Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Niunius07 napisał:

Wypicowane na maksa białe aż w oczy razi. Wątpię żeby w realu tak wyglądały. I jeszcze jak pisze sprzedający nie uszkodzone i zadbane.

20210107_224907.jpg

Jak matkę kocham wczoraj jeszcze to było -pewnie odpowie :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jacekzoo napisał:

Pomijając resztę ten narożnik to pierdoła

Skoro taka usterka jest widoczna gołym okiem a gość bezczelnie pisze że przyczepa jest zadbana to wątpię żeby to był jedyny defekt. Przyglądając się tej pierwszej Dethfless miedzy umywalka a toaleta na ścianie też widać prawdopodobnie zaciek i pęknięcia. Wiadomo że trzeba zadzwonić i porozmawiać ale moim zdaniem du....y nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oferta nr 1

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-kempingowa-2002r-campingowa-kemping-okazja-miedzybrodzie-bialskie-2-6bea9f-nr62928789

33 minuty temu, Niunius07 napisał:

Przyglądając się tej pierwszej Dethfless miedzy umywalka a toaleta na ścianie też widać prawdopodobnie zaciek i pęknięcia.

W tym samym temacie. Czy to ślad po zacieku?

przyczepa-kempingowa-2002r-campingowa-kemping-slaskie-miedzybrodzie-bialskie-sprzedam-536744564.jpg.4e473271ca82faa115037eb6a93caaa1.jpg

Oferta nr 3

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-kempingowa-hobby-2001-campingowa-kemping-okazja-miedzybrodzie-bialskie-2-6bea9f-nr62570275

Niezbyt dobrze to miejsce jest widoczne, bo fotki słabe:

przyczepa-kempingowa-hobby-campingowa-kemping-kempingowe-miedzybrodzie-bialskie-534602134.jpg.f2926e18b023da31bbcef8bf3b24b3a4.jpg

przyczepa-kempingowa-hobby-campingowa-kemping-miedzybrodzie-bialskie-534602132.jpg.47e777a0b4a9b8fe33a1ab1d44e03c28.jpg

Może dałoby się zdobyć zdjęcia lepszej jakości?

Pozdrawiam

Edytowane przez Tofel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam jest na rzeczy w tych drzwiach w Hobby. Nie dość że wygląda jakby łączenia blachy były, to spójrzcie na drzwi - prawa strona drzwi opuszczona? Linie malunków się rozjeżdżają. Górny pas ściany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Dethleffsie to też tak jak i w tym Hobby nie ma zaślepki przy narożniku, napisałem jeszcze wczoraj do gościa o lepsze zdjęcia dethleffsa bo akurat ten najbardziej nam odpowiadał, ale widzę że wszędzie coś jest nie tak :) wiadomo że przyczepy 20 letnie to igła nie będzie no ale.

image.thumb.png.3665c16c499d96c1363b6d81b8aacd4c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Klimator napisał:

W tym Dethleffsie to też tak jak i w tym Hobby nie ma zaślepki przy narożniku, napisałem jeszcze wczoraj do gościa o lepsze zdjęcia dethleffsa bo akurat ten najbardziej nam odpowiadał, ale widzę że wszędzie coś jest nie tak :) wiadomo że przyczepy 20 letnie to igła nie będzie no ale.

image.thumb.png.3665c16c499d96c1363b6d81b8aacd4c.png

Ten Dethlefs nie wygląda mi źle.

Wydaje mi się, że okno jest wyszczerbione u góry na tym prawym boku. Do sprawdzenia czy te kleksiki na tyle czegoś nie maskują. W łazience nie widzę zacieku.

Łazienka ma kibelek tam gdzie powinien być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zobaczymy czy mi koleś dzisiaj podeśle jakieś lepsze zdjęcia, a jeszcze coś takiego mi wpadło w oko:

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-camper-510-pietrusy-adria-knaus-hobby-tabbert-ID6DxLnI.html   tylko już trochę daleko dla mnie no ale jak coś to pojadę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Klimator napisał:

Dzięki, zobaczymy czy mi koleś dzisiaj podeśle jakieś lepsze zdjęcia, a jeszcze coś takiego mi wpadło w oko:

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-camper-510-pietrusy-adria-knaus-hobby-tabbert-ID6DxLnI.html   tylko już trochę daleko dla mnie no ale jak coś to pojadę :)

 

Jak widzę ze ktoś w opisie wymienia wszystkie możliwe marki byle by tylko ta przyczepa się wszędzie pojawiała to śmiać mi się chce

A poza tym to wyglada całkiem nieźle 

Edytowane przez KrzysztofCC (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Klimator napisał:

Dzięki, zobaczymy czy mi koleś dzisiaj podeśle jakieś lepsze zdjęcia, a jeszcze coś takiego mi wpadło w oko:

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-camper-510-pietrusy-adria-knaus-hobby-tabbert-ID6DxLnI.html   tylko już trochę daleko dla mnie no ale jak coś to pojadę :)

 

Wygląda OK ale bardzo dokładnie sprawdź cały przód bo te ściany pękają nagminnie przy listwach bocznych i ciągnie wilgoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.