Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam na oku taką przyczepę:

https://www.otomoto.pl/oferta/wilk-490-przyczepa-kempingowa-z-pokoikiem-dla-dzieci-ID6DiYbt.html

Może ktoś widział  na żywo?

Może ktoś coś podpowie na podstawie zdjec?

Może ktoś akurat bedzie w okolicy i mógłby ja obejrzeć wprawnym okiem?

Mamy dość daleko, Wiorek ma różne, raczej slabe opinie, jednak przyczepa bardzo nam się podoba!!! 

Będę wdzięczna za pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KarKas napisał:

Witajcie,

Mam na oku taką przyczepę:

https://www.otomoto.pl/oferta/wilk-490-przyczepa-kempingowa-z-pokoikiem-dla-dzieci-ID6DiYbt.html

Może ktoś widział  na żywo?

Może ktoś coś podpowie na podstawie zdjec?

Może ktoś akurat bedzie w okolicy i mógłby ja obejrzeć wprawnym okiem?

Mamy dość daleko, Wiorek ma różne, raczej slabe opinie, jednak przyczepa bardzo nam się podoba!!! 

Będę wdzięczna za pomoc!

 

Wisi wiele miesięcy. Cena mocno wygórowana jak na kompletnego golasa. Z zewnątrz niepokoi dziwna listwa na prawej burcie na wysokości lampki oświetlenia przedsionka a z lewej pod dachem ściana jest mocno przerysowana (wgnioty).

Jak temat niespieszny, to przypomnij się po nowym roku, może będę przejeżdżał w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Szanowni. 

Ktoś może miałby możliwość zobaczenia tej przyczepy? Dziwią mnie te folie w tym roczniku https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-560-cfe-excellent-mover-klimatyzacja-z-ogrzewaniem-ID6DvWzx.html

Muszę przejechać pół kraju więc za pomocne oko byłbym wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, danielosmachos napisał:

Witam serdecznie Szanowni. 

Ktoś może miałby możliwość zobaczenia tej przyczepy? Dziwią mnie te folie w tym roczniku https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-560-cfe-excellent-mover-klimatyzacja-z-ogrzewaniem-ID6DvWzx.html

Odpowiedź już dostałeś w swoim wątku. Cepa z Francji po cyganach, więc i są folie na kanapach... nic w tym dziwnego :D

21 minut temu, danielosmachos napisał:

Muszę przejechać pół kraju więc za pomocne oko byłbym wdzięczny. 

Bo się już napaliłeś i liczyć na noworoczny cud ;) a cudów nie ma, tanich przyczep też nie ma :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, gshesiu napisał:

z WC wbudowanym  ? Na pewno ? Bez dużych okien ?

Cyganie albo travelersi ;)  Hobby chyba nie oferuje cep bez kibla jak Tabbert, Fendt . Poza tym nikt normalny takich folii nie zakłada na siedzenia. I żaden normalny człowiek nie sprzedaje takiej przyczepy z takim wyposażeniem za 40-50k złotych. Bo za tyle ją handlarz kupić musiał, żeby po opłaceniu wszyskich kosztów (transport, marża jego itp) gonić ją za 70k. Takie cepy z tego rocznika i bez wyposażenia ekstra (które samo w sobie kosztuje 15k) chodzą za około 75k zł. Więc ta za 70k to mega okazja... 

Ta przyczepa na 100% była używana przez cały rok. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:

... goni ją za 70k kiedy takie cepy z tego rocznika i bez wyposażenia ekstra (które samo w sobie kosztuje 15k) chodzą za około 75k?

jacek00 - problem w tym że ja mam świadomość tych cen i kosztów, bo sprawdzam podobne choćby na mobile.de i widzę jakie są ceny. Więc jestem w stanie zapłacić więcej, czyli te 75 tysięcy. Byle byłaby normalna, niekombinowana... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to kupno używanej cepki za brutto 70+ koła dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą jest już nieopłacalne, bo tyle to mu wyjdzie po odliczeniu VAT i wzięcia netto w koszty cena nowej za około 95netto , tak realnie, a właśnie długość 560 w Hobby kosztuje niecałą stówkę jako nowa (pewnie goła, ale nowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich wniosków też powoli dochodzę. Tylko patrząc na układy i ceny najkorzystniej wychodzi Hobby, a nie jest to preferowana marka jakoś przeze mnie (miałem tydzień wynajętą i jakość nie była fajna). 

Co możecie w podobnych układach polecić od innych producentów? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielosmachos napisał:

jacek00 - problem w tym że ja mam świadomość tych cen i kosztów, bo sprawdzam podobne choćby na mobile.de i widzę jakie są ceny. Więc jestem w stanie zapłacić więcej, czyli te 75 tysięcy. Byle byłaby normalna, niekombinowana... 

To bierz na firmę i możesz celować w cepy za 110-115k brutto, nowe. 

32 minuty temu, danielosmachos napisał:

Do takich wniosków też powoli dochodzę. Tylko patrząc na układy i ceny najkorzystniej wychodzi Hobby, a nie jest to preferowana marka jakoś przeze mnie (miałem tydzień wynajętą i jakość nie była fajna). 

Co możecie w podobnych układach polecić od innych producentów? 

Adria, Knaus, Dethlefs. Każdy producent ma w swojej ofercie dokładnie takie same układy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2020 o 12:33, jacek00 napisał:

To bierz na firmę i możesz celować w cepy za 110-115k brutto, nowe. 

Adria, Knaus, Dethlefs. Każdy producent ma w swojej ofercie dokładnie takie same układy.

No właśnie po przekopaniu katalogów i danych technicznych nie jest tak do końca. Różne długości, układy itp. Adrii przynajmniej nie znalazłem w takim układzie ( łóżko francuskie i oddzielna umywalka), Dethleffs dłuższe przyczepy ogólnie żeby zachować taki układ ale co najważniejsze - mają w standardzie tylko ogrzewanie podstawowe Trumy, podczas gdy Hobby i Fendt mają już Trumę Combi z ogrzewaniem gazowym wody. A to dla mnie ważne gdy chcę się uniezależnić od pól kempingowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Klimator napisał:

Co myślicie o tej? 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-IDHWow4.html

Z Anglii ale niby dowozi na miejsce. 

Poproś o dobrej jakości zdjęcie przedniej lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.