Skocz do zawartości

nc+

Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jacyś zadowoleni użytkownicy z połączenia telewizji N i Cyfra +   ?

Mimo, że nie jestem wielkim wyjadaczem (oglądam mało), to jestem wściekły na to co oni robią!

Ale jak widać w necie ... prezes zaczyna mięknąć http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,130438,13648563,Tysiace_wscieklych_klientow_nC__chce_wypowiedziec.html

• Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masakra jakaś, dzwoniłem do nich dwa razy, nie było to łatwe, za każdym jednak razem dostaję coraz lepszą ofertę, dodzwonię się po świętach 3 raz i albo będzie jeszcze lepsza, albo  :pupa:

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)

Zaproponowali pakiet "Gold" z multiroom'em za 99, normalnie według oferty kosztowało by to 140 zł....ale wedle tego co mam jeszcze w tej chwili to z N'ki, to jeszcze za mało. W n'ce mam dosyć dobry pakiet multiroom z HBO i kanałami N Premium za 89...

Pierzasty , przed fuzją C+ i N to w której byłeś  ?

U mnie od kilku dni mam tylko bałagan ,czyli inne programy na kanałach jakie miałem do tej pory.

A abonament mam (miałem) w C+  

Tylko lawina wypowiedzeń może coś zmienić - ja wypowiadam po świętach - oczywiście poleconym.

Mam też cienki pakiet za 50zł i nie zamierzam 79zł haraczu płacić. W najgorszym przypadku przejdę do CP jak mi nie zaoferują porównywalnego do obecnie posiadanego pakietu.( tam przynajmniej multiroom jest prostszy i bez ciągania kabli po domu).

Mam w n pakiet za 89 zł z multiroomem. Wg oferty nc+ proponują mi bym płacił już 119 zł.

Figę z makiem dostaną. Po świętach wymawiam umowę i czekam na telefon od nc+ z ofertą za 59 zł (inna propozycja pakietu mnie nie interesuje) albo żona idzie do salonu i zawiera nową umowę na pakiet za 59 zł.

Faktem jest, że pograli po bandzie z abonentami, zwykłe chamstwo i arogancja żabojadów z Vivendi (właściciel Canal+).

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)

Wypowiedzenie to jedyna słuszna droga. Sami zadzwonią z propozycją aby utrzymać klienta i nie zgadzać się na to co za pierwszym razem zaproponują, działa przetestowane przynajmniej w n-ce ale i tu powinno zadziałać. Do tego wystartowała DVB-T i warto się zastanowić czy to aby nie wystarczy.

To co zaproponowane zostało nam w takiej postaci jak jest teraz to że-na-da jak to mówią Francuzi.

Osobiście  płacę  124 zł na miesiąc - a niemam najbogatszej oferty !!!

Po naradzie rodzinnej  wypowiadam umowe po swiętach , to co zrobili to po prostu chamstwo ,niewiem czy to tylko u mnie jest ale np wszystkie  kanały grupy tvn hd  mają słaby sygnał ( ustawienia anteny są na prawie 5 przy skali do 5 )

Nie wiem czy ktos pamieta  ale było już podobne połączenie pare lat temu  z Wizją TV  ale zakończyło sie to dobrze  tylko dla nowych abonentów  ,a starych jak zwykle brzydko potraktowali

Również myślę ze dvb-t wystarczy :]

Mam n-kę - :hmm: właściwie miałem n-kę - bo teraz jest to twór nc+. Do tej pory za posiadany pakiet płaciłem 59 złociszy. Póki co nikt do mnie się nie "odzywał" z nowej platformy ( nie mylić z jakąs tam platformą :]  ). Na razie sobie cichutko siedzę i czekam na Ich ruch co będą próbowali spieprzyć w dotychczasowej współpracy. Jak tylko "zaproponują" mi jakieś niekorzystne warunki, na pewno ich nieprzyjmę i rozwiążę umowę - ale póki co czekam ....

Najlepiej działa wypowiedzenie , jak możesz to podaj jakieś szczegóły co Ci zaproponowali tu lub na PW .

Mam N od początku jej istnienia.

Od wielu lat mam 4 pakiety za 58 zł i dla mnie to aż nadmiar . Szkoda że tego co oglądam, nie ma w TV naziemnej, głównie programy nauka/przyroda/wiedza/historia.

Od pewnego czasu wydzwaniają do mnie z super propozycjami za złotówkę więcej niż obecnie płacę.

Za każdym razem na samym początku rozmowy odmawiam zmian i nie życzę sobie by do mnie dzwoniono.

NIE DOTARŁO.

Podczas ostatniej mało miłej rozmowy, dobitnie poprosiłem o imię i nazwisko marketera i poinformowałem, że tym razem rozmowę nagrywam i jak jeszcze raz do mnie zadzwonią, to wysyłam wypowiedzenie "z materiałem" i zastosuję paragraf o nękanie.

.

Spokój

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)

Pierzasty , przed fuzją C+ i N to w której byłeś  ?

U mnie od kilku dni mam tylko bałagan ,czyli inne programy na kanałach jakie miałem do tej pory.

A abonament mam (miałem) w C+  

Wiesz do "bałaganu" z kanałami to jakoś można się przyzwyczaić. Ja oglądam z 5 stałych kanałów na krzyż....więc nie jest to np. dla mnie problem.

Gorzej jest przyzwyczaić się do płacenia więcej za mniej :admin:

Mam n-kę - :hmm: właściwie miałem n-kę - bo teraz jest to twór nc+. Do tej pory za posiadany pakiet płaciłem 59 złociszy. Póki co nikt do mnie się nie "odzywał" z nowej platformy ( nie mylić z jakąs tam platformą :]  ). Na razie sobie cichutko siedzę i czekam na Ich ruch co będą próbowali spieprzyć w dotychczasowej współpracy. Jak tylko "zaproponują" mi jakieś niekorzystne warunki, na pewno ich nieprzyjmę i rozwiążę umowę - ale póki co czekam ....

podobnie jest u mnie,

wydaje mi się, że abonentów N-ki za 59 PLN na razie pomięto, bo nam niewiele się zmienia, taka sama stawka jest w nc+,

sprzętu nie wymieniamy (bo i tak mamy najlepszy  :P ),

tylko dochodzi kilka kanałów z C+ (np. AleKino+, czy MiniMini+), więc w sumie OK

z minusów:

pewnie nowa umowa będzie na okres 12-18 mies (nie przeszkadza mi to, jestem stały w uczuciach  :] poprzednią umowę z Cyfrą+ miałem 8 lat);

i Multiroom: w N-ce płaciłem 10zł, teraz ma być 15zł

generalnie uważam, że problem tworzą użytkownicy pakietów dodatkowych (sportowych, filmowych, itp), oraz raczej z Cyfry+

pozdr