Skocz do zawartości

Poszukuję holownika proszę o opinie

swrx

Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że stałem się posiadaczem przyczepy ( myślałem i marzyłem o niej od dawna ) ,muszę zmienić auto,którym mógłbym ją ciągnąć.

Przyczepa to Eifelland 560 TK  DMC 1400

Na chwilę obecną posiadam subaru imprezę 2.0 wrx rocznik 2005,po tuningu 280km i 400 NM massa własna 1445 kg,całkowita 1885kg i DMC przyczepy tylko 1200 , uwielbiam to auto,mam je od nowości,

ale czas na zmiany: nie lubię diesli tym bardziej w automacie dlatego mój wybór to:

Legacy 2007,2008 2,5 173km kombi (benzyna)  lub 3,0 spec.B również manual ,myślę że gaz do przyczepy jest tutaj dobrym rozwiązaniem(zdecydowanie większe spalanie) ,choć w tym drugim rozwiązaniu nieodzowna jest lubryfikacja,ale pomijając ten fakt

czy ktoś z forum ma doświadczenie z tymi autami ?

Legacy z tych lat ma różne opinie...Ale pozostając w stajni nie myślałeś o Foresterze?

Może i do przyczepy Forester byłby lepszy,ale na co dzień wolę tradycyjne kombi (niższy,a przez to lepszy po zakrętach,na autostradę itp.  ) , zastanawiam się jeszcze nad Outback'iem ,tylko tu nie występowały wersje 3.0 w manualu.

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako,że stałem się posiadaczem przyczepy ( myślałem i marzyłem o niej od dawna ) ,muszę zmienić auto,którym mógłbym ją ciągnąć.

Przyczepa to Eifelland 560 TK  DMC 1400

Cześć,

od wczoraj też mam Eifellanda 560 DMC 1400 i mam pytanie. Jaką masz masę własną? i czy ważyłeś przyczepę ma wadze?

Problem w mojej jest taki, że zważyłem ją dzisiaj i waży 1500kg 

Na autobany OBK!

Forka sobie daruj.

Miałem 4 lata forka 2.0NA. Spalanie około 10-12l/100km tak do 150km/h

Przecudny panoramiczny szyber dach, mało miejsca z tyłu zwłaszcza przy rosłym kierowcy i pasażerze.

Masakrycznie brudzące sie lusterka zima na autostradzie, kilkanaście km, zwłaszcza zimą. Gwizdy, świszczenia pow. 120

OBK jest wygodnieszjszy, niższy, prześwit ten sam, cichszy wewnątrz.

Auto na co dzień fajne; do holowania, nie wiem.

Wejdź na www.forum-subaru.pl

Wszystkiego się dowiesz.

Zapraszam.

Cześć,

od wczoraj też mam Eifellanda 560 DMC 1400 i mam pytanie. Jaką masz masę własną? i czy ważyłeś przyczepę ma wadze?

Problem w mojej jest taki, że zważyłem ją dzisiaj i waży 1500kg 

W DR mam w pozycji G (masa własna) 900kg  w  pozycji F1 i F2 1400 nie ważyłem i mam nadzieję że nikt mi jej ważył nie będzie ;-)

Na autobany OBK!

Forka sobie daruj.

Miałem 4 lata forka 2.0NA. Spalanie około 10-12l/100km tak do 150km/h

Przecudny panoramiczny szyber dach, mało miejsca z tyłu zwłaszcza przy rosłym kierowcy i pasażerze.

Masakrycznie brudzące sie lusterka zima na autostradzie, kilkanaście km, zwłaszcza zimą. Gwizdy, świszczenia pow. 120

OBK jest wygodnieszjszy, niższy, prześwit ten sam, cichszy wewnątrz.

Auto na co dzień fajne; do holowania, nie wiem.

Wejdź na www.forum-subaru.pl

Wszystkiego się dowiesz.

Zapraszam.

Na forum subaru zadałem również pytanie 300 wyświetleń i zero odpowiedzi. 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/62152-legacy-25-manual-zapytanie/

Na mobile.de   Legacy 2.5 w manualu od 2007 do 2009 można znaleźć jeden dwa egzemplarze na otomoto nie znalazłem żadnego. Z tego wniosek ,ze niewiele ich w ogóle było. OBK mógłby być,ale już kupiłem to Legacy

Nie na tym forum pytałeś....

www.forum-subaru.pl

Faktycznie nie wiedziałem o tym forum,najpierw tam poszukam i ewentualnie popytam chociaż już i tak,,musztarda po obiedzie'',bo Legacy u gazowników stoi :-)

Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź.

W DR mam w pozycji G (masa własna) 900kg  w  pozycji F1 i F2 1400 nie ważyłem i mam nadzieję że nikt mi jej ważył nie będzie ;-)

Na forum subaru zadałem również pytanie 300 wyświetleń i zero odpowiedzi. 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/62152-legacy-25-manual-zapytanie/

Na mobile.de   Legacy 2.5 w manualu od 2007 do 2009 można znaleźć jeden dwa egzemplarze na otomoto nie znalazłem żadnego. Z tego wniosek ,ze niewiele ich w ogóle było. OBK mógłby być,ale już kupiłem to Legacy

dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że mnie też nie zważą.

dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że mnie też nie zważą.

zacznijcie od odwiedzenia innej wagi, albo wypakowania niepotrzebnych rzeczy z przyczepy. Najlepsze wagi mają w skupach metali kolorowych - np miedzi... tam każdy kilogram trochę kosztuje - przy masie zestawu nie ma mowy o pomyłce rzędu 1-2%...

• 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...