Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Grzegorzu.

Nie wiem jak inni forumowicze ale ja dałbym sobie spokój z dwóch powodów.

Teraz popatrz na zdjęcia na tej stronie.

Moje jest z aukcji, Twoje bezpośrednio od sprzedawcy.

Wniosek nr 1 - przyczepa uszkodzona.

Wniosek nr 2 - ktoś tu kogoś kiwa.

A teraz na chłodno.

c.thumb.jpg.722721eded6921d22608ff15fb1d1803.jpg

b.thumb.jpg.e6cfa3df72ad40e806120b26dad00e57.jpg

a.thumb.jpg.903c9fe4ff9e6b552383c72bd3526807.jpg

Dużo jest "poukrywane" w procesie edycji fotografii ale jeszcze więcej widać.

Najistotniejsze - sprzedawca nie jest na starcie "fair" wobec potencjalnego zainteresowanego.

No to w takim razie jak dać wiarę w inne informacje od Niego?

Może warto poszukać czegoś innego.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ten narożnik to jakaś masakra, bardzo dziękuję bo już miałem jutro jechać oglądnąć prawie 300 km, jednak było zbyt pięknie żeby było prawdziwie... 

Edytowane przez Klimator (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem takie zdjęcie coś już popaprane ale czy to skreśla ta przyczepę?

 

received_262331808568782.thumb.jpeg.b982b5e517541b04f8a58653c9604ae1.jpeg

Popaprane chyba w Photoshopie... Ten sprzedawca to jakiś idiota skoro robi takie rzeczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło :ok: Prawa strona. Sesja fotograficzna naszego mistrza kamuflażu niestety nie udana.

Teraz prawa strona. Kiedyś pisałem teraz widać jak na dłoni.

received_307828803964446.jpeg

Na białym tego nie widać przynajmniej na foto ale na paskach już tak. Tu Karcher tak pięknie mył ,że odbarwienia pozostawił    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacekzoo napisał:

Nowy poziom druciarstwa, wcześniej był sylikon i choinki zapachowe a teraz paint ????

Paint też był. Ale naprawdę trzeba umiejętności aby przypudrować trupa. Amatorszczyznę widać gołym okiem.  Tylko po h... taka zabawa jak na miejscu będzie widać.

Zwróć uwagę na ogłoszenia niektórych  samochodów. Tam to dopiero są sesje foto . Auto w ogłoszeniu błyszczące jakby ceramikę nałożyli a na miejscu czary mary się kończą.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2021 o 20:46, Maras napisał:

... Ale naprawdę trzeba umiejętności aby przypudrować trupa. Amatorszczyznę widać gołym okiem.  Tylko po h... taka zabawa jak na miejscu będzie widać...

Cwaniaczek liczy na to, że jak klient napali się na podstawie zdjęć i przyjedzie te 200-300 km, to mu się opuści trochę cenę i przyczepa pójdzie. Najważniejsze, to przyciągnąć potencjalnego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mars napisał:

Cwaniaczek liczy na to, że jak klient napali się na podstawie zdjęć i przyjedzie te 200-300 km, to mu się opuści trochę cenę i przyczepa pójdzie. Najważniejsze, to przyciągnąć potencjalnego klienta.

Postawi pod ścianą ten kapitalny bok a na dzień dobry zaprosi do środka i będzie nawijał makaron na uszy :) 

Jest to buda ściągnięta z Anglii czy teraz to ona się nie łapie na cło czy też inne myto ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.