Skocz do zawartości

Kto do Chorwacji ale nie na Istrię, po rozdaniu świadectw na 2 tygodnie z dzieciakami


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Ceny niewiele nizsze jak na STRASKO lub ZATON... :P

 

Właśnie, a do tego dochodzi jeszcze to: http://www.rapska-pl...oljece_2013.jpg

I zwróćcie uwagę , że to do 31.05.2013...

 

Zaczynam się zastanawiać  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo nie ma się co ekscytować tymi "piaszczystymi" plażami ... do Zatonu nazwozili tego ale bardziej przypomina to brunatną piaskownicę niż bałtyckie czy greckie plaże. Na zdjęciach jakoś to wygląda ale jak ktoś nie ma mega małego dziecka to chyba z perspektywy wolę zachodu słońca na Strasko.

 

No i na zatonie trochę trudniej popływać bo daaaaleko płytko a woda piaskiem zmącona i można na ostrą skałkę się nadziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo nie ma się co ekscytować tymi "piaszczystymi" plażami ... do Zatonu nazwozili tego ale bardziej przypomina to brunatną piaskownicę niż bałtyckie czy greckie plaże. Na zdjęciach jakoś to wygląda ale jak ktoś nie ma mega małego dziecka to chyba z perspektywy wolę zachodu słońca na Strasko.

 

No i na zatonie trochę trudniej popływać bo daaaaleko płytko a woda piaskiem zmącona i można na ostrą skałkę się nadziać.

 

Tam podobno ten piasek naturalny... i, przynajmniej na zdjęciach wygląda bajecznie...mówię o naturalnych zatoczkach na Loparze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że tak. Tylko z tego co widziałem to chyba blisko Istrii jest więc trochę ludzi będzie. Fajnie, że to sprawdzicie. Z nami trochę nieprzyczepowych znajomych chce jechać małym dzieckiem szukałem campingow z domkami. Nic lepszego od Zatonu mi do głowy nie przychodzi. Są na Loparze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że tak. Tylko z tego co widziałem to chyba blisko Istrii jest więc trochę ludzi będzie. Fajnie, że to sprawdzicie. Z nami trochę nieprzyczepowych znajomych chce jechać małym dzieckiem szukałem campingow z domkami. Nic lepszego od Zatonu mi do głowy nie przychodzi. Są na Loparze ?

 

Są mobile homy. Jest o nich na stronie: http://camping.imperial.hr/autocamp-san-marino

 

I proszę nie jedź do Zatonu. Tam jest beznadziejnie....

 

To juz lepiej umów się z nami na Lopar :)

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się generalnie wszędzie podoba gdzie dobrze czują się moje dzieci ... byłem na Zatonie kilka dni zwiedziłem okolicę i było ok, jaka baza wypadowa do Zadaru, Ninu itd ... muszę zaplanować 3 tyg. więc odwiedzę kilka miejsc .. tylko muszę dojechać do Dubrovnika bo już 3 podejścia robiłem :(

 

Kartan masz cennik tych mobilehomów ? Kurcze wy tam promem musicie płynąć ? To sporo kosztuje płynąłem na Pag 15 min i nielicho było a i tak zaniżyłem wiek dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.allegro.pl i za 2 dni mam :) Kiedys mialem, ale niestety ukradli z samochodu... :(

 

 

Ceny niewiele nizsze jak na STRASKO lub ZATON... :P

A jaki kupiłeś duży ,bo ja mam 360 i 10 koników suzuki w 3 osoby fruwa :skromny: :skromny: :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze po analizie tego cennika zaczynam mieć wątpliwości. W 2006 roku płaciłem 50 euro za mieszkanie nad samą wodą w miejscowości Zaostrog. Muszę się zorientować jakie mają teraz ceny i ile kosztuje tam camping, bo z tego co pamiętam to były tam trzy. Ktoś mi jeszcze powiedział że im bliżej Dubrownika to ładniej.

A faktycznie wizja paro minutowego spaceru w płytkiej wodzie żeby sobie popływać nie bardzo mi się uśmiecha. 

post-9013-0-63311000-1368035121_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam podobno ten piasek naturalny... i, przynajmniej na zdjęciach wygląda bajecznie...mówię o naturalnych zatoczkach na Loparze

Piasek naturalny na 1000% żaden nawożony, a woda nawet na pisku kryształ.

 

Kurcze po analizie tego cennika zaczynam mieć wątpliwości. W 2006 roku płaciłem 50 euro za mieszkanie nad samą wodą w miejscowości Zaostrog. Muszę się zorientować jakie mają teraz ceny i ile kosztuje tam camping, bo z tego co pamiętam to były tam trzy. Ktoś mi jeszcze powiedział że im bliżej Dubrownika to ładniej.

A faktycznie wizja paro minutowego spaceru w płytkiej wodzie żeby sobie popływać nie bardzo mi się uśmiecha. 

To było w 2006 teraz za 50 euro to chyba w czerwcu albo koniec sierpnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze po analizie tego cennika zaczynam mieć wątpliwości. W 2006 roku płaciłem 50 euro za mieszkanie nad samą wodą w miejscowości Zaostrog. Muszę się zorientować jakie mają teraz ceny i ile kosztuje tam camping, bo z tego co pamiętam to były tam trzy. Ktoś mi jeszcze powiedział że im bliżej Dubrownika to ładniej.

A faktycznie wizja paro minutowego spaceru w płytkiej wodzie żeby sobie popływać nie bardzo mi się uśmiecha. 

 

Na Loparze jest pięknie. Minusem jest prom za który trzeba wyłożyć zdaje się sporą kasę....I nie obawiałbym się spaceru w celu popływania :)

Jak masz jakąś alternatywę - podaj. Wszystko trzeba rozważyć. czas jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.