

Zaciskajmy mocno kciuki .

Jak tylko pojawią się dobre wiadomości to natychmiast o tym napiszę .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie mi się lepiej skupić na wypoczynku, jeśli pomogę koledze (choć tylko w pewnym stopniu) w powrocie do ulubionego spędzania czasu wolnego. Mam nadzieję, że natchnie to Pinesiów do starań o powrót na szlak :przyczepa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich smutnych informacjach o naszych kolegach- kompanach - to czytając te posty, robi się jakoś tak cieplej na sercu.Może gdzieś tam panuje znieczulica i zobojętnienie na czyjeś nieszczęścia ,ale na pewno nie na tym forum.

 

Ponieważ XIII zlot w Przybrodzinie odkrył małe talenty poetyckie to wspólnymi siłami Werusie i Parzusie napisali rymowankę dla Pinesia:

 

 

 

Jakie forum - taka rada

Więc na tyłku swym nie siadaj
Nie rozkładaj się w fotelu

Tylko dąż do swego celu

Lepiej wziąć się do roboty

Aby nabrać znów ochoty

Na spotkania i na zloty

Wracaj do nas Przyjacielu

Takich jak Ty jest tu niewielu

Żeby żalu już nie było

Wszystko dobrze się skończyło

Aby łatwiej było troszkę

My sypniemy trochę groszem
 

Więcej lub mniej - rozumiesz jak jest

To nie najważniejsze - ważny jest gest

Pewnie o tym dobrze wiesz,

Wydaj kase na co chcesz,

Choć najlepiej - nasza rada,

Byś na "budkę" ją odkładał

Przyjaciół masz wielu,

Kto może - pomoże,

W wyborze, w kolorze,

W dzień i o każdej porze

Jak kupisz to napisz,

Zrobimy spotkanie,

I wtedy się zacznie

WIELKIE OBLEWANIE !!!!

 

I tu prośba do Cathaya oraz innych zdolnych poetycko kolegów- może napisać też taki wiersz-rymowankę dla ciężko chorego kolegi,żeby dodać mu siły i żeby wiedział ,że czekamy na niego i myślimy o nim. A mniej zdolni uczestnicy zlotu mogliby  pod tym wierszem złożyć swoje podpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.