Jump to content

Zakończenie sezonu 2007.

baja02
 Share

Recommended Posts

Towarzystwo Statecznych Karawaningowców kończy sezon turystyczny w dniach 14-16.09. na kempingu w Pieckach.

Jakie to lato było, takie było, ale szkoda, że juz kończy się : :swieca:

Co tak wcześnie? :swieca: Ja będę kończył w połowie października bo wtedy skończy mi się urlop :? Znając życie będę siedział nad Siemianówką z wędką w ręku :hej:

To jest oficjalne zakonczenie i nie oznacza to, ze przyczepy i kampery idą "na kolki". Ja co tydzień od czwartku godzin południowych do niedzieli wieczór jestem w plenerze. Teraz u nas rozpoczęły się grzyby i wędrujemy po lasach. Trwa to do ostatnich grzybków. Życzę Ci połamania kija. Pozdrawiam.

Znając życie będę siedział nad Siemianówką z wędką w ręku :hej:

Pozazdrościć :? toż to najlepsza pora na drapieżnika :swieca:

To jest oficjalne zakonczenie i nie oznacza to, ze przyczepy i kampery idą "na kolki"

No to mnie uspokoiłeś :?

Teraz u nas rozpoczęły się grzyby i wędrujemy po lasach.

Udanego grzybobrania :swieca: Ja pewnie podczas slabych brań też wskocze w jakiś zagajniczek :hej:

Towarzystwo Statecznych Karawaningowców kończy sezon turystyczny w dniach 14-16.09. na kempingu w Pieckach.

Jakie to lato było, takie było, ale szkoda, że juz kończy się : :?

Nazwa =TSK= rewelacja :?

jeżeli stara to przegapiłem, jeżeli nowa to tym bardziej -rewelacja :? WSTĘPUJĘ :?

A do Piecek (Piecków :? ) mi troche daleko - szkoda :swieca:

Ale sezonu jeszcze nie koniec.

Właśnie kończę pewną zabudowę (po zakończeniu będzie fotorelacja) i sezon - tym razem camperowy (szumna nazwa :hej: ) dopiero rozpocznę :?

U mnie sezon skonczy sie chyba po nowym roku jak dobrze pojdzie :? Zamierzamy wybrac sie na Sylwka do Berlina, zrobimy troche zamieszania pod brama Brandemburska :swieca:

Jakie to lato było, takie było, ale szkoda, że juz kończy się : :?

Nazwa =TSK= rewelacja :?

jeżeli stara to przegapiłem, jeżeli nowa to tym bardziej -rewelacja :? WSTĘPUJĘ :?

A do Piecek (Piecków :? ) mi troche daleko - szkoda :swieca:

Ale sezonu jeszcze nie koniec.

Właśnie kończę pewną zabudowę (po zakończeniu będzie fotorelacja) i sezon - tym razem camperowy (szumna nazwa :hej: ) dopiero rozpocznę :?

Wstępuj! Wejdź na stronę www.caravaning.32.pl

Do Piecek z Madrytu jest daleko ale nie z Bielska. Pozdrawiam :?