Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, bart123 napisał:

Niema nic do ukrycia, nie czuje potrzeby rozpisywania się co do szczegółu przy tych okazach, ale jak ktoś będzie potrzebował ich to jestem.

Obejrzałeś, zobaczyłeś, oceniłeś - super!  Ty, nie czujesz, ale inni może chętnie by coś o tych przyczepach przeczytali :hmm: Wypadałoby napisać choć po kilka bardziej szczegółowych zdań w temacie, do którego odnośnik Ci podałem, ale skoro nie chcesz podzielić się z innymi swoimi odkryciami, to namawiać nie będziemy ;)

PS

Wyobraź sobie, jak wyglądałoby to Forum, gdybyśmy wszystko omawiali sobie szczegółowo jedynie na "priv"  :niewiem:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bart123 napisał:

To też uczyniłem przestrzegając przed tymi ofertami

Tylko od ostrzegania mamy inny dział, stworzony właśnie po to

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Na tym polega forum, aby nie tylko brać, ale i dawać jakąś wiedzę od siebie. .......
Nawet nie tylko na tym forum - to ogólnie idea raczej wszystkich for biorę i daje lecz niestety nie wszyscy tak to postrzegają. Wlasnie to branie i dawanie jest wg mnie nie tylko właściwą ideą koleżeńskiej pomocy lecz przede wszystkim ten schemat powoduje to że z czasem forum staje się kopalnia wiedzy dla jego użytkowników.

.... Wyobraź sobie, jak wyglądałoby to Forum, gdybyśmy wszystko omawiali sobie szczegółowo jedynie na "priv"  default_niewiem.gif 

 

Twoja emotikona mówi nie wiem - ja wiem Krzysztof - po prostu żałośnie i bezwartościowo bowiem stałoby się swoistą książka adresową a nie kopalnią wiedzy jak napisałem wyżej  

 

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś powoli odnoszę wrażenie, że kolega Bart wcale tej cepki na oczy nie widział.... . Wszak to nie filozofia napisać "tu mokro, tam urwane"... atmosfera tajemniczości sprzyja spekulacjom co do rzetelności... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jarekvolvo napisał:

Jakoś powoli odnoszę wrażenie, że kolega Bart wcale tej cepki na oczy nie widział.... . Wszak to nie filozofia napisać "tu mokro, tam urwane"... atmosfera tajemniczości sprzyja spekulacjom co do rzetelności... .

Sugerujesz, że na forum się pojawiają osoby, które celowo chcą popsuć opinie sprzedającym? Na przykład swojej konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sugeruję. Zastanawiam się, dlaczego autor postu tak usilnie unika wyjaśnienia, dlaczego zdyskwalifikował ofertę,  Hasło "szczegóły na priv." nie jest wyjaśnieniem - jak to słusznie zauważyli Krzyśki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za chwilę wymyślicie jeszcze tuzin teorii spiskowych, a jako że kolega pytał na priv i opisałem stan bliżej to wklejam tutaj.

 

Steckerman, podłoga cała się ugina, od spodu mokra w wielu miejscach, sklejka się już rozwarstwia. W środku łazienka cała podklejona partacko silikonem, ściana lazienki wyklejona tapetą. Cała przyczepa w środku wydaje się pobielona farba aby ukryć zacieki. Zapach stęchlizny. Z przodu sprawdzałem pod kanapa łączenie podłogi i ściany, oczywiście miękkie że palec można wsadzić. Z zew przyczepa wygląda pięknie poza kilkoma miejscami poklejonymi silikonem zamiast uszczelniaczem stąd pewnie zacieki. Generalnie ulepek, w rozmowie tele z sprzedawca jak zacząłem wymienić Pan sprzedawca skwitował "rozumiem, że się nie spodobała". Pan sprzedawca mami indealnym stanem i wg niego jedyny problem to pęknięty klosz lampy który skleił.

Knaus w znacznie lepszym stanie ale i tak podłoga cała tańczy i pracuje, widoczne mokre elementy podłogi i też sklejka się już rozwarstwia od spodu. Knausa więcej szczegolnie już nie weryfikowałem bo po powyższym już ją zdyskwalifikowalem.

Edytowane przez bart123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie porady.

Kupiłem Burstnera 435TS i jestem mega najarany na pierwszy wyjazd. Już się umawiam na montaż Trumy B10 (kupiona przed chwilą) i solarów.

 

:):)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marek8a napisał:

Dzięki za wszystkie porady.

Kupiłem Burstnera 435TS i jestem mega najarany na pierwszy wyjazd. Już się umawiam na montaż Trumy B10 (kupiona przed chwilą) i solarów.

 

:):)??

Fajnie, że sie udało.  Wrzuć jakąś fotke tegoż nabytku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.