Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Klimator napisał:

Ok dopytałem Panią i z tego co udało mi się dowiedzieć to lodówka jest tylko na 230/12V oraz nie posiada prysznica trzeba by dorobić a także podgrzewacz wody jest tylko na prąd, wolałbym jednak żeby działała lodówka chociaż na gaz. 

Wydaje się że lodówka jest zamontowana kompresorowa zamiast fabrycznej absorpcyjnej (są kratki po niej). To akurat fajnie bo powinna być dużo efektywniejsza. Nie ma co żałować tej absorpcyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Klimator napisał:

Ale jednak bez prądu nie będzie a jak czasami trzeba by na dziko czy coś to ...

To założysz solara i lodówka nie rozładuje  Ci akumulatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 10:35, Cichy56 napisał:

To założysz solara i lodówka nie rozładuje  Ci akumulatora

W sumie to może i masz rację muszę to przemyśleć bo podoba mi się ten Wilczek tylko że daleko mam strasznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Klimator napisał:
W dniu 9.12.2020 o 10:35, Cichy56 napisał:

To założysz solara i lodówka nie rozładuje  Ci akumulatora

W sumie to może i masz rację muszę to przemyśleć bo podoba mi się ten Wilczek tylko że daleko mam strasznie :)

To nie takie proste. Lodówka absorpcyjna nie pochodzi na akumulatorze przyczepy za długo nawet z solarem. Rozwiązaniem może być modyfikacja na kompresorową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, filipert napisał:

To nie takie proste. Lodówka absorpcyjna nie pochodzi na akumulatorze przyczepy za długo nawet z solarem. Rozwiązaniem może być modyfikacja na kompresorową.

Wcześniej jest informacja że jest właśnie kompresorowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, jak widać jestem nowy na forum mam nadzieję że doświadczeni bywalcy kempingów z przyczepami pomogą mi w wyborze przyczepy budżet to 6000pln :). Do tej pory podróżowałem po kempingach z namiotem. Naszło mnie na tanią przyczepę, upatrzyłem taką:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepka-kempingowa-adria-4256-z-przedsionkiem-CID5-IDHIm0X.html#dc513d2f2f

z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 10:43, man300 napisał:

Witam wszystkich serdecznie, jak widać jestem nowy na forum mam nadzieję że doświadczeni bywalcy kempingów z przyczepami pomogą mi w wyborze przyczepy budżet to 6000pln :). Do tej pory podróżowałem po kempingach z namiotem. Naszło mnie na tanią przyczepę, upatrzyłem taką:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepka-kempingowa-adria-4256-z-przedsionkiem-CID5-IDHIm0X.html#dc513d2f2f

z góry dziękuję za pomoc

przyczepa jak przyczepa trzeba zobaczyć na żywo bo opowieści sprzedawców są zawsze takie same  .. bez łazienki stara zdjęcia zrobione bez  oglądu dokładnego środka  obstawiam ze dupy nie urywa  skoro dalej jest do sprzedaży ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2020 o 11:44, DarkWater napisał:

przyczepa jak przyczepa trzeba zobaczyć na żywo bo opowieści sprzedawców są zawsze takie same  .. bez łazienki stara zdjęcia zrobione bez  oglądu dokładnego środka  obstawiam ze dupy nie urywa  skoro dalej jest do sprzedaży ...

Cześć, byłem oglądałem na tyle co się znam czyli nie wiele to wygląda tak: na zewnątrz ładna nie poobijana, czysta, szyby całe oprócz jednej od środka pęknięta ma podwójne więc nie zacieka. W środku  sucha w szafkach i przy oknach brak zacieków, na podłodze panele sztywno się trzymają ale materace zmęczone i brak paru rzeczy piecyka, pompki wody, lodówka nie oryginalna tylko na prąd, elektryka wewnątrz do poprawy. Zewnętrze światła wszystkie działają.

pozdrawiam

ps.

przymierzam się do oglądania następnej.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-400-z-przedsionkiem-CID5-IDHLBBx.html#94d73c9a84

Edytowane przez man300 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Klimator napisał:

Wygląda dobrze ale zwróć uwagę na linię dziwnych pięciu wkrętów (?) na prawym boku, w połowie przyczepy.

Moim zdaniem ma nieoryginalną tapicerkę i brakuje zasłonek.

Ma fajną ładowność - 330 kg jak na takiego malucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 06:42, filipert napisał:

zwróć uwagę na linię dziwnych pięciu wkrętów (?) na prawym boku, w połowie przyczepy.

Pytałem gościa powiedział że to poprzedni właściciel zamontował jakieś zatrzaski miał wysłać zdjęcia tego ale przy okazji się dowiedziałem że nie ma bojlera czyli brak ciepłej wody ? i jak na razie zdjęć już nie wysłał więcej. Kurde niby fajna ale jednak ciepła woda mogłaby być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie skreślał. Dla mnie bezwzględnie przyczepa musi mieć mover ale jak kupię bez, to dołożę ?

Ważne, że sucha i układ pasuje. Reszta do doposażenie które można dowolnie dokładać i konfigurować byle w DMC i budżecie się zmieścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.