Jump to content
Tomii

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.

Recommended Posts

Kristofer
Posted (edited)
22 godziny temu, bart123 napisał:

Niema nic do ukrycia, nie czuje potrzeby rozpisywania się co do szczegółu przy tych okazach, ale jak ktoś będzie potrzebował ich to jestem.

Obejrzałeś, zobaczyłeś, oceniłeś - super!  Ty, nie czujesz, ale inni może chętnie by coś o tych przyczepach przeczytali :hmm: Wypadałoby napisać choć po kilka bardziej szczegółowych zdań w temacie, do którego odnośnik Ci podałem, ale skoro nie chcesz podzielić się z innymi swoimi odkryciami, to namawiać nie będziemy ;)

PS

Wyobraź sobie, jak wyglądałoby to Forum, gdybyśmy wszystko omawiali sobie szczegółowo jedynie na "priv"  :niewiem:

Edited by Kristofer (see edit history)

jacek00
Posted (edited)
21 godzin temu, bart123 napisał:

To też uczyniłem przestrzegając przed tymi ofertami

Tylko od ostrzegania mamy inny dział, stworzony właśnie po to

Edited by jacek00 (see edit history)

smok_wawelski

Na tym polega forum, aby nie tylko brać, ale i dawać jakąś wiedzę od siebie. .......
Nawet nie tylko na tym forum - to ogólnie idea raczej wszystkich for biorę i daje lecz niestety nie wszyscy tak to postrzegają. Wlasnie to branie i dawanie jest wg mnie nie tylko właściwą ideą koleżeńskiej pomocy lecz przede wszystkim ten schemat powoduje to że z czasem forum staje się kopalnia wiedzy dla jego użytkowników.

.... Wyobraź sobie, jak wyglądałoby to Forum, gdybyśmy wszystko omawiali sobie szczegółowo jedynie na "priv"  default_niewiem.gif 

Twoja emotikona mówi nie wiem - ja wiem Krzysztof - po prostu żałośnie i bezwartościowo bowiem stałoby się swoistą książka adresową a nie kopalnią wiedzy jak napisałem wyżej  

Wysłane przy użyciu Tapatalka

jarekvolvo

Jakoś powoli odnoszę wrażenie, że kolega Bart wcale tej cepki na oczy nie widział.... . Wszak to nie filozofia napisać "tu mokro, tam urwane"... atmosfera tajemniczości sprzyja spekulacjom co do rzetelności... .

Piotrekm13
1 godzinę temu, jarekvolvo napisał:

Jakoś powoli odnoszę wrażenie, że kolega Bart wcale tej cepki na oczy nie widział.... . Wszak to nie filozofia napisać "tu mokro, tam urwane"... atmosfera tajemniczości sprzyja spekulacjom co do rzetelności... .

Sugerujesz, że na forum się pojawiają osoby, które celowo chcą popsuć opinie sprzedającym? Na przykład swojej konkurencji...

jarekvolvo

Nic nie sugeruję. Zastanawiam się, dlaczego autor postu tak usilnie unika wyjaśnienia, dlaczego zdyskwalifikował ofertę,  Hasło "szczegóły na priv." nie jest wyjaśnieniem - jak to słusznie zauważyli Krzyśki...

bart123
Posted (edited)

Panowie za chwilę wymyślicie jeszcze tuzin teorii spiskowych, a jako że kolega pytał na priv i opisałem stan bliżej to wklejam tutaj.

Steckerman, podłoga cała się ugina, od spodu mokra w wielu miejscach, sklejka się już rozwarstwia. W środku łazienka cała podklejona partacko silikonem, ściana lazienki wyklejona tapetą. Cała przyczepa w środku wydaje się pobielona farba aby ukryć zacieki. Zapach stęchlizny. Z przodu sprawdzałem pod kanapa łączenie podłogi i ściany, oczywiście miękkie że palec można wsadzić. Z zew przyczepa wygląda pięknie poza kilkoma miejscami poklejonymi silikonem zamiast uszczelniaczem stąd pewnie zacieki. Generalnie ulepek, w rozmowie tele z sprzedawca jak zacząłem wymienić Pan sprzedawca skwitował "rozumiem, że się nie spodobała". Pan sprzedawca mami indealnym stanem i wg niego jedyny problem to pęknięty klosz lampy który skleił.

Knaus w znacznie lepszym stanie ale i tak podłoga cała tańczy i pracuje, widoczne mokre elementy podłogi i też sklejka się już rozwarstwia od spodu. Knausa więcej szczegolnie już nie weryfikowałem bo po powyższym już ją zdyskwalifikowalem.

Edited by bart123 (see edit history)

Kristofer
Posted (edited)

Nie mogłeś tak od razu ;) Jak widać, zbyt dużo pisania te przyczepy nie wymagały.

Edited by Kristofer (see edit history)

bart123

Pierwszego posta napisałem jeszcze na gorąco wracając autem z oględzin, więc Panowie trochę więcej luzu i już nie zaśmiecajmy wątku :)

marek8a

Dzięki za wszystkie porady.

Kupiłem Burstnera 435TS i jestem mega najarany na pierwszy wyjazd. Już się umawiam na montaż Trumy B10 (kupiona przed chwilą) i solarów.

:):)😁😁

Artur1983Jed
5 godzin temu, marek8a napisał:

Dzięki za wszystkie porady.

Kupiłem Burstnera 435TS i jestem mega najarany na pierwszy wyjazd. Już się umawiam na montaż Trumy B10 (kupiona przed chwilą) i solarów.

:):)😁😁

Fajnie, że sie udało.  Wrzuć jakąś fotke tegoż nabytku🙂

Wienio i Ulka

Gratulacje - super przyczepa

używam podobną od 3 lat (Burstner Averso Fifty 420 TS) i jestem b. zadowolony

Twoja podobna tylko większa - powodzenia i do zobaczenia na campingach

marek8a

Tak to wygląda. Dzięki jeszcze raz za pomoc wszystkim.

20210305_101706.thumb.jpg.26b83ce3a602165846598597bc2d8227.jpg

Misio

Gratulacje!

Szkoda że knajpy zamknięte bo by był powód do oblewania :)

Artur1983Jed

Super! Niech dobrze sluży👍